Dinkić: Ne snosim odgovornost za vrednost besplatnih akcija
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 52

Tema: Dinkić: Ne snosim odgovornost za vrednost besplatnih akcija

Elita Сталкер (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3338

Podrazumevano Dinkić: Ne snosim odgovornost za vrednost besplatnih akcija

Dinkić: Ne snosim odgovornost za vrednost besplatnih akcija
    Vesti - Srbija | Tanjug | 11 decembar 2009
    ...
    Potpredsednik Vlade Srbije i ministar ekonomije i regionalnog razvoja Mladjan Dinkić izjavio je danas u Nišu da "on ne snosi odgovornost za vrednost besplatnih akcija Naftne industrije Srbije (NIS)", čija je nominalna vrednost 500 dinara" i najavio da će učiniti sve da preostale akcije javnih preduzeća vrede više.
    "Odgovornost snose oni koji su zaključili transakciju sa Rusima koja je pet puta niža od realne tržišnje vrednosti. Ja sam bio protiv toga i izašao sam iz grupe za pregovore", podsetio je Dinkić u izjavi novinarima.

"Učiniću sve da preostale akcije javnih preduzeća vrede više. Kako Srbija bude izlazila iz krize cena akcija na berzi će rasti", kazao je Dinkić i savetovao gradjane da svoje akcije sačuvaju do trenutka kada će njihova vrednost biti veća.

Dinkić je izrazio očekivanje da će akcije u dogledno vreme dostići solidan iznos, "ne noliki koliko je je najavljivao 2007. godine (oko 1.000 evra), ali da će biti relativno blizu tog iznosa".

"Ja znam da su gradjani sada nezadovoljni, ali ja moram da im kažem istinu", kazao je Dinkić i naveo da su akcije, čija se vrednost formira na berzi, svih kompanija u svetu drastično pale u periodu ekonomske krize.

Dinkić je rekao da će od 6. januara krenuti distribucija akcija NIS-a, da će biti podeljen novac iz privatizacionog registra ravnomerno, ali i da će izmenama Zakona o besplatnim akcijama biti omogućena podela akcija "Telekoma" i Aerodroma Beograd sledeće godine, a akcija Elektroprivrede Srbije 2011. godine.
    Срећу за све,бесплатно,и нека нико одавде не оде незадовољан !

Elita Сталкер (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3338

Podrazumevano Re: Dinkić: Ne snosim odgovornost za vrednost besplatnih akcija

Ко верује Динкићу нека дигне два прста

Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pa dobro kaže, što peniš?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

I da... Lock, pošto je ovo 14. tema o akcijama.

Elita Сталкер (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3338

Citat Original postavio jomini! Pogledaj poruku
    Pa dobro kaže, što peniš?
    Не пеним ја него Динкић

Elita Сталкер (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3338

Citat Original postavio jomini! Pogledaj poruku
    I da... Lock, pošto je ovo 14. tema o akcijama.
    Ко те звао да учествујеш

Iskusan
    Učlanjen
    27.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    127

samo kad dodje do smene vlasti zatvoriti aerodrom da ne moze da utekne , ne samo on nego svi

Elita
    Učlanjen
    05.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Сталкер Pogledaj poruku

"Ja znam da su gradjani sada nezadovoljni, ali ja moram da im kažem istinu", kazao je Dinkić
    Njegovo ministarstvo pred izbore slalo dopise građanima da će moći početkom 2009 da odu do banke i uzmu najmanje hiljadu evrića.Bezobrazluk.

Elita Сталкер (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3338

Citat Original postavio PAWLLE Pogledaj poruku
    samo kad dodje do smene vlasti zatvoriti aerodrom da ne moze da utekne , ne samo on nego svi
    Неће он имати где да бега

Primećen član
    Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

zayebo si narod tadicuuuuuuuuuuu dinkicuuuuuu tadicuuuuuuuuuuuuuu

Veoma poznat
    Učlanjen
    11.08.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

e pegla mi se od tog coveka

Iskusan bobanjov (avatar)
    Učlanjen
    11.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    191

Како може да сноси одговорност највећи експерт и најбољи светски министар финансија, економије

Динкић није крив

Крив је - Пера ложач

Elita Сталкер (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3338

Зна се ко је крив Слободан Милошевић и Војислав Коштуница.

Veoma poznat
    Učlanjen
    10.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    244

Dinkicu ja sam kriv sto si mi slao pred izbore pisma zahvalnosti i cestitke za 1000 evra koje cu dobiti..znam da sam ja kriv i moj deda koji nije docekao jadan i seljaci i radnici sa pruge...samo ti nisi.

Primećen član
    Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio bobanjov Pogledaj poruku
    Како може да сноси одговорност највећи експерт и најбољи светски министар финансија, економије

Динкић није крив

Крив је - Пера ложач
    MA NIJE TADIC KRIV! NI DINKIC!

ZEKA JE

Buduća legenda Brajan Koen (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    795

Dinkiću u gaće ubaciti mrave mesoždere, da mu izjedu mlohava muda.
    Nuclear Ganja

Legenda
    Učlanjen
    03.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Kako tako bezveze pisete kad ovog puta zaista nije kriv Dinkic, ni niko, jer je naisla kriza i niko nece da kupuje nasa (polu-propala) preduzeca!
    K'o da stre juce iz kolevke izasli!

Veoma poznat
    Učlanjen
    10.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    244

Ko hoce resenje nadje nacin a ko nece nadje izgovor.Svetska kriza je bila prosla i svet ide dalje a nama obecanja i strajkovi.

Elita Сталкер (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3338

Citat Original postavio picololeone Pogledaj poruku
    Kako tako bezveze pisete kad ovog puta zaista nije kriv Dinkic, ni niko, jer je naisla kriza i niko nece da kupuje nasa (polu-propala) preduzeca!
    Што се тиче кризе Динкић изјављиваше својевремено да је она шанса за Србију да профитира !?

Legenda
    Učlanjen
    03.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Што се тиче кризе Динкић изјављиваше својевремено да је она шанса за Србију да профитира !?
    Zabole me sta je Dinkic nekad rek'o, niti ga branim, samo kazem da gledate realno a ne kroz vasu prizmu i ruzicaste naocari.

Elita Сталкер (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3338

Zabole me sta je Dinkic nekad rek'o, niti ga branim, samo kazem da gledate realno a ne kroz vasu prizmu i ruzicaste naocari.
    Какве год наочаре или призму да ставиш Динкић је лопов и преварант који је обмануо овај народ зарад стицања његових гласова,и да има правде у овој земљи за то своје (не)дело одавно би гулио лукац у ЦЗ-у

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

"Odgovornost snose oni koji su zaključili transakciju sa Rusima koja je pet puta niža od realne tržišnje vrednosti. Ja sam bio protiv toga i izašao sam iz grupe za pregovore", podsetio je Dinkić u izjavi novinarima.
    Neka je i 10 puta veca realna cena, to bi onda od NIS-a bilo oko 20k dinara, znaci grubo receno ~200e. Gde je on mislio da nadje jos 800e u ostalim firmama? NIS nije mali uopste, EPS i Telekom su veci svakako, ali ne mnogo. Aerodrom je mnogo manji od njih svih. A tesko je nategnuta i prica o pet puta vecoj realnoj trzisnoj vrednosti.
    Dakle gde je on mislio da izmisli 1000 evra?

Citat Original postavio <hator> Pogledaj poruku
    e pegla mi se od tog coveka
    Peglaj ga! Ne pricaj sa njim, nabodi ga
    Realno...

Veoma poznat
    Učlanjen
    11.08.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Kad_LupimLupim Pogledaj poruku
    Peglaj ga! Ne pricaj sa njim, nabodi ga

ili ispovracaj se na njega------->

Legenda
    Učlanjen
    03.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Какве год наочаре или призму да ставиш Динкић је лопов и преварант који је обмануо овај народ зарад стицања његових гласова,и да има правде у овој земљи за то своје (не)дело одавно би гулио лукац у ЦЗ-у
    Slusaj, meni nije bitno da k'o neka baba, ili "muska tracara" ogovaram nekog, pa ni Dinkica, bitnije mi je da vidim sta imam od toga, i nesto konkretno, a ne samo prazne price, kako li ne dosadite sebi?
    Znaci, i da se Sloba povampiri - nema akcije, s h v a t i t e....!

Iskusan bobanjov (avatar)
    Učlanjen
    11.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    191

Чекај, 'ајд сад овако:

1. А док није било кризе, продали смо сва предузећа и полу-пропала и успешна чак и врло успешна .... и ? Видимо, све приватизације биле поштене, нови власници сви до једног испоштовали обавезе из купопродајног уговора, испоштовали социјалне програме, уложили новац у та предузећа, модернизовали их ... и сва раде пуном паром, нигде незадовољства радника, нигде штрајкова, нигде поништења приватизација, растао нам је бдп, нисмо се задуживали, узимали ино кредите .... све док не дође ова - с.е.к.а ! Е, она нас упропасти начисто. Све је стало па смо били принуђени да узмемо грдне милијарде еврића да задржимо до тада постојећи привредни раст земље !

2. Како није крив Динкић Крив је , још како. Јер нико више у свету неће да му плаћа масне провизије да би овде нешто купио. Ко је луд да то чини ... док влада ова пуста с.е.к.а.

Slične teme

1. Podela besplatnih akcija NIS-a {nejasnoca}
    Autor andrijac u forumu Politika
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 20.01.2010., 15:43
  2. Odgovora: 136
    Poslednja poruka: 09.02.2009., 10:26
  3. Kako do besplatnih akcija i akcija preduzeca za nas iz Au
    Autor sidewalker u forumu Azija, Afrika i Australija
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 29.06.2008., 18:40

Pravila za slanje poruka