BORIS KOSTUNICA

ma sve je to jedna partija..bila, i bice:mrgreen::rotf::rotf::rotf::rotf:

naravno ........u srbiji postoji nesto sto se zove "partija" , gde spadaju svi od LDPa do SRSa.............i raja............:mazi:

"partija" ne zeli u EU, jer tamo ne moze da bude "bog na nebu partija na zemlji" , a raja ko raja..........sitna im yaya............tako je to , u gen kodu zapisano kod srbalja jos od onamad kada nas turci pregazise ko plitak potok...........:think:

i kao sto vise puta rekoh.......razumem ja partije i tajkune.....koji ce njima qraz Eu.....mogu samo gore da zive u toj organizaciji koja ima zaebanu naviku da kontrolise gde idu pare.................

:
 
Poslednja izmena od moderatora:
naravno ........u srbiji postoji nesto sto se zove "partija" , gde spadaju svi od LDPa do SRSa.............i raja............:mazi:

"partija" ne zeli u EU, jer tamo ne moze da bude "bog na nebu partija na zemlji" , a raja ko raja..........sitna im yaya............tako je to , u gen kodu zapisano kod srbalja jos od onamad kada nas turci pregazise ko plitak potok...........:think:

i kao sto vise puta rekoh.......razumem ja partije i tajkune.....koji ce njima qraz Eu.....mogu samo gore da zive u toj organizaciji koja ima zaebanu naviku da kontrolise gde idu pare.................

pa osnovna platforma im je ista..:mrgreen:
uzmiiii sve sto ti zivot pruzaaaaaaa:lol:
a derera mani..a bogami i on tebe:lol:
 
Nemački institut “Aspen” tradicionalno je i ove godine u Berlin pozvao sve ministre spoljnjih poslova Zapadnog Balkana.

Zašto nema predstavnika Srbije u Berlinu ?

http://www.dw-world.de/dw/article/0,,5008299,00.html
------------------------------------------------------------------
I ponovo pretedent za Balkanskog Tigra zabija autogolove po kozna koji put.

“Srbija ima problem sa Kosovom, a Hrvatska sa Balkanom

LOLchina
 
Nemački institut “Aspen” tradicionalno je i ove godine u Berlin pozvao sve ministre spoljnjih poslova Zapadnog Balkana.

Zašto nema predstavnika Srbije u Berlinu ?

http://www.dw-world.de/dw/article/0,,5008299,00.html
------------------------------------------------------------------
I ponovo pretedent za Balkanskog Tigra zabija autogolove po kozna koji put.

Zato što smo mi u Evropi ne na Zapadnom Balkanu :zper:
 

Back
Top