KORPA

Nikad nisam bila dumped, tako da ću da javim kad mi se to desi.
ti si riba.

Neshto me u tvom postu plashi ...
:mrgreen:
:whistling:

Pa nista, sta ja znam.Nastavljam dalje kao da se nista nije desilo...Kada dobijem korpu ne volim da bacam hejt posle na tu osobu.
e pa to... netju da baam het.. msm meni je ovo smeshno i zhalosno...

popila hmmm....2 puta?
jednom-sam kriva-decka sam terorisala
a to i je bio prvi i poslednji put da se zaljubim:confused:
jednostavno,posvadjali smo se,ja sam ga spustila zesce i to je to:(
a drugi put bilo je za docek 2008,neam pojma sta je bilo
da,uglavnom ista spika
mada u ovom slucaju je bilo kao -voli neku drugu,ne bi dame povredi:rida:
ma da
sigurno me reputacija stigla
***
i devojka objektivno,ne moze ni da mi pidje
n u kom pravcu:mrgreen:
osim sto je talentirana za spot
:vudu:
ali korpu kada me nekog startujem-ne
a nije da sa nekada:rumenka:
korpu sam dobila dvaput kad sam bila u vezi... al' to je uvek izgledalo kao da sam ja raskinula na kraju... ne znam.. sve preokrenem u svoju korist..
al' ovo sam starotavala... msm da mi toliko znachi ne bih se ni usudila, nego kad je vetj pao dogovor... :roll:
ps: netju vishe da dolazim na forum pijana... kakve ja teme otvaram ajme...
 
dobila sam korpu! :zcepanje:
veliko ogromnu ledenu...
shta radite kad dobijete korpu? msm kakvi ste prema toj osobi... kako se ponashate posle...

Nije prijatno.
Mada mi se desilo samo jednom.

Trazio broj, kao jea da se vidimo, ja sva srecna.
Nije se javio.
ja izbrisala broj.
Javlja se posle 3 meseca " Jao kuca maca meda zeka fazon, da se vidimo".

Ajde ne.
Pod korpom ne podrazumevam kad si u vezi sa nekim pa on raskine sa tobom..to je prosto raskid :D

Pecurke su skroz ok.
sad jedem iskljucivo shitake...kad skupim pare jer su skupe, sunce im azijatsko ili odakle su vec.
 
Brisi to iz glave odmah:)

Posticices ( postices..zapetljala sam se)samo to da pomisli da si neka jadnica koja nema bolja posla nego da trci za njim.
Sto ce mu se verovatno svideti u pocetku ( jao koji sam ja frajer, vid male sto se ubija oko mene).
Njemu dize reputaciju, ali ne i tebi.

Nego ti lepo nadji sebi nekog zgodnog decaka pa proseci suptilno i radosno kraj njega.

Ako te odbije jednom, odbio te s razlogom ( koji je poznat samo njegovom umu)
 
Ja obozavam korpe ...Narocito one pune slatkisa :3
chocolate-basket.jpg
 
otkachio me dechko s kojim sam u zadnjoj nedelji dvaput bila..
i 2. put smo se kao dogovorili da budemo zajedno... medjutim i on i ja smo bili pijani...
al' meni se ipak dja... i vecheras sam ga pitala shta sa dogovorm... i on "NISHTA" :zcepanje:
crna ja, mene sramota :rumenka:

auuu
ja pomislila ti bila sa deckom nekih 5 meseci volela ga ludo,ludo i on raskinuo s tobom i to je sad korpa mada je to vise raskid pa ti tugujes.ma daj mala,opusti se..bili ste samo dva puta u nedelji:zcepanje:
 
More, Teodora, ženo moja... Evo, ne brini! Pazi, ako se ne udaš do 30-te godine svog života... javi se meni ovde na forumu,... i idemo odma' da se uzmemo! Što se, srećo moja, nerviraš?! Pa, mene imaš za sigurno! E sada, kad si se "osigurala" reci sebi: ma boli me, uvo! Biće još budala u mom životu! I samo se nasmej... Evo ti u tu čast jedna nasmejana pesma:

:super:
 

Back
Top