HP touchsmart

Poruka
17.135
Gledam sad na netu onako zanimam se googlajuci lap topove i dopreo sam do sajta gygatron i nadjoh gore navedeni model lap top-a!
Zanima me da li je ono stvarno onako ,,bajno,, kao sto izgleda i pritom u cenovnom rangu sa lap topovima vise klase 92.395,00 :think:
Sta misite o ovom modelu?
Da li stvarno vredi te pare?
Koje su po vasem misljenju njegove vrline a koje mane?
Izjasnite se:rumenko:

p.s
Verujem da postoji jedno veliko ,ali, u vezi ovog racunara samo nisam jos dokucio sta je!
TouchSmart.jpg
 
Ja imam ovaj.Nisam neki pc strucnjak ali,ako ti pomaze meni je jakko super,nikakvih problema nisam imala.Pre njega sam imala Apple-ov,al je ovaj bolji.;)

Meni se na prvi put jako dopao ovaj racunar i mnogo ali mnogo mi je sumjiva njegova cena od oko 90.000 sto jeste ovako mnogo ali za ovakav lap top ja bih definitivno trazio mnogo vise:mrgreen:
Kazi mi, ako nemas bezicnu tastaturu onda ne mozes da upravljas njime ili kako?
Pitam jer mi cudno da ako secam lap top da li moram da secam i bezicnu tastaturu koju dobijam uz njega:think:

Koliko je tezak lap top?
 
Sad sam citala Manual: Ovako tezak je 9.88 kg,nije bas lagan kao book al nije ni pre tezak.Ako nemas bezicnu tast-ne moes upravljati ali znam za mogucnost za virtual tastaturom-mada mi to nije jasno:).
****** prenosiv racunar od 10kg :lol:
Mada opet ovo je vise za kucnu i kancelarijsku upotrebu nije bas za svakodnevno secanje;)
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top