Kafana Kompjuterska svaštara

Evo, na ovome zaokruženom je problem :)

Punja

Stvarno se ne razumem u ove stvari, jer treba negde da kupim taj nastavak, kako se već zove?
 
Zove se DC utikac. Ima tri brojcane oznake: nutarnji promjer, vanjski promjer i duzina metalnog dijela. Npr. 2.1/5.5/14.
Bilo koji servis za elektroniku bi trebalo da ima utikac, a masa laptopa koristi identicne. Taj originalni ne moze da se otvori. Na onom koji kupis gumeni dio se odsarafljuje
 
ATI Radeon HD 5770 1GB DDR5

Memorija 1GB
Brzina Memorije 4800 MHz
Tip memorije DDR5
Graphic CPU 850 MHz
Konektori 2 x DVI-I (HDCP), HDMI

Ima li neko ovu graficku? Kako se pokazala?
Ima li nesto bolje za gamera od ovoga naravno za te pare (~150e)?
 
Ja imam problem. Skino sam sa interneta igru, na c:/. Pri pokušaju da je prebacim na bilo šta drugo (d:/, dvd) neće, prijavljuje da je medij oštećen ili da jednostavno ne postoji. Igru sam nakon toga instalirao i prešao i nije bilo problema. Molio bi sve dobre ljude da mi pomognu.
 
konfa je sledeca:
ploca GigaByte MA770T-UD3P
AMD athlon 2 X3 435
hard disk 500GB SEAGATE Barracuda
memorija 2GB DDR3 1333mh

e sad fali mi graficka koja bi bilo pozeljno da je do 60 eura i napajanje koje ce ovu konfu bez problema da igura
 
Poslednja izmena:
Ja imam problem. Skino sam sa interneta igru, na c:/. Pri pokušaju da je prebacim na bilo šta drugo (d:/, dvd) neće, prijavljuje da je medij oštećen ili da jednostavno ne postoji. Igru sam nakon toga instalirao i prešao i nije bilo problema. Molio bi sve dobre ljude da mi pomognu.

Za tu igricu posto ja radim sa igrama za pc mozda je READ ONLY file pa nemozes da prebacujes fileove. E da i ako mozes da mi kazes koja je igra u pitanju?
 
.

Zamolio bih za savet..

U pitanju je procesor
Intel E3400 Celeron Dual Core, 800/1MB BOX 64bit 45nm

i maticna
MSI G41M-P23 VGA, PCIe/DDR3/SATA2/GLAN/5.1

Valja li ovo i ima li neke ozbiljnije mane ?
Nisam previse zahtevan korisnik.
Potpuni sam laik, pa bi mi bilo kakav savet pomogao.

Hvala z:)


.
 
Poslednja izmena:

Back
Top