ZAPOCINJEM NOVU TEMU...

bane_BG

Početnik
Poruka
38
AKO NA OVOM FORUMU POSTOJI NESTO 'NOVO'...
Obzirom da je ljubav i sex nesto sto se godinama desava svima nama (nadam se svima),a takodje uzevsi u obzir da svi sve volimo da cujemo,predlazem da ovde svako isprica nesto iz svog sexualnog zivota sto smatra zanimljivim ili uzbudljivim (znate na sta mislim...)
Evo ja cu prvi...

Bese to pre par godina...kada se u jednoj diskoteci odigravao muski striptiz...
Obzirom da sam od onih koji ni zenski ne gledaju,poziv da posle programa dodjem u diskoteku (moje drugarice,sram ih bilo,su vecito isle na takve neke skupove) sam prokomentarisao sa "ne pada mi napamet" te sam sa dva drugara otisao na bilijar...
bilijar ko bilijar,dosadio posle par sati i mi nekako odlucimo da odemo na taj gorepomenuti show...
Sacekamo da se program zavrsi,puste nas unutra i imamo sta da vidimo...!!!Oko 400 polugolih riba,napaljenih do besvesti su kao besni psi gledali svakog muskarca koji je dosao,napadale su konobare i bukvalno svaki muskarac je bio ugrozen... Da ne duzim,popismo po pivo i ja se nekako nadjem u sendvicu sa neke dve ribe...malo smo nesto kao djuskali,vatali se i sta ja znam dok nismo zavrsili u wc-u...Da ne detaljisem,to je bio,recimo najjaci oralni sex koji sam doziveo...cista poezija...
Naravoucenije:
Muskarci,idite na muske striptiz veceri... :wink:
A sad malo vi...
 

Back
Top