Biti devica/ tražiti devicu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Apokalipsa

Zainteresovan član
Poruka
102
Šta mislite o tome?

Ja ću početi ovako: lako je izgubiti ali ne može se vratiti. Kakva mu je onda vrednost? Velika ili mala?

Možeš (pro)dati svoje poštenje i uvek će ti moći neko srati zbog toga.
Možeš (pro)dati nečije poverenje i uvek ćeš biti izdajnik.
Možeš...

Zar nije "biti devica" uistinu kultan status?
 
bubicinamama:
Svaki muskarac u zivotu ima jednu svoju devicu i ako je prokocka ko mu je kriv trebao je bolje da je cuva i neka se ozeni sa njom gotovo.
Jer ostale ili su tudje ili uopste i nisu device.
Donekle si u pravu ali problem nastaje kada on capi neku tudju devicu i sta onda? postavlja se pitanje vlasnika i vlasnistva kao i pravedne raspodele imovine, vrlo komplikovano znash, on vec ima u licnoj svojini svoju devicu ali buduci da je on prvi naceo tudju devicu on polaze pravo i na tu tudju devicu kao novi vlasnik ali eto ti belaja sta sad ako izbije rat Devica (vrlo nezgodna stvar) i to nije kraj u sve to se ukljuci josh i prvobitni vlasnik druge device, normalno smatrajuci da mu je nanesena teska nepravda i da je opljackan i da treba da se bori za povracaj svojih prava a da stvar bude josh i gora u igru se ukljucuju i suvlasnici ove prve device koja vishe nije devica (iskljucivom krivicom svog prvog vlasnika) i ajd ti sad tu rascivijaj ko pije a ko placa ako mozesh.
Jako bi lepo bilo da je tako kao si ti rekla jedan divni cisti model ali nazalost malo je u prirodi takvih u cistom obliku a da je onaj malo vishe obracao paznju na svoju devicu a manje krao tudje ne bi danas uopste imao problem oko dokazivanja vlasnistva. Ipak cini mi se da on tu situaciju resio definitivno u svoju korist mozda josh nema papire ali moze biti miran kao da ima ipak ovo je bilo jace od mene i morala sam da kazem. Sorry
Medjutim postavlja se pitanje da li su adekvatno podmireni osteceni pravi vlasnici devica koje je on svojevremeno nezakonito prisvojio, sta ako on josh nije rascistio te imovinske zavrzlame, raspitaj se jako dobro da budesh sigurna jer posle nema ni kajanja ni foruma da mu kukumavcesh po ceo dan.
 
hauba:
igracina:
Imao sam prilike nekoliko puta da deflorisem djevice,nisam htio, sto ce mi to?
Da ih ja ucim seksu?
Ne hvala!

Sto mislite o ovome?
Pa i mene je jedna naucila.
Zasto ne bih i ja neku ucio?
Malo nezahvalno ali ...

sta je bilo sa tobom i njom, tom devicom sto te je naucila jeste li raskinuli ili nameravash da se ozenish sa njom ali je "malo" varash sa strane.
Pazi ako je bila devica ti imash obaveze decko!
 
Revizor:
igracina:
Imao sam prilike nekoliko puta da deflorisem djevice,nisam htio, sto ce mi to?
Da ih ja ucim seksu?
Ne hvala!
Sto mislite o ovome?

Ako ni sa jednom od njih nisi imao ozbiljne namere onda si ispravno postupio. Svala ti cast.

Naravno da nisam imao "ozbiljne" namjere.Sa djevicama (pretpostavka), sa kojima sam htio da pokusam "ozbiljno", nisam dosao u priliku da imamo.....vodjenje ljubavi....
Mislim da bi sex sa djevicom bio kao sa friziderom, pa i dalje mislim da nista nisam propustio, osim, osim, maloga crva sumnje, da sam mozda nesto i propustio :?:
 
igracina:
Revizor:
igracina:
Imao sam prilike nekoliko puta da deflorisem djevice,nisam htio, sto ce mi to?
Da ih ja ucim seksu?
Ne hvala!
Sto mislite o ovome?

Ako ni sa jednom od njih nisi imao ozbiljne namere onda si ispravno postupio. Svala ti cast.

Naravno da nisam imao "ozbiljne" namjere.Sa djevicama (pretpostavka), sa kojima sam htio da pokusam "ozbiljno", nisam dosao u priliku da imamo.....vodjenje ljubavi....
Mislim da bi sex sa djevicom bio kao sa friziderom, pa i dalje mislim da nista nisam propustio, osim, osim, maloga crva sumnje, da sam mozda nesto i propustio :?:

Sta :?:
 
igracina:
Revizor:
igracina:
Imao sam prilike nekoliko puta da deflorisem djevice,nisam htio, sto ce mi to?
Da ih ja ucim seksu?
Ne hvala!
Sto mislite o ovome?

Ako ni sa jednom od njih nisi imao ozbiljne namere onda si ispravno postupio. Svala ti cast.

Naravno da nisam imao "ozbiljne" namjere.Sa djevicama (pretpostavka), sa kojima sam htio da pokusam "ozbiljno", nisam dosao u priliku da imamo.....vodjenje ljubavi....
Mislim da bi sex sa djevicom bio kao sa friziderom, pa i dalje mislim da nista nisam propustio, osim, osim, maloga crva sumnje, da sam mozda nesto i propustio :?:

E izvinjavam se deticu ali da ti malo ne lagish sve to?
Toliko si devica sreo a nijednu kao nisi kresnuo. Ma nemoj.
Sta ti je falilo sto je devica ako je mozda neka dobra riba ako eventualno ima i guzu i pristojne sise pa sad i ako je devica kao da bi te mrzelo s njom a?
Mada u sustini to i podseca na vas crnogorce, jel to onaj fazon da se sto manje umorish jel?
Jedino ako si bio posten pa nisi hteo ako nisi za to da se posle ozenish s njom, onda je to u redu i svaka tebi cast ali ako mislish da devica ne moze biti dobra riba ili sex sa njom dovoljno hot onda se tu ili pravish malko mutaviji nego sto jesi ili neshto mutish.
 
Ok, ali:

DEČACI&MUŠKARCI)
kada (si)se, recimo, budeš ženio, biće(-lo) li ti svejedno, ako je ona (bila) devica ili nije?

DEVOJKE&ŽENE)
dok si (bila) devica: predstavlja(lo) ti to teret, kao to je nešto, čega se treba što pre rešiti ili ti je to(bilo) neka vrednost?
 
Apokalipsa:
Ok, ali:

DEČACI&MUŠKARCI)
kada (si)se, recimo, budeš ženio, biće(-lo) li ti svejedno, ako je ona (bila) devica ili nije?

DEVOJKE&ŽENE)
dok si (bila) devica: predstavlja(lo) ti to teret, kao to je nešto, čega se treba što pre rešiti ili ti je to(bilo) neka vrednost?
Ne znam da li predrasudjujem, verovatno!? Ali prema ovome sto si do sada rekao\la, zakljucujem da si genije. Nema veze da li si ti ovo smislio\la vazno je da ti verujes u pravu stvar.

- Tesko je naci devicu sa vise od 20 godina, a da nije hendikepirana na neki nacin (glupa, ruzna... ili na bilo koji drugi), ja ne bih imao nista protiv moje buduce zene i ako nije devica, ne bih verovatno ni obracao paznu na to, ali bi mi ipak smetalo da nema mere. U svakom slucaju treba naci ispravnog parnera ne samo za PRVI PUT, nego i za svaki put.

P.S. Nije da ja imam nesto protiv ruznih osoba, ali pitajte sebe, ako nista okrenite se unazad i pogledajte svoje veze (ako ste ih imali), i recite da li ste bili, ili da li bi ste mogli da budete sa nekim ko vas nimalo fizicki ne privlaci, ili cak odbija?
 
tumach:
igracina:
Revizor:
igracina:
Imao sam prilike nekoliko puta da deflorisem djevice,nisam htio, sto ce mi to?
Da ih ja ucim seksu?
Ne hvala!
Sto mislite o ovome?

Ako ni sa jednom od njih nisi imao ozbiljne namere onda si ispravno postupio. Svala ti cast.

Naravno da nisam imao "ozbiljne" namjere.Sa djevicama (pretpostavka), sa kojima sam htio da pokusam "ozbiljno", nisam dosao u priliku da imamo.....vodjenje ljubavi....
Mislim da bi sex sa djevicom bio kao sa friziderom, pa i dalje mislim da nista nisam propustio, osim, osim, maloga crva sumnje, da sam mozda nesto i propustio :?:

Sta :?:

Mozda sam trebao da ih "ovjerim" tek tako, sjecale bi me se do kraja zivota (vjerovatno kao pozitivnog lika), mozda je u pitanju zaista kult, pa sam u tom kultu trebao ucestvovati, mozda bih ojacao svoju pozitivnu energiju :?: :?: :?:
 
igracina:
tumach:
igracina:
Revizor:
igracina:
Imao sam prilike nekoliko puta da deflorisem djevice,nisam htio, sto ce mi to?
Da ih ja ucim seksu?
Ne hvala!
Sto mislite o ovome?

Ako ni sa jednom od njih nisi imao ozbiljne namere onda si ispravno postupio. Svala ti cast.

Naravno da nisam imao "ozbiljne" namjere.Sa djevicama (pretpostavka), sa kojima sam htio da pokusam "ozbiljno", nisam dosao u priliku da imamo.....vodjenje ljubavi....
Mislim da bi sex sa djevicom bio kao sa friziderom, pa i dalje mislim da nista nisam propustio, osim, osim, maloga crva sumnje, da sam mozda nesto i propustio :?:

Sta :?:

Mozda sam trebao da ih "ovjerim" tek tako, sjecale bi me se do kraja zivota (vjerovatno kao pozitivnog lika), mozda je u pitanju zaista kult, pa sam u tom kultu trebao ucestvovati, mozda bih ojacao svoju pozitivnu energiju :?: :?: :?:

Ej jado, da su htele nasle bi dasu a ne sonju... bujna ti je masta i velike zelje, ali kao i svi Jetiji samo si na recima jak.

"Boj ne bije svijetlo oruzje, vec u gacama buzdovan"
 
Führer.:
Apokalipsa:
Ok, ali:

DEČACI&MUŠKARCI)
kada (si)se, recimo, budeš ženio, biće(-lo) li ti svejedno, ako je ona (bila) devica ili nije?

DEVOJKE&ŽENE)
dok si (bila) devica: predstavlja(lo) ti to teret, kao to je nešto, čega se treba što pre rešiti ili ti je to(bilo) neka vrednost?
Ne znam da li predrasudjujem, verovatno!? Ali prema ovome sto si do sada rekao\la, zakljucujem da si genije. Nema veze da li si ti ovo smislio\la vazno je da ti verujes u pravu stvar.
- Tesko je naci devicu sa vise od 20 godina, a da nije hendikepirana na neki nacin (glupa, ruzna... ili na bilo koji drugi), ja ne bih imao nista protiv moje buduce zene i ako nije devica, ne bih verovatno ni obracao paznu na to, ali bi mi ipak smetalo da nema mere. U svakom slucaju treba naci ispravnog parnera ne samo za PRVI PUT, nego i za svaki put.

P.S. Nije da ja imam nesto protiv ruznih osoba, ali pitajte sebe, ako nista okrenite se unazad i pogledajte svoje veze (ako ste ih imali), i recite da li ste bili, ili da li bi ste mogli da budete sa nekim ko vas nimalo fizicki ne privlaci, ili cak odbija?[/quot
e]


Ovako: imam trideset godina, nisam ruzna (ne mali broj osoba u mojoj okolini smatra me lepom, a glupo mi je da pisem o svom izgledu),jos manje glupa a ni hendikepirana na bilo koji nacin i devica sam.
Imam ozbiljnu, dugu, sretnu vezu, punu ljubavi, koja ce za koji mesec biti blagoslovena brakom.

Moj mladic je verujuci covek koji me postuje i voli ovakvu kakva jesam i deli samnom ista uverenja, nije mu vazno sta sam i kakva bila pre veze sa njim ali mislim da mu je ipak veoma drago sto ce mi biti prvi i jedini covek kom sam se predala u potpunosti.
Sa druge strane ja sam sretna sto on ima strpljenja i dovoljno vere da mi ostane veran do tog momenta.

Znam da ce mnoge delije ovde smatrati da je sonja ili da sam ja glupa ako verujem da je to tako, ali svakako da je to stvar svacijeg stava, nacina zivota i onoga u sta veruje.
Da, "to" mi predstavlja vrednost u svakom smislu, teret samo onda kada treba da odem kod ginekologa zbog ponekih infekcija i kada moram da slusam pridike kako to nije normalno i kako samnom nesto nije u redu, pa zbog toga i zaboravi da mi pruzi adekvatnu pomoc.
Da i ono sto jos moram da dodam jeste da ne mislim da devicanstvo cini jedna fibrozna opna vec ono sto je u srcu i dusi. Nekada oni kod "device" mogu biti mnogo manje nevini nego kod zene koja je imala nekoliko muskaraca u svom zivotu.
 
Führer.:
Apokalipsa:
Ok, ali:

DEČACI&MUŠKARCI)
kada (si)se, recimo, budeš ženio, biće(-lo) li ti svejedno, ako je ona (bila) devica ili nije?

DEVOJKE&ŽENE)
dok si (bila) devica: predstavlja(lo) ti to teret, kao to je nešto, čega se treba što pre rešiti ili ti je to(bilo) neka vrednost?
Ne znam da li predrasudjujem, verovatno!? Ali prema ovome sto si do sada rekao\la, zakljucujem da si genije. Nema veze da li si ti ovo smislio\la vazno je da ti verujes u pravu stvar.
- Tesko je naci devicu sa vise od 20 godina, a da nije hendikepirana na neki nacin (glupa, ruzna... ili na bilo koji drugi), ja ne bih imao nista protiv moje buduce zene i ako nije devica, ne bih verovatno ni obracao paznu na to, ali bi mi ipak smetalo da nema mere. U svakom slucaju treba naci ispravnog parnera ne samo za PRVI PUT, nego i za svaki put.

P.S. Nije da ja imam nesto protiv ruznih osoba, ali pitajte sebe, ako nista okrenite se unazad i pogledajte svoje veze (ako ste ih imali), i recite da li ste bili, ili da li bi ste mogli da budete sa nekim ko vas nimalo fizicki ne privlaci, ili cak odbija?[/quot
e]


Ovako: imam trideset godina, nisam ruzna (ne mali broj osoba u mojoj okolini smatra me lepom, a glupo mi je da pisem o svom izgledu),jos manje glupa a ni hendikepirana na bilo koji nacin i devica sam.
Imam ozbiljnu, dugu, sretnu vezu, punu ljubavi, koja ce za koji mesec biti blagoslovena brakom.

Moj mladic je verujuci covek koji me postuje i voli ovakvu kakva jesam i deli samnom ista uverenja, nije mu vazno sta sam i kakva bila pre veze sa njim ali mislim da mu je ipak veoma drago sto ce mi biti prvi i jedini covek kom sam se predala u potpunosti.
Sa druge strane ja sam sretna sto on ima strpljenja i dovoljno vere da mi ostane veran do tog momenta.

Znam da ce mnoge delije ovde smatrati da je sonja ili da sam ja glupa ako verujem da je to tako, ali svakako da je to stvar svacijeg stava, nacina zivota i onoga u sta veruje.
Da, "to" mi predstavlja vrednost u svakom smislu, teret samo onda kada treba da odem kod ginekologa zbog ponekih infekcija i kada moram da slusam pridike kako to nije normalno i kako samnom nesto nije u redu, pa zbog toga i zaboravi da mi pruzi adekvatnu pomoc.
Da i ono sto jos moram da dodam jeste da ne mislim da devicanstvo cini jedna fibrozna opna vec ono sto je u srcu i dusi. Nekada oni kod "device" mogu biti mnogo manje nevini nego kod zene koja je imala nekoliko muskaraca u svom zivotu.
 
Devojka iz Bg:
Führer.:
Apokalipsa:
Ok, ali:

DEČACI&MUŠKARCI)
kada (si)se, recimo, budeš ženio, biće(-lo) li ti svejedno, ako je ona (bila) devica ili nije?

DEVOJKE&ŽENE)
dok si (bila) devica: predstavlja(lo) ti to teret, kao to je nešto, čega se treba što pre rešiti ili ti je to(bilo) neka vrednost?
Ne znam da li predrasudjujem, verovatno!? Ali prema ovome sto si do sada rekao\la, zakljucujem da si genije. Nema veze da li si ti ovo smislio\la vazno je da ti verujes u pravu stvar.
- Tesko je naci devicu sa vise od 20 godina, a da nije hendikepirana na neki nacin (glupa, ruzna... ili na bilo koji drugi), ja ne bih imao nista protiv moje buduce zene i ako nije devica, ne bih verovatno ni obracao paznu na to, ali bi mi ipak smetalo da nema mere. U svakom slucaju treba naci ispravnog parnera ne samo za PRVI PUT, nego i za svaki put.

P.S. Nije da ja imam nesto protiv ruznih osoba, ali pitajte sebe, ako nista okrenite se unazad i pogledajte svoje veze (ako ste ih imali), i recite da li ste bili, ili da li bi ste mogli da budete sa nekim ko vas nimalo fizicki ne privlaci, ili cak odbija?


Ovako: imam trideset godina, nisam ruzna (ne mali broj osoba u mojoj okolini smatra me lepom, a glupo mi je da pisem o svom izgledu),jos manje glupa a ni hendikepirana na bilo koji nacin i devica sam.
Imam ozbiljnu, dugu, sretnu vezu, punu ljubavi, koja ce za koji mesec biti blagoslovena brakom.

Moj mladic je verujuci covek koji me postuje i voli ovakvu kakva jesam i deli samnom ista uverenja, nije mu vazno sta sam i kakva bila pre veze sa njim ali mislim da mu je ipak veoma drago sto ce mi biti prvi i jedini covek kom sam se predala u potpunosti.
Sa druge strane ja sam sretna sto on ima strpljenja i dovoljno vere da mi ostane veran do tog momenta.

Znam da ce mnoge delije ovde smatrati da je sonja ili da sam ja glupa ako verujem da je to tako, ali svakako da je to stvar svacijeg stava, nacina zivota i onoga u sta veruje.
Da, "to" mi predstavlja vrednost u svakom smislu, teret samo onda kada treba da odem kod ginekologa zbog ponekih infekcija i kada moram da slusam pridike kako to nije normalno i kako samnom nesto nije u redu, pa zbog toga i zaboravi da mi pruzi adekvatnu pomoc.
Da i ono sto jos moram da dodam jeste da ne mislim da devicanstvo cini jedna fibrozna opna vec ono sto je u srcu i dusi. Nekada oni kod "device" mogu biti mnogo manje nevini nego kod zene koja je imala nekoliko muskaraca u svom zivotu.

Dokaz da postoje i svetli primeri! Treba uvesti u skole predmet: "Seksualno Obrazovanje". Mnogima je to danas potrebno. Na taj nacin bi se smanjio broj obolelih od raznih vrsta polnih bolesti, ali ne samo to, vec bi se smanjio i broj nezeljenih trudnoca, i raznih drugi problema modernog (sveta) drusva.

P.S. Izvini ako sam te na neki nacin uvredio.
 
Devojka iz Bg:
Ovako: imam trideset godina, nisam ruzna (ne mali broj osoba u mojoj okolini smatra me lepom, a glupo mi je da pisem o svom izgledu),jos manje glupa a ni hendikepirana na bilo koji nacin i devica sam.
Imam ozbiljnu, dugu, sretnu vezu, punu ljubavi, koja ce za koji mesec biti blagoslovena brakom.

Moj mladic je verujuci covek koji me postuje i voli ovakvu kakva jesam i deli samnom ista uverenja, nije mu vazno sta sam i kakva bila pre veze sa njim ali mislim da mu je ipak veoma drago sto ce mi biti prvi i jedini covek kom sam se predala u potpunosti.
Sa druge strane ja sam sretna sto on ima strpljenja i dovoljno vere da mi ostane veran do tog momenta.

Znam da ce mnoge delije ovde smatrati da je sonja ili da sam ja glupa ako verujem da je to tako, ali svakako da je to stvar svacijeg stava, nacina zivota i onoga u sta veruje.
Da, "to" mi predstavlja vrednost u svakom smislu, teret samo onda kada treba da odem kod ginekologa zbog ponekih infekcija i kada moram da slusam pridike kako to nije normalno i kako samnom nesto nije u redu, pa zbog toga i zaboravi da mi pruzi adekvatnu pomoc.
Da i ono sto jos moram da dodam jeste da ne mislim da devicanstvo cini jedna fibrozna opna vec ono sto je u srcu i dusi. Nekada oni kod "device" mogu biti mnogo manje nevini nego kod zene koja je imala nekoliko muskaraca u svom zivotu.

Divno je, da si to napisala.
Odmah se vidi, već iz same sadržine tvoga teksta, koliko odskačeš u mudrosti, gordosti, skromnosti i iskrenosti od veeelike većine ostalih, koje i koji nemaju jasne te pojmove. Hvala ti u ime svih, kojima je tvoj primer dao ono, što je mogao dati: lepotu. I u mome imenu, da sam to doživeo, hvala! I želim ti puno sreće i dalje u životu. Uveren sam, da će se ona na tebi i tvojoj porodici ispoljiti u velikim količinama :) .
 
Divno je, da si to napisala. [/i]
Odmah se vidi, već iz same sadržine tvoga teksta, koliko odskačeš u mudrosti, gordosti, skromnosti i iskrenosti od veeelike većine ostalih, koje i koji nemaju jasne te pojmove. Hvala ti u ime svih, kojima je tvoj primer dao ono, što je mogao dati: lepotu. I u mome imenu, da sam to doživeo, hvala! I želim ti puno sreće i dalje u životu. Uveren sam, da će se ona na tebi i tvojoj porodici ispoljiti u velikim količinama :) .[/quote]


Hvala i tebi :)
Lepo je i to sto si pokrenuo ovu temu.
Volela bih da se sreca ostvari u zivotu svih onih koji ceznu za ljubavlju, onom koja je sustinska i traje, koja ne dolazi samo od fizickog odosa i nije ispunjena samo njim, vec on predstavlja dopunu i krunu takve ljubavi.
Pozdrav :D
 
Dokaz da postoje i svetli primeri! Treba uvesti u skole predmet: "Seksualno Obrazovanje". Mnogima je to danas potrebno. Na taj nacin bi se smanjio broj obolelih od raznih vrsta polnih bolesti, ali ne samo to, vec bi se smanjio i broj nezeljenih trudnoca, i raznih drugi problema modernog (sveta) drusva.

P.S. Izvini ako sam te na neki nacin uvredio.[/quote]



Nisi me uvredio. :)
Sto se tice "sveltlih primera" ja ih poznajem dosta. Mada opet moram da naglasim, da ne mislim da se devicanstvo odnosi samo na fizicki pojam da je neko vodio ljubav ili nije. I da su devojke koje nisu imale odnose zbog toga i "svetije" od drugih.

Stanje duha,razuma i srca su mnogo vazniji. "Covek je onakav kakve su misli srca njegova".
Rekao si lepu stvar, ne treba naci nekog ko ti odgovara samo za prvi put, vec i za svaki put, a ja mislim da je najlepse kada se radi o istoj osobi.
 
Apokalipsa:
Šta mislite o tome?

Ja ću početi ovako: lako je izgubiti ali ne može se vratiti. Kakva mu je onda vrednost? Velika ili mala?

Možeš (pro)dati svoje poštenje i uvek će ti moći neko srati zbog toga.
Možeš (pro)dati nečije poverenje i uvek ćeš biti izdajnik.
Možeš...

Zar nije "biti devica" uistinu kultan status?


Nije mozda u nekoj drugoj drzavi :?:
 
mene zaista cudi da postoje takve misli kod nekoga.meni je himen bio prepreka do zadovoljstva i jedva sam cekala da ga se resim al sacekala sam do 17.godine.do 30.????hahahahaha,pa to mi je neverovatno pod uslovom da si normalna osoba.ko pita uopste muskarce za njihovo prethodno iskustvo?ja sam ih pre braka imala mnooogo.i moj muz za to zna .ali isto tako zna da ga nijednom nisam prevarila a zna i za neke koje su se udale nevine pa se posle setaju od jedne gajbe do druge i jos im ljubavnici nabavljaju preko veze firmirane majice za muzeve po niskim cenama!pa to se bre zove domacica,stedi pare iz kuce!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top