Inicijativa: Prizren glavni grad Kosova

LJIGAvi

Početnik
Banovan
Poruka
42
http://www.b92.net/info/komentari.php?nav_id=365868

Priština je veća, ima infrastrukturu, multietničkija je :dontunderstand:

Deset poslanika Skupštine Kosova pokrenulo je inicijativu da se pokrene rasprava o njihovom predlogu da se Prizren proglasi za glavni grad Kosova.

"Tražimo da posle debate i odluke skupština obaveže vladu Kosova da pripremi zakonsku infrastrukturu kako bi se administrativno sedište Kosova premestilo u Prizren 10. juna 2016. godine, navodi se u inicijativi upućenoj predsedniku kosovske skupštine", a prenose kosovski mediji.

Deset poslanika lobira za to da se, umesto Prištine, Prizren proglasi za glavni grad Kosova zbog, kako navode, njegovog istorijskog značaja za narod Kosova i za sve Albance.
 
Poslednja izmena:
Deoba Kosova? Sad će Kozab da te banuje jer kršiš ustavni poredak.

------

Bez šale, stvarno bi pristao na podelu Kosova :dontunderstand:

Ја....?....Никада....
Ја сам за варијанту....ПГ....;)
Поби
Гофна.....
Али ....не питам се...немам моћ, снагу....
а ово што написах је моје садашње виђење ситуације...
Мислим да нам то неко полако провлачи и намеће...;)
 
..Ako... Mi..tj.Hrvati..možemo doprinjeti..našim..prijateljima...u toj odluci..osobno mislim...da PRIŠTINA treba ostati glavni grad..mada cu uvažiti mišljenje svakog kosovara koji zivi u KiM...oni najbolje znaju...Mi..Tj.Hrvati..im samo mozemo pomoci ...da prebrode takve male nesuglasice..tj.raznolika misljenja...
 
..Ako... Mi..tj.Hrvati..možemo doprinjeti..našim..prijateljima...u toj odluci..osobno mislim...da PRIŠTINA treba ostati glavni grad..mada cu uvažiti mišljenje svakog kosovara koji zivi u KiM...oni najbolje znaju...Mi..Tj.Hrvati..im samo mozemo pomoci ...da prebrode takve male nesuglasice..tj.raznolika misljenja...

Можете...у варијанти ПГ....Пријавите се у добровољце....:per:
Варијанта два....Ма немојте нам помагати...Одосмо по кувцу,
кад нам ви помажете....:D
 
Ало бре шабане. :evil: Је л' те питао неко нешто, а? :evil: Боље се смири, пошто већ знаш како се ово завршава... ја ти псујем кеву а ти плачеш модераторима. :cool:

..normalno..da je tako..to breee..bolest...moja mama ..breee...žena od 70 i kusur...ajde da si rekao..sister...jos nekako...
 
Можете...у варијанти ПГ....Пријавите се у добровољце....:per:
Варијанта два....Ма немојте нам помагати...Одосмо по кувцу,
кад нам ви помажете....:D

....:hahaha: :hahaha: :hahaha:....ybte..ala ste klekli..ni šiptarima ne mozete vise nista..eeeeee...ni četnici nisu sto su nekad bili...:hahaha: :hahaha:
 

Back
Top