Hrvati navijaju za Srbe!

gost 150019

Elita
Poruka
20.524
Mnoge javne ličnosti iz Hrvatske bodriće „orlove“ tokom SP u fudbalu

ds0s15d1sd.jpg


Hrvati će bodriti Srbe tokom Svetskog prvenstva u fudbalu u Južnoj Africi!
Prvi koji se osmelio da javno prizna da će svim srcem navijati za Srbiju je Aleksandar Stanković, voditelj emisije „Nedeljom u dva“, i to baš u intervjuu datom Kuriru. A kada je led probijen, mnoge javne ličnosti iz „lijepe njihove“ više nisu imale razloga da kriju svoje simpatije prema „orlovima“. Istina da ih boli realnost iz one pitalice: „Koja je razlika između fudbalera i nogometaša? Fudbaleri idu na SP!“, ali rane im je, očito, bar malo zacelio uspeh srpske reprezentacije.

- Članovi grupe Kolonija sigurno će navijati za Srbe! Naši favoriti su i Slovenci. Planiramo da organizovano odemo, ako bog da, bar na jednu utakmicu - skoro uglas poručuju Indira Vladić-Mujkić i ostali članovi grupe.

Slična fudbalska euforija trese i mlađanog Igora Cukrova, studenta „Operacije Trijumf“ i predstavnika Hrvatske na Evroviziji.
- Definitivno ću navijati za Srbiju, pošto se mi nismo plasirali! Verovatno ću bodriti i Nemce, ali Srbija je ubedljivo prva na mojoj listi favorita - naglašava Igor.
Stara pevačka garda trvdi da je u njima odavno splasnula fudbalska groznica, ali svi odreda Srbiju apostrofiraju kao tim zbog kojeg će sedeti kraj televizijskih prijemnika.

- Volim Brazil, tako da ću pre svega navijati za njih. Ali, naravno, i za Srbiju. Tu nema spora! - ističe Davor Gobac, frontmen legendarnog benda Psihomodo pop, dok Jasenko Houra iz Prljavog kazališta tvrdi da bi više voleo da je u pitanju SP u košarci, jer mu je taj sport bliži od fudbala.
- Nemam više toliko strasti prema fudbalu kao ranije, ali ipak želim svakome, ako je to moguće, da se dobro plasira. Nema sumnje da se te želje odnose i na Srbiju.
Garnituri hrvatskih javnih ličnosti koje žele sve najbolje „orlovima“ pridružuje se i teniser Ivan Ljubičić.

- Ne mogu da kažem da ću baš zdušno navijati za Srbiju, nisam mnogo upoznat sa vašom selekcijom, ali biće mi drago da se na Svetskom prvenstvu plasirate što dalje! - iskren je Ljubičić, čiji će favorit biti selekcija Italije.
Mada sebe ne smatra nekim navijačem, Boris Novković tvrdi da će i te kako bodriti Srbiju i Sloveniju. Za razliku od njega, Tonči Huljić ne da nije navijač nego čovek prosto ne zna ni ko igra u Južnoj Africi 2010. godine! Arsen Dedić je poželeo da bude duhovit, jer mu pitanje o srpskoj reprezentaciji izgleda nije prijalo, pa nam je kratko odgovorio: „Ja navijam samo svoje satove“.

http://www.kurir-info.rs/clanak/stars/kurir-12-12-2009/hrvati-navijaju-za-srbe

Ja neću ništa da komentarišem...
 
Poslednja izmena:
Ja REDOVNO navijam za Hrvate, osim kada igraju sa Srbijom, posebno za njihove tenisere.

Sta je tu cudno?

Nenormalno bi bilo recimo navijati za Kamerun kada igra sa Hrvatskom.

Ili za Tsongu kada igra sa .....Ljubom. :roll:
 
Ja REDOVNO navijam za Hrvate, osim kada igraju sa Srbijom, posebno za njihove tenisere.

Sta je tu cudno?

Nenormalno bi bilo recimo navijati za Kamerun kada igra sa Hrvatskom.

Ili za Tsongu kada igra sa .....Ljubom. :roll:

ja vise ne navijam za nase tenisere,a kamoli za hrvatske...po ceo dan na tv-u tenis...nemos fudbala pogledati ni nedeljom...jeebo ih tenis...i nole i ljuba i tipsa...nek se teraju u tri lepe sa tim buljaskim sportom...
 
Normalno da će Boris Novković da kaže da navija za Srbiju i Sloveniju kad on više para zarađuje nastupajući u tim državama nego u samoj Hrvatskoj. Slična fora ti je i sa ovim malim Splićom iz Destinacije Trifun, a i sa Kolonijom.

Isto bi rekli i Viki, Siki, Riki, Miki, Mica, Cica, i Zorica da je obrnuta situacija.
 
ja vise ne navijam za nase tenisere,a kamoli za hrvatske...po ceo dan na tv-u tenis...nemos fudbala pogledati ni nedeljom...jeebo ih tenis...i nole i ljuba i tipsa...nek se teraju u tri lepe sa tim buljaskim sportom...


Oh, pa smanji malo dozivljaj!

U fudbalu smo na 50 i nekom mestu na svetu, a u tenisu medju prvih pet....

Kada sad fudbaleri osvoje trece mesto na SP - ovaj tvoj komentar ce biti na mestu.
 
Oh, pa smanji malo dozivljaj!

U fudbalu smo na 50 i nekom mestu na svetu, a u tenisu medju prvih pet....

Kada sad fudbaleri osvoje trece mesto na SP - ovaj tvoj komentar ce biti na mestu.

u bocanju smo najbolji na svetu,pa ga ne prenose nikada...
do juce niko nije znao sta je tenis,dal se iga sa pakom ili frizbijem...danas svaka baba zna ko je rodik , da li je slajs bio dobar,koji igrac ima najjaci forhend...a pre toga je tenis bio sport za devojcice i mamine pederase...sada je odjednom to sport...
inace,na listi smo 20ti...koliko se secam...
 
u bocanju smo najbolji na svetu,pa ga ne prenose nikada...
do juce niko nije znao sta je tenis,dal se iga sa pakom ili frizbijem...danas svaka baba zna ko je rodik , da li je slajs bio dobar,koji igrac ima najjaci forhend...a pre toga je tenis bio sport za devojcice i mamine pederase...sada je odjednom to sport...
inace,na listi smo 20ti...koliko se secam...

Sta je to bocanje? :eek:
 
A zašto bi se opterećivali da li će kroati da navijaju za Srbiju na SP u fudbalu ?
Mogu samo da gledaju prenos i da lade muda u lavoru.
I kada je Jugoplastika harala klupskom košarkom pod SFRJ u Evropi, nisam navijao za njih, već za strance.
 

Back
Top