Jetrve i zaove!

Da li volite vasu jetrvu/zaovu?!

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

DamaBezBlama

Elita
Poruka
20.655
Eto posto imamo temu o svekrvama, ajd da reko otvorim ovu! :aha:
Jel imate jetrvu/zaovu?! Kakve su, sta vas kod njih nervira, sta vam imponuje, sta vas raduje, dal ste u dobrim ili losim odnosima sa njima i zasto?! :think:
 
E ovako imam jednu zaovu koja zivi u Kanadi i videla sam je dva puta u zivotu ali zato imam sest jetrva i sa svima njima sam u veoma lepim i korektnim odnosima.Ni jedna od njih ne zivi u mom gradu tako da se vidjamo mozda jednom godisnje i to bude :zurka:
 
Imam jednu jetrvu i jednu zaovu...
Zaova zivi u Hrvatskoj, jako je fina zena, super se slazemo... Sa njom uvek mogu lepo da se ispricam, da se smejemo, zezamo... Ma super je, stvarno... :ok:

Jetrva zivi u Kanadi... Za nju nemam bas reci hvale. Nije da se svadjamo ali se i ne volimo bas... :aha: To je osoba koja stalno prica o sebi i svojoj deci... :roll: Ma ona je jednostavno najbolja, najlepsa, najvrednija, najpametnija... I njena deca takodje... :neutral:
Kad dodju kod nas, prosto sire neku negativnu energiju oko sebe...
 
Ja svoju jetrvu obožavam. Veoma malo priča i uvek me pažljivo sluša dok je smaram, za razliku od njenog muža a mog devera, koji mi ide na nerve jer mnogo pametuje i strašno me smara.:manikir:
 
Ja imam zaovu i dobro se slazemo. Ona ima svojih mana, kao i ja uostalom, ali se dobro razumemo. Ono sto mi se dopada kod nje je sto je jako vezana za mm, svog brata, jedino sto je to ponekad i preterano
 
Eto posto imamo temu o svekrvama, ajd da reko otvorim ovu! :aha:
Jel imate jetrvu/zaovu?! Kakve su, sta vas kod njih nervira, sta vam imponuje, sta vas raduje, dal ste u dobrim ili losim odnosima sa njima i zasto?! :think:

Nemam ni zaovu ni jetrvu, ali ja sam zaova i nimalo se ne slazem sa svojom snahom, bratovom zenom..nista i niko joj ne odgovara, svima trazi mane i mnogo ogovara,(nije nacitana i nije uopste zainteresovana za bilo koju temu osim za kupovinu garderobe i obuce) ne postuje tudju privatnost, ne radi niti planira, i nadasve, sklona je lazima.Nismo se mogle pronaci jer ona nema interesovanja preko kojih bi joj se priblizila, nema svoj svijet i iskompleksirana je te lako ispada iz drustva,nazalost, sad je vec zrela osoba i to je tesko promijeniti, korak naprijed-nazad dva..
Ipak, kod nje mi se dopada sto je jako brizljiva prema djevojcici koju imaju i sto voli mog brata. Zbog toga sam presla preko svojih granica i njenih rijeci, ogovaranja i sl te jednom mjesecno odem kod njih, odnesem neki pokloncic maloj i malo se ispricam, popijem kafu i bjeeez kuci!!!:D
Znam pri tome da, cim zatvori vrata pocne da me ogovara, i to nije lijepo..jer ce sve lose od nje nauciti njihova djevojcica..

Sad sam i ja napravila gresku, osudjivala sam drugog a mozda ce i meni biti isto merom sudjeno??Grijesimo dok smo zivi..
 
Imam jetrvu, super je... lepa je, lujka je, ima zarazan smeh i faca je... a voli priče iz Kosmopolitana - kako biti opaka žena - pa mi je zabavna za posmatranje jer je njihov brak skroz drugačiji od našeg... elem, srećna sam svaki put kada znam da ćemo se družiti, i osećanje je obostrano. Uglavnom pijemo vino, ili neki dobar čaj, dunemo i cerekamo se ...
 
Zaova mi se skoro porodila i ima preslatkog bebca,vec smo isli par puta kod njih,u odlicnim smo odnosima...
Dever se jos nije ozenio,ali ima dugo devojku,pa se kao zovemo jetrve,cesto je kod nas i super se slazemo...Kad dodje uvek mi pomogne ako nesto treba,obozava mog sina i stalno se igra sa njim...I mi cesto idemo kod nje,bas nas zvala u nedelju na rucak...:)
 
imam jetrvu od prije par mjeseci i super je
dobro smo se slagale dok se zabavljala sa mojim djeverom a i sada:)
zaova je tek mlada djevojka a i ne živimo u istoj državi viđamo se možda dva puta
godišnje i super je..
 
Ко је дао та ружна имена, јетрва... као укрвити се са неким...и заова, као зла :confused: као унапред одређено именом да буде белаја између две жене
 
Imam zaovu.Moglo bi se reći da živimo zajedno.

Skroz smo različite.Od fizičkog izgleda,preko karaktera do interesovanja.Dva sveta,zaista.Ali se super slažemo i nismo do sada (17 godina) imale konflikata.

Mada,da nas život (tj.moj muž,a njen brat) nije spojio,nikada jedna drugu ne bismo izabrale za drugaricu.
 
Имама сам наоко добар однос са заовом. Али то је била само форма.
Немам никакво лепо мишљење о њој....а ако хоћете да је отрцавам - могу! :mrgreen:
 

Back
Top