pejzazi u magli

Poruka
7.683
.....jedan um daleko...
pejzazi u magli, a to je suvise daleko...


kxm, kxm...
paaaa....da li pribegavati alternativnim metodama(alkohol, baxne, hemija) prilikom izbegavanje shit situacija(frka u porodici, skoli;smrt najblizeg i najdrazeg itd. i sl.)??

vas pogled na te stvari?
iskustva?


p.s.jos uvek sam pod utiskom pesme i filma 'pejzazi u magli'....:sad2:
 
gledao sam kada je u zvecanskoj i dobropoljskoj ulici u beogradu sniman film,kao sto sam gledao
snimanje variola vera,zvecanska,sada plasticna hirurgija kbcs...nemoj da se igras,mlada si,film jeste strasan ali nemoj da se tripujes,ne uzimaj drogu i gotovo,od problema se ne bezi,nego se resavaju:)
 
.....jedan um daleko...
pejzazi u magli, a to je suvise daleko...


kxm, kxm...
paaaa....da li pribegavati alternativnim metodama(alkohol, baxne, hemija) prilikom izbegavanje shit situacija(frka u porodici, skoli;smrt najblizeg i najdrazeg itd. i sl.)??

vas pogled na te stvari?
iskustva?


p.s.jos uvek sam pod utiskom pesme i filma 'pejzazi u magli'....:sad2:

Jes da alkohol skodi, al utehe nema u vodi...:mrgreen: Zez se.Pa, moze se pribeci takvim metodama, ali kontrolisano.Dakle, popijes ili povuces onoliko koliko ti treba da te opusti i smiri.Ne treba takve situacije iskoriscavati da bi se opijalo ili naduvalo.Ne valja preterivati sa time, jer su to ipak opasne supstance...

BTW Sta podrazumevas pod hemijom?
 
Ne koristim alcohol da bi izbegla probleme, bar one probleme koji se tiču porodice, okoline i sveta.
Koristim alcohol da izbegnem svoje mentalne probleme, dileme, depresiju, itt.
Takođe, poznato je da se opustimo kad smo s čika Alcoholom, služi i za to.
A ako je nešto ozbiljno, neka fala.
 
Ništa od navedenog... u sranje situacijama zatvorim se u sobu... pustim neku žestoku muziku, tipa Napalm Death i razmišljam o nečemu lijevom a ne o stih situaciji. Ako je baš kritično, odem i šetam, najčešće oko 8-9 uveče, i to kraj rijeke, kud nema nikoga... gledam mjesec, zvijezde, zamišljam oblike od njih i ubrzo se vrati raspoloženje...
 
.....jedan um daleko...
pejzazi u magli, a to je suvise daleko...


kxm, kxm...
paaaa....da li pribegavati alternativnim metodama(alkohol, baxne, hemija) prilikom izbegavanje shit situacija(frka u porodici, skoli;smrt najblizeg i najdrazeg itd. i sl.)??

vas pogled na te stvari?
iskustva?


p.s.jos uvek sam pod utiskom pesme i filma 'pejzazi u magli'....:sad2:

mogu reci da sam pribegavala alkoholu
iako tek sada shvatam da je tako
no use
sada
bezim
ne bezim
pojma nemam
mada me je danas sve dohvatilo
 
njah. ne drogiram se, ne pijem, kad imam frks samo ovo :
opusdeicilice.jpg

:mrgreen:
 
.....jedan um daleko...
pejzazi u magli, a to je suvise daleko...


kxm, kxm...
paaaa....da li pribegavati alternativnim metodama(alkohol, baxne, hemija) prilikom izbegavanje shit situacija(frka u porodici, skoli;smrt najblizeg i najdrazeg itd. i sl.)??

vas pogled na te stvari?
iskustva?


p.s.jos uvek sam pod utiskom pesme i filma 'pejzazi u magli'....:sad2:

Ne.
I svakoga ko koristi alkohol / drogu/ watewa da bi pobegao od problema , bilo kakve prirode ( pogotovo mentalne - depresija ) treba prvo osamariti uz poznatu frazu " saberi se covece " a onda ga odvuci na neko konsultovanje ili makar prijateljski razgovor.

Problemi se resavaju.
Ne bezi se od njih.
Jer problem nije kuče u sporednoj ulici pa da ga sutnes nogom i pobegnes na sigurno.

Štaviše, ako si u problemu i koristiš ( konstantno) nešto od navedenog, postoje prevelike šanse da ćeš se još dublje uvući u to...

Poznajem osobu koja je patila od bipolarnog poremećaja pa je pokušavala da pobegne od istog korišćenjem marihuane i alkohola.
Samo se dodatno ukopala.

isto važi i za neke druge tipove problema ....besan si, odeš pa se napiješ...i šta, umesto da razmisliš ladne glave ti se uroljaš ko svinja i premlatiš nekoga i napraviš si još veći problem.

Lagala bih da kažem da ne konzumiram alkohol...sada manje nego ranije.
samo u društvu, popijem malo, opustim se , drugarska čašica razgovora.

Droge su bezveze...zapravo, jedina droga koju želim da probam jest LSD ili neka druga halucinogena..iz proste želje da osetim kako je imati optičku varku, da osetim koliko stvarna može biti iluzija i da vidim dokle moj mozak može otići u takvom stanju.
Ostale ' ajde da se naduvamo i smejemo ko stoka' stvari su ...glupe...isto možeš uraditi i sa malo više pića.


Problemi zahtevaju treznu glavu i volju da se nešto promeni.
Ne opojna sredstva.
 
.....jedan um daleko...
pejzazi u magli, a to je suvise daleko...


kxm, kxm...
paaaa....da li pribegavati alternativnim metodama(alkohol, baxne, hemija) prilikom izbegavanje shit situacija(frka u porodici, skoli;smrt najblizeg i najdrazeg itd. i sl.)??

vas pogled na te stvari?
iskustva?


p.s.jos uvek sam pod utiskom pesme i filma 'pejzazi u magli'....:sad2:

legnem da spavam....i spavam i spavam i spavam...i prodje....vreme leci sve...a ja ga malo ubrzam...
 
Ne.
I svakoga ko koristi alkohol / drogu/ watewa da bi pobegao od problema , bilo kakve prirode ( pogotovo mentalne - depresija ) treba prvo osamariti uz poznatu frazu " saberi se covece " a onda ga odvuci na neko konsultovanje ili makar prijateljski razgovor.

Problemi se resavaju.
Ne bezi se od njih.
Jer problem nije kuče u sporednoj ulici pa da ga sutnes nogom i pobegnes na sigurno.

Štaviše, ako si u problemu i koristiš ( konstantno) nešto od navedenog, postoje prevelike šanse da ćeš se još dublje uvući u to...

Poznajem osobu koja je patila od bipolarnog poremećaja pa je pokušavala da pobegne od istog korišćenjem marihuane i alkohola.
Samo se dodatno ukopala.

isto važi i za neke druge tipove problema ....besan si, odeš pa se napiješ...i šta, umesto da razmisliš ladne glave ti se uroljaš ko svinja i premlatiš nekoga i napraviš si još veći problem.

Lagala bih da kažem da ne konzumiram alkohol...sada manje nego ranije.
samo u društvu, popijem malo, opustim se , drugarska čašica razgovora.

Droge su bezveze...zapravo, jedina droga koju želim da probam jest LSD ili neka druga halucinogena..iz proste želje da osetim kako je imati optičku varku, da osetim koliko stvarna može biti iluzija i da vidim dokle moj mozak može otići u takvom stanju.
Ostale ' ajde da se naduvamo i smejemo ko stoka' stvari su ...glupe...isto možeš uraditi i sa malo više pića.


Problemi zahtevaju treznu glavu i volju da se nešto promeni.
Ne opojna sredstva.

hoces da vidis kako je biti roknut od droge? Idi na koncert kande kodze i nebojse i napi se kao konj i videces kakve tripove ces imati i kako ces se osecati(mada moguce je da sam nesvesno udisao dim od vutre u prostoriji kad narkomancine samo dolaze)!
Ja sam samo pio ali nije isti osecaj kao kad pijes ovako i na njihovoj svirci!
@tema
Jedno vreme sam se alkoholisao svaki dan,*** uvek bude gore od prethodnog stanja,bolje je ne piti!
 
hoces da vidis kako je biti roknut od droge? Idi na koncert kande kodze i nebojse i napi se kao konj i videces kakve tripove ces imati i kako ces se osecati(mada moguce je da sam nesvesno udisao dim od vutre u prostoriji kad narkomancine samo dolaze)!
Ja sam samo pio ali nije isti osecaj kao kad pijes ovako i na njihovoj svirci!
@tema
Jedno vreme sam se alkoholisao svaki dan,*** uvek bude gore od prethodnog stanja,bolje je ne piti!

Ja sam se u alkoholisanom stanju vracao kuci na neki jebeni minus, samo u pantalonama i jakni...
 
hoces da vidis kako je biti roknut od droge? Idi na koncert kande kodze i nebojse i napi se kao konj i videces kakve tripove ces imati i kako ces se osecati(mada moguce je da sam nesvesno udisao dim od vutre u prostoriji kad narkomancine samo dolaze)!
Ja sam samo pio ali nije isti osecaj kao kad pijes ovako i na njihovoj svirci!
@tema
Jedno vreme sam se alkoholisao svaki dan,*** uvek bude gore od prethodnog stanja,bolje je ne piti!

been there, done that:mrgreen::mrgreen:
 

Back
Top