Horor na google
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 60

Tema: Horor na google

Aktivan član
    Učlanjen
    21.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Horor na google

Morao sam da otvorim ovakvu temu jer bio zaprepašćen šta sam video na goole pretraživaču na upit "dog" slike. Već na prvoj strani nalazise slika koja prikazuje pripremanje psa za ljudsku ishranu u kini. Sliku sam odmah prijavio goole kao uznemiravajuću, a onda još veći šok video sam da na google postoji na desetine sajtova koji detaljno opisuju pripremanje pasa za ishranu.
    I na Wikipediji postoji tema Dog meat - Wikipedia, the free encyclopedia

Ukucajte na google " dog-meat.net " pa ćete videti šokantne web sajtove. Ko ima slab stomak neka nepokušava da gleda.

Saznao sam takodje da u švajcarskoj ne postoji zabrana upotrebe psećeg mesa pa se nalazi na listi potrošača. http://www.puppybeef.com/history.php (inače ovaj sajt je najmanje uznemirujući).

Uglavnom su pitanju zaostale azijske zemlje poput kine gde ne cene ni ljudski život.

Pitam se ja kakve Google ima moralne norme. Da li znate da na google ne smete da reklamirate ni lekove poput običnog aspirina a sa druge strane "podržavaju" anticivilizacijske ideje kao što je u pitanju ovaj slučaj tako što u svoj INDEX pretraživanja praktično reklamiraju gore pomenuto.

Mogu samo da predložim da neko ko se malo više razume u fejsbuk da napravi grupu na engleskom sa jasnom namerom da se googl -u pošalje signal da je propagiranje ove pojave na njihovom pretraživaču krajnje neprihvatljivo i da se pozovu goole oglašivači zatvore svoje naloge u znak protesta.

-

Iskusan Padre (avatar)
    Učlanjen
    15.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    146

Podrazumevano Re: Horor na google

Ne kapiram u cemu je problem? OK u nasoj kulturi se ne jedu psi. Ali isto tako za Hinduse bi moglo da bude uznemiravajuce sto se u Srbiji jede junetina a u Indiji je ona sveta zivotinja.
    Ovo inace govorim iz perspektive nekoga ko preferira vegeterijansku ishranu.

Iskusan vilus (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    91

Citat Original postavio Padre Pogledaj poruku
    Ne kapiram u cemu je problem? OK u nasoj kulturi se ne jedu psi. Ali isto tako za Hinduse bi moglo da bude uznemiravajuce sto se u Srbiji jede junetina a u Indiji je ona sveta zivotinja.
    Ovo inace govorim iz perspektive nekoga ko preferira vegeterijansku ishranu.
    Ma koliko volela pse,moram se sloziti sa ovim.

I bas bih volela da znam zasto je tebi pas kao hrana horor a jadno malo jare nije
    Ako se pravilno vaspita,covek moze postati najbolji prijatelj psa!!!

Buduća legenda Tsuymish (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    658

Citat Original postavio vilus Pogledaj poruku

I bas bih volela da znam zasto je tebi pas kao hrana horor a jadno malo jare nije
    slazem se

Ali je cinjenica da psi u recimo, Kini prolaze kroz pakao, samo zbog primitivnih verovanja da njihova patnja i bol leci potenciju(mislim to napaceno meso) i sta vec....

Doduse,cini mi se da je u takvim zemljama svaka zivotinja koja se jede,prvo osudjena na mucenje,pa tek onda na tanjir.....

Učlanjen
    25.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    658

mada ni ovim nasim kravicama i ostalima nije nista bolje po industrijama....
    sve je to strasno....
    zivotinje pate u svakom slucaju....neke manje,neke vise....ali one to ne znaju...one znaju samo da pate i to je to.....ne znaju da su u odnosu na neke druge, zapravo "srecne" jer im se ne desava toliki pakao kao nekima.....

ma ljudi su bre uzasni

Aktivan član
    Učlanjen
    21.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Citat Original postavio vilus Pogledaj poruku

Pa vi ste gori od kineza, šta da očekujem od njih kada na forumu koji se navodno bavi temamo o zaštiti životinja čujem ovakve ideje. Nisam siguran da ste pogledali onošto sam naznačio pogotovu što imate pse.

Gde ja ovo živim, umesto da unapredjujete ideju da se sve manje životinja koristi u industriji prehrane vi ste puni razumevanja. Inače ja nemam običaj da jedem meso pa tako da neko poredjenje sa vrstama životinja nije adekvatno.

Civilizacijska tekovina svuda u svetu da se psi ne koriste za ishranu hiljadama godinama unazad a kako vidim kinezi pišaju po njoj i u 21 veku.

Podržavam novu naučnu disciplinu molekularne biologije koja se bavi izradom mesa na jedan sasvim drugi način. http://zivotinjsko-carstvo.com/forum/index.php?showtopic=9172

Izgleda da kupovinom kineske robe dolaze i kineske ideje u Srbiju.

Buduća legenda Say it right (avatar)
    Učlanjen
    27.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    832

Holandija je jedna od najvecih odgaivaca svinja u Evropi.
    To je po meni nemoguce. Zavaravanje sirokih narodnih masa!
    Kao Neron Rim...

Iskusan vilus (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    91

Citat Original postavio new_folder Pogledaj poruku
    Pa vi ste gori od kineza, šta da očekujem od njih kada na forumu koji se navodno bavi temamo o zaštiti životinja čujem ovakve ideje. Nisam siguran da ste pogledali onošto sam naznačio pogotovu što imate pse.

Gde ja ovo živim, umesto da unapredjujete ideju da se sve manje životinja koristi u industriji prehrane vi ste puni razumevanja. Inače ja nemam običaj da jedem meso pa tako da neko poredjenje sa vrstama životinja nije adekvatno.

Civilizacijska tekovina svuda u svetu da se psi ne koriste za ishranu hiljadama godinama unazad a kako vidim kinezi pišaju po njoj i u 21 veku.

Podržavam novu naučnu disciplinu molekularne biologije koja se bavi izradom mesa na jedan sasvim drugi način. http://zivotinjsko-carstvo.com/forum/index.php?showtopic=9172

Apsolutno nisam puna razumevanja,cak sta vise smatram da su ljudi jezivi,pogotovo Kinezi koji se kao bubasvabe prilagodjavaju svemu i svacemu.

Ali jezim se od toga sto se svi,navodno,bore za zastitu pasa,macaka,delfina a retko ko se bavi zastitom jadnih svinja,krava,ovaca i koza koje ljudi jedu u izobilju.
    Ako se pravilno vaspita,covek moze postati najbolji prijatelj psa!!!

Učlanjen
    25.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    658

(Posto vidim da pises u mnozini,predpostavljam da je ovaj post i meni upucen,pa cu da odgovorim)
    Ne preteruj.
    Dobro znam sta kinezi rade psima.
    Gledala sam i slike i klipove na kojima se dobro vidi sta rade.I psima i mackama....a i drugim zivotinjama.
    Stresirala sam se,sokirala,plakala,nervirala,omrzla ih.
    Ni ja ne jedem svinje,koze,krave,konje,ovce,curke,patke,pse,macke

potpisala gomilu peticija,slala pisma....i kinezima i nasima i ostalima
    sta jos da uradim??

A sto se googla tice,neka te slike ostanu...
    neka ljudi vide uzase koji se desavaju
    svi samo zatvaraju oci i okrecu glavu....e nek nalecu na te slike preko googla...treba da vide....

Veoma poznat Ansai ♀ (avatar)
    Učlanjen
    18.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

zasto je ubiti psa za jelo gore od ubiti kokosku ili bilo koju drugu zivotinju? je li se ubistvo mjeri po stepenu simpaticnosti?
    po meni, sve dok se zivotinje ubijaju zbog prehrane, a ne iz objesti, ok je
    "I am anti-life, the beast of judgement, I am the dark at the end of everything, the end of universes, gods, worlds … of everything. And what will you be then, Dreamlord?" - I am hope.

Aktivan član
    Učlanjen
    21.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Nisi razumeo šta sam rekao vidim iz komentara. Da ti se približim modernijim rečnikom:

Pas kao hrana je OFF, desetinama hiljada godina unazad. Pas je jedna od retkih životinja koja je uspela da se skine sa jelovnika pa bi tako i trebalo da ostane dok za druge to tek čeka u bliskoj budućnosti.

Za vreme olimpijskih igara u pekingu bio je zabranjen rad ovih restorana, eto koliko drže do tradicije kada smo kod toga već.

Buduća legenda Say it right (avatar)
    Učlanjen
    27.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    832

Nisi razumeo šta sam rekao vidim iz komentara. Da ti se približim modernijim rečnikom:

Pas kao hrana je OFF, desetinama hiljada godina unazad. Pas je jedna od retkih životinja koja je uspela da se skine sa jelovnika pa bi tako i trebalo da ostane dok za druge to tek čeka u bliskoj budućnosti.

Za vreme olimpijskih igara u pekingu bio je zabranjen rad ovih restorana, eto koliko drže do tradicije kada smo kod toga već.
    koliko ih ima, ne znaju vise sta ce da jedu
    za ostalo se slazem
    Kao Neron Rim...

Veoma poznat Ansai ♀ (avatar)
    Učlanjen
    18.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

mi jedemo i ribe koje su ljudima kucni ljubimci i konje koji su takodje "skinuti sa liste hrane", pa?
    "I am anti-life, the beast of judgement, I am the dark at the end of everything, the end of universes, gods, worlds … of everything. And what will you be then, Dreamlord?" - I am hope.

Aktivan član
    Učlanjen
    21.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Nažalost oni nisu skinuti sa jelovnika još uvek. To su uradile samo dve životinje za sada.

Elita
    Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    63
    Reputaciona moć
    249

А јел имаш ти куцу?
    Politika je vestina moguceg,njom sе bave drugorazredni umoviGenijima se vise dopada izazov nemoguceg

Elita Iwan91 (avatar)
    Učlanjen
    01.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    204

boze moj, ko sto rekose svi iznad, oni jedu kera ja svinju..po cemu je svinja vise zasluzila da umre zarad ishrane coveka od kera...
    pa sta ako psotoji na wikipediji, postoji sigurno i clanak o hanibalima koji jedu ljude..pa sta..to psotoji i treba da bude u enciklopediji..
    `Stupid is as stupid does` Forrest Gump

Primećen član Purple Rain (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    38

Citat Original postavio Iwan91 Pogledaj poruku
    boze moj, ko sto rekose svi iznad, oni jedu kera ja svinju..po cemu je svinja vise zasluzila da umre zarad ishrane coveka od kera...
    pa sta ako psotoji na wikipediji, postoji sigurno i clanak o hanibalima koji jedu ljude..pa sta..to psotoji i treba da bude u enciklopediji..
    Citala sam o strasnnim uslovima u kojima se drze.
    Nabijeni su u kavezima u kojima se ne mogu ni pomeriti, nazivo im presecaju glasne zice da ne bi pravili buku.
    U jednoj reportazi sam procitala da je hala u kojoj ih drze strahovito tiha i da psi placu, pravim suzama.
    Inteligentna bica koje osete sta ih ceka.
    Da, kolju ih pred drugima, u istoj hali.
    Verujem u Boga i u ljubav svog deteta.

Primećen član Purple Rain (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    38

Daj, ne glupiraj se.
    Negde bi kao fazon (hot dog) stvano bilo smesno, ali ovde je malo jezivo.
    Verujem u Boga i u ljubav svog deteta.

Ističe se loki74 (avatar)
    Učlanjen
    30.11.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    58

Nisam znao gde tacno ovo da stavim, posto je rec o uzasnom mucenju zivotinja, mozda najbolje ovde. Sinoc sam gledao na kablovskoj emisiju o nekim egzoticnim kuhinjama, vijetnamskoj, filipinskoj, itd. Ukratko prave specijalitete od kobri, corbe, jela, vina, cak piju i otrov pomesan s alkoholom. Ali ono sto je bilo uzasno, je nacin na koji postupaju s zmijama. Deru ih i kasape dok su zive, neke cak i zive kuvaju! To je najstrasnije mucenje. Bez obzira na strah i da li nam ta stvorenja ulivaju osecaj gadjenja, i ona dele ovu planetu s nama, i nemamo pravo da ih tako mucimo. Zmije uglavnom i napadaju kad se osecaju ugrozeno, a mnogo vise njih ubije covek, nego sto ljudi stradaju od njih.
    Zaista smo najsurovije zivo bice.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ja sam gledao kako jedu neke pilice koji je jos nisu izglegli .Onako razbiju jaje i pojedu ga , i kako japanci skuvaju ribu dok je ziva , tako da dok je jedes ona se jos pomera .

Iskusan
    Učlanjen
    31.03.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Morao sam da otvorim ovakvu temu jer bio zaprepašćen šta sam video na goole pretraživaču na upit "dog" slike. Već na prvoj strani nalazise slika koja prikazuje pripremanje psa za ljudsku ishranu u kini. Sliku sam odmah prijavio goole kao uznemiravajuću, a onda još veći šok video sam da na google postoji na desetine sajtova koji detaljno opisuju pripremanje pasa za ishranu.
    I na Wikipediji postoji tema Dog meat - Wikipedia, the free encyclopedia

Ukucajte na google " dog-meat.net " pa ćete videti šokantne web sajtove. Ko ima slab stomak neka nepokušava da gleda.

Saznao sam takodje da u švajcarskoj ne postoji zabrana upotrebe psećeg mesa pa se nalazi na listi potrošača. http://www.puppybeef.com/history.php (inače ovaj sajt je najmanje uznemirujući).

Uglavnom su pitanju zaostale azijske zemlje poput kine gde ne cene ni ljudski život.

Pitam se ja kakve Google ima moralne norme. Da li znate da na google ne smete da reklamirate ni lekove poput običnog aspirina a sa druge strane "podržavaju" anticivilizacijske ideje kao što je u pitanju ovaj slučaj tako što u svoj INDEX pretraživanja praktično reklamiraju gore pomenuto.

Mogu samo da predložim da neko ko se malo više razume u fejsbuk da napravi grupu na engleskom sa jasnom namerom da se googl -u pošalje signal da je propagiranje ove pojave na njihovom pretraživaču krajnje neprihvatljivo i da se pozovu goole oglašivači zatvore svoje naloge u znak protesta.

-
    Nije nimalo humano klati bilo koju zivotinju... Ljudski zubi su gradjeni za biljnu ishranu, da je covek rodjen da jede meso on bi imao izrazene ocnjake...

Aktivan član
    Učlanjen
    27.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

Citat Original postavio Steffy Pogledaj poruku
    Nije nimalo humano klati bilo koju zivotinju... Ljudski zubi su gradjeni za biljnu ishranu, da je covek rodjen da jede meso on bi imao izrazene ocnjake...
    Covek je svastojed, njegov probavni sistem nije gradjen kao sistem biljojeda, nisu samo ocnjaci u pitanju ...

Iskusan
    Učlanjen
    31.03.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Marsupilami Pogledaj poruku
    Covek je svastojed, njegov probavni sistem nije gradjen kao sistem biljojeda, nisu samo ocnjaci u pitanju ...
    Naucnici dokazuju svasta... Neki misle jedno, neki drugo.... Ma ko ce ga znati...

Zainteresovan član Vegetarian (avatar)
    Učlanjen
    08.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

Otkud vam to da je čovek svaštojed!? Ko to kaže? Gde piše?
    http://vegetarijanci.blogspot.com/

Aktivan član
    Učlanjen
    21.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Pa kad čovek voli nekad da jede g...... onda je svaštojed.

Slične teme

1. nece da ide na google.com a oce na google.co.yu
    Autor MarkoniBG88 u forumu Internet
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 14.02.2008., 15:20
  2. Horor...
    Autor zoranpetrovic84 u forumu Književnost
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 03.09.2006., 11:48
  3. OZVUCENJE (horor)
    Autor Otisao sam... u forumu Muzika
    Odgovora: 5