Proslava u Beogradu

Da li je opravdana proslava ukidanja viza?

  • Jeste, treba da proslavimo sve sto mozemo

  • Nije, pare mogu bolje da se utrose a i slava je..


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

R.Žiskar

Elita
Poruka
15.608
"Београђани ће ове године уочи Светог Николе имати и додатни разлог за весеље – 18. децембра на градским улицама се организује прослава укидања визног режима. Детаљи светковине још нису утаначени, а из Градске управе поручују да ће све бити урађено по принципу „колико пара, толико музике”.
Најављено је да ће програм дочарати европски дух у нашем граду. Свечано ће бити у Кнез Михаиловој и испред Скупштине града, а због кризе, средства за прославу ће највећим делом обезбедити спонзори, док ће град донирати мањи део. Да би све испало што боље, у организацију прославе ће бити укључени и страни културни центри у Београду. За сада се спекулише да ће бити приређен ватромет, бендови ће свирати различите врсте музике, а весеље ће увеличати и специјални гости."


http://www.politika.rs/rubrike/Beograd/Pochinje-praznichna-euforija.sr.html

Pro et contra?
 
ovo smo dugo cekali.licno se osecam kao da mi je ogroman teret pao sa ledja.
radujem se posebno zbog mladjeg naroda kod nas.
ja sam za proslavu,jer ima sta da se proslavi.pare se ionako na svasta i svakoga bacaju.
obozavam vatromet ali ono sto me ne raduje je sto se pri tom ovde u mojoj okolini obavezno aktiviraju neki alarmi kod parkiranih auta,a tada dva kera iz necijih stanova pocinju besomucno da laju.
 
"Београђани ће ове године уочи Светог Николе имати и додатни разлог за весеље – 18. децембра на градским улицама се организује прослава укидања визног режима. Детаљи светковине још нису утаначени, а из Градске управе поручују да ће све бити урађено по принципу „колико пара, толико музике”.
Најављено је да ће програм дочарати европски дух у нашем граду. Свечано ће бити у Кнез Михаиловој и испред Скупштине града, а због кризе, средства за прославу ће највећим делом обезбедити спонзори, док ће град донирати мањи део. Да би све испало што боље, у организацију прославе ће бити укључени и страни културни центри у Београду. За сада се спекулише да ће бити приређен ватромет, бендови ће свирати различите врсте музике, а весеље ће увеличати и специјални гости."


http://www.politika.rs/rubrike/Beograd/Pochinje-praznichna-euforija.sr.html

Pro et contra?
Може.
Ал' онда - да нема и прославе НГ. ;)

Много је то славља за тако кратко време, и непотребног расипања пара.

Ако им је баш до трошења, нек троше лову на нешто корисније.
 
"Београђани ће ове године уочи Светог Николе имати и додатни разлог за весеље – 18. децембра на градским улицама се организује прослава укидања визног режима. Детаљи светковине још нису утаначени, а из Градске управе поручују да ће све бити урађено по принципу „колико пара, толико музике”.
Најављено је да ће програм дочарати европски дух у нашем граду. Свечано ће бити у Кнез Михаиловој и испред Скупштине града, а због кризе, средства за прославу ће највећим делом обезбедити спонзори, док ће град донирати мањи део. Да би све испало што боље, у организацију прославе ће бити укључени и страни културни центри у Београду. За сада се спекулише да ће бити приређен ватромет, бендови ће свирати различите врсте музике, а весеље ће увеличати и специјални гости."


http://www.politika.rs/rubrike/Beograd/Pochinje-praznichna-euforija.sr.html

Pro et contra?

ma, mene poli pedu za sve to...i za proslave i za vize...kad mi se negde išlo - išla sam...a da slavim nešto što je normalna stvar...glupo je....'ajde onda da slavimo, na primer, četvrtak, šta fali?
 

Back
Top