Hoćemo Bebu! :)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

MaybeBaby

Početnik
Poruka
4
Ja i žena hoćemo bebicu. Imali smo vise puta kikseva. Pre par dana smo kupili aparat -Maybe Baby-, i gledamo svako jutro na aparatu kada će se pojaviti paprati. Jutros su se pojavile prve paprati. Međutim imamo polne odnose oko 3 puta na dan. Čuo sam negde, nesećam se gde, da treba muško da čuva 2 dana.
Dali je to istina, i koliko je preporučljivo imati polne odnose za vreme plodnih dana?
 
Čekaj bojim se da nisam shvatila pitanje. Vi hoćete bebu ili ne?
AKO HOĆETE BEBU, ONDA JE VRLO PREPORUČLJIVO VODITI LJUBAV ZA VREME PLODNIH DANA.
ŠTA TO MUŠKI TREBA DA ČUVAJU DVA DANA?
 
d-mol:
Čekaj bojim se da nisam shvatila pitanje. Vi hoćete bebu ili ne?
AKO HOĆETE BEBU, ONDA JE VRLO PREPORUČLJIVO VODITI LJUBAV ZA VREME PLODNIH DANA.
ŠTA TO MUŠKI TREBA DA ČUVAJU DVA DANA?

Na prvo pitanje ćeš dobiti odgovor u prvoj rečenici koju sam napisao!

Znam da treba voditi ljubav za vreme plodnih dana, ali pitao sam koliko često!

A šta treba muško da čuva 2 dana, pa, mislio sam na spermiće :)

I NAJLJUBAZNIJE BIH VAS ZAMOLIO, DA PRE NEGO ŠTO ODGOVORITE, OBAVEZNO PROČITATE PITANJE! UNAPRED HVALA :)
 
MaybeBaby:
Ja i žena hoćemo bebicu. Imali smo vise puta kikseva. Pre par dana smo kupili aparat -Maybe Baby-, i gledamo svako jutro na aparatu kada će se pojaviti paprati. Jutros su se pojavile prve paprati. Međutim imamo polne odnose oko 3 puta na dan. Čuo sam negde, nesećam se gde, da treba muško da čuva 2 dana.
Dali je to istina, i koliko je preporučljivo imati polne odnose za vreme plodnih dana?


I JA VAS NAJLJUBAZNIJE MOLIM DA OBRATITE PAŽNJU NA TO KAKO POSTAVLJATE PITANJE, JER AKO MALO BOLJE PGLEDATE TU NEDOSTAJE PAR REČI DA BI BILO JASNO ŠTA PITATE.

VALJDA ĆE SE JAVITI NEKI DOKTOR DA VAM DA STRUČNO OBJAŠNJENJE, ALI AKO HOĆETE IZ LIČNOG ISKUSTVA ODGOVOR JE DA TO NEMA NIKAKVE VEZE. NISMO BROJALI KOLIKO SMO PUTA, NITI SMO ČEKALI 2 DANA, PA JE USPELO IZ PRVE, I SAD IMAMO ZDRAVU I PRAVU ĆERKU OD 2,5 GODINA.
SEĆAM SE PRVE REČENCE IZ PRIRUČNIKA:"SAMO SE TI OPUSTI, A PRIRODA SE SAMA POBRINE ZA SVE"
 
d-mol:
I JA VAS NAJLJUBAZNIJE MOLIM DA OBRATITE PAŽNJU NA TO KAKO POSTAVLJATE PITANJE, JER AKO MALO BOLJE PGLEDATE TU NEDOSTAJE PAR REČI DA BI BILO JASNO ŠTA PITATE.

VALJDA ĆE SE JAVITI NEKI DOKTOR DA VAM DA STRUČNO OBJAŠNJENJE, ALI AKO HOĆETE IZ LIČNOG ISKUSTVA ODGOVOR JE DA TO NEMA NIKAKVE VEZE. NISMO BROJALI KOLIKO SMO PUTA, NITI SMO ČEKALI 2 DANA, PA JE USPELO IZ PRVE, I SAD IMAMO ZDRAVU I PRAVU ĆERKU OD 2,5 GODINA.
SEĆAM SE PRVE REČENCE IZ PRIRUČNIKA:"SAMO SE TI OPUSTI, A PRIRODA SE SAMA POBRINE ZA SVE"

Pričam li ja možda šiptarski?
Možda hoćeš da ti nacrtam?

Molim da mi odgovori samo onaj koji je razumeo pitanje i koji zna odgovor!
 
MaybeBaby:
Ja i žena hoćemo bebicu. Imali smo vise puta kikseva. Pre par dana smo kupili aparat -Maybe Baby-, i gledamo svako jutro na aparatu kada će se pojaviti paprati. Jutros su se pojavile prve paprati. Međutim imamo polne odnose oko 3 puta na dan. Čuo sam negde, nesećam se gde, da treba muško da čuva 2 dana.


Lepo te pita D-mol. Ne znam sto se ljutis? Verovatno si mislio da muskarac ne bi trebalo da upraznjava sex 2 dana pred zeninu ovulaciju (plodni dani), kako bi u zgodnom trenutku (ovulacija) imao veci broj spermtozoida i na taj nacin povecao sanse za oplodnju. Ukoliko sam ja dobro prevela ovaj "siptarski", moze biti da si dobro cuo, zvuci logicno, ali nisam sigurna. Sad kad je prevedeno, mozda ce neko moci i da odgovori. :)


Dali je to istina, i koliko je preporučljivo imati polne odnose za vreme plodnih dana?[/quote]

Vise nego preporucljivo, i to vise puta dnevno, samo iz jednog razloga: Jajna celija ne zivi dugo. Svega 24 sata. Spermatozoidi zive 48 sati i ukoliko je do coitusa doslo i 48 sati pre ovulacije postoji mogucnost da zena ostane u drugom stanju jer su spermatozoidi za tih 48 sati stigli na odrediste i cekaju jajnu celiju da se pojavi. (ugrubo objasnjeno)

Elem, ako su se vama pojavile paprati jutros, a TO jos uvek niste uradili, moj vam je predlog da lepo zamolite goste, ako ih imate, da odu kuci jer vas dvoje imate neodlozna posla. I na posao!!!! I danas i sutra i prekosutra. Ja ne znam sta te paprati na aparatu znace, da li je vec doslo do ovulacije ili tek bubri folikul na jajniku, u svakom slucaju nije na odmet. Pa ako za 14-15 dana izostane menstruacija dobro ste obavili posao.

Srecno!!!!
 
Opet maybe baby...pa dokle narode, nema vajde od toga samo ste dzabe bacili pare...ajde lepo pretrazivac pa ukucate plodni dani pa dobijete sve informacije o tome.
Zao mi je ali katanac!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top