Administrative Tools

hajducica

Obećava
Poruka
84
Kako u Administrative Tools da promjenim i da dozvolim pravo pristupa i dozole da mogu da instaliram program. Mislim da me onaj ko zna sta hocu razumije.......
Imam administratorski nalog na racunaru i ovaj obicni

Control Panel

Administrative Tools
...
...
...


Hvala unapred !
 
Pa udji sa admin nalogom i instaliraj.

Mada ne vidim kakve to veze ima sa admin tools. Ako nemas pristup nekom disku kao obican onda je to neka druga prica. Mozes i tog obicnog da dodas u admine ako hoces. U stvari nista te ne razumem...:)
 
Hajducice, vidis da se zayebavamo.

A i rekao ti je random - ako instaliras - shift + desni klik na fajl i run as pa admin i lozinka itd - ako deinstaliras onda control panel pa opet isto shift + desni na add or remove programs pa run as...

E ako nije to. Onda te opet nisam razumeo...:D
 
Tzar-e znam ja da ti to znas ali ja ne. Znaci imam adin nalog gdje imam sifru ali o podesavanjima nista ne znam i svoj nalog, znaci kako kad udjem u admin nalog da odradim da kad sam logovana preko mog naloga mogu bez ikakvih logovanja na admin da instaliram program ili uradim bilo kakve promjene... kapisi :)
 
Ma meni je sve jasno. Nego nemam xp pri ruci. Pa moram da gledam u vidovnjacku kuglu. Ima vise nacina, ali posto vec znas gde je admin tools onda odatle u computer management - local users and groups - groups - grupa administrators - add i pronadjes drugog usera i to je to...
 

Back
Top