Ljudi se spaljuju a oni kupuju kuhinje!!!

То је нормално у Србији.Да један Чеда арчи паре из буџета а не ради ништа,да он и таст дилују лекове и да не постоји слободно тржиште и слободан увоз него корупција где год се окренеш...и још пуно тога.Из тог разлога Тадић не може да отпусти бирократију,зато што су они газде у држави и раде шта хоће,а не он.
 
aha. sad sam ja i dejan. ma da.

mnogo je naroda besno vasom vladavinom pa vam se svugde prividja tihi

laku noc :bye:
347963.jpg

Ti si ovaj,al' šta vredi kad nisu hteli da ti odbanuju nik.:)
 
То је нормално у Србији.Да један Чеда арчи паре из буџета а не ради ништа,да он и таст дилују лекове и да не постоји слободно тржиште и слободан увоз него корупција где год се окренеш...и још пуно тога.Из тог разлога Тадић не може да отпусти бирократију,зато што су они газде у држави и раде шта хоће,а не он.

Dok god je taj Ceda legitiman predstavnik naroda,i na izborima je za njega glasao respektabilan broj glasaca, ima prava da radi sta hoce... a ovi sto se spaljuju,neka se spaljuju i dalje, kada jednog dana ukapiraju, da treba da spalju nekog drugog, a ne sebe,onda ce se situacija pokrenuti nabolje... dotle,neka Ceda gradi vile, mene nije briga,narod (citaj stoka) je za njega glasao, i bolje nije ni zasluzio.
 
Dok god je taj Ceda legitiman predstavnik naroda,i na izborima je za njega glasao respektabilan broj glasaca, ima prava da radi sta hoce... a ovi sto se spaljuju,neka se spaljuju i dalje, kada jednog dana ukapiraju, da treba da spalju nekog drugog, a ne sebe,onda ce se situacija pokrenuti nabolje... dotle,neka Ceda gradi vile, mene nije briga,narod (citaj stoka) je za njega glasao, i bolje nije ni zasluzio.

....и мене је то увек чудило. Зашто се људи који су дошли у несрећну
ситуацију самоповређују, ......... :think:
Не треба ни да штрајкују глађу, него да се удруже сви такви несрећници,
па пред врата владе,....КУЦ, КУЦ,..."ево ми дошли мало да вас нешто
приупитамо......
."

.
 
Слажем се са колегом који је изјавио да ће проблеми почети да се решавају када преварени радници и штрајкачи буду почели друге да спаљују.Као у Кини када је група озлојеђених радника линчовала директора.
Видим да се нико из власти није нешто нарочито потресао због овог немилог догађаја.Вероватно се руководе оном старом туђе ме ране најмање боле...
 
stalkeru, radnici ovde imaju posla sa hobotnicom, onom nalik italijanskoj.

spasa nema, svi su protiv radnika i naroda. i vlast sa svojim naoruzanim jedinicama i hobotnica sa svojim naoruzanim kontroverznim momcima

На жалост апсолутно си у праву.
Није џабе народ рекао:"поштен и глуп два рођена брата"
Дошло време да што си поштенији то све горе по тебе.
 

Back
Top