Jel' se meni cini il jok?

Nemoj da koristis Verat, nista ne vredi. Ptt radi k'o munje. :wink:
lamer.gif


Кулиража:
Zadnja dva dana kuburim sa Verat-om.
Veza je nikakva i jedva otvara stranice. Bio sam nekoliko godina na analognoj centrali i to mi je dosta.
Ali dok visim na netu preko ptt-a sve je OK.

Ako ovako nastave ponovo cu poceti da pljujem Verat na sva usta
 
Кулиража:
Ali dok visim na netu preko ptt-a sve je OK.

Ako ovako nastave ponovo cu poceti da pljujem Verat na sva usta
Ja pre par godina,dok sam bio na staroj centrali, koristio sam PTT ( tada nije kod ni jednog ISP-a postojao flat), i imao sam neki conexant-ov modem.Kacio sam se na 33 600 i protok ( mislim na otvaranje stranica) mi je bio i vishe nego odlican.Tako da sam ja (jedan od retkih koji ce prvi da ode na PTT kada( ako) ikada budu uveli flat rate)
A sto se tice verata----Kada ssaberesh utiske njihovih korisnika neta, pa korisnika hostinga i tako josh po nekih stvari dolazish do zakljucka da rukovodstvo treba streljati na Trgu Republike zbog lopovluka, bezobrazluka +++++++++++ , njihovu tehnicku podrsku uvaljati u katran pa u perje i na magarcima pustiti da bazaju kroz grad a opremu i sve sto ima veze sa veratom, polomiti i totalno zbrisati sa lica zemlje uz pomoc neke kiseline i na kraju svako mesto koje je imalo veze sa veratom DEZINFIKOVATI!!!!!
 
Logitech#:
Кулиража:
Ali dok visim na netu preko ptt-a sve je OK.

Ako ovako nastave ponovo cu poceti da pljujem Verat na sva usta
Ja pre par godina,dok sam bio na staroj centrali, koristio sam PTT ( tada nije kod ni jednog ISP-a postojao flat), i imao sam neki conexant-ov modem.Kacio sam se na 33 600 i protok ( mislim na otvaranje stranica) mi je bio i vishe nego odlican.Tako da sam ja (jedan od retkih koji ce prvi da ode na PTT kada( ako) ikada budu uveli flat rate)
A sto se tice verata----Kada ssaberesh utiske njihovih korisnika neta, pa korisnika hostinga i tako josh po nekih stvari dolazish do zakljucka da rukovodstvo treba streljati na Trgu Republike zbog lopovluka, bezobrazluka +++++++++++ , njihovu tehnicku podrsku uvaljati u katran pa u perje i na magarcima pustiti da bazaju kroz grad a opremu i sve sto ima veze sa veratom, polomiti i totalno zbrisati sa lica zemlje uz pomoc neke kiseline i na kraju svako mesto koje je imalo veze sa veratom DEZINFIKOVATI!!!!!

Ovo je apsolutno najbolje pljuvanje po bilo kome koje sam imao prilike da vidim na nekom forumu!! A jel se meni cini ili si ti malo gnevan i ljut na Verat? :D
Sto se tice provajdera, burazer mi zivi u Pancevu i kaci se preko Bozic i sinovi. Pazi, protok 112.000 a dial-up je!!! Uplasio sam se kad je otvorio Google! To izlece pred tebe na ekranu!! Bruka dobro!!
 
obbywan:
Ovo je apsolutno najbolje pljuvanje po bilo kome koje sam imao prilike da vidim na nekom forumu!! A jel se meni cini ili si ti malo gnevan i ljut na Verat? :D
Sto se tice provajdera, burazer mi zivi u Pancevu i kaci se preko Bozic i sinovi. Pazi, protok 112.000 a dial-up je!!! Uplasio sam se kad je otvorio Google! To izlece pred tebe na ekranu!! Bruka dobro!!

Cega 112.000 :?: da nisi mozda imao 112.000 Mbit/s? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Pa znas kako. U zivotu sam koristio 2 providera-PTT i Tehnicom i NE PADA mi na pamet da ih/ga menjam.
Iz ovoga si zakljucio da nisam koristio verat, ali dugo, jako dugo i jako mnogo NEGATIVNIH kritika citam/slusam po raznim mestima, sto na netu sto ovako.Neverovatne stvari sam citao, prosto ni dan dans mi nije jasno kako taj verat uopste i radi, kako josh uvek postoje ljudi koji trpe raznorazna sr@nja- od nemogucnosti danima da se nakace,katastrofalno sporih veza,nestanaka emaila sa servera......... pa do samog hostovanja na jnihovim serverima koji vishe ne rade nego sto rade a i kada rade, rade sacuvaj boze u sta sam mogao i sam Y puta da se uverim. A povrh svega, isto toliki broj kritika/problema koji su vezani za nestrucnu i nekvalitetnu tehncku podrsku od.."Je li, jel se 20 sati upisuje isto kao i 10.."...pa odjb@vanja tipa "Ne znam, sada jedem, zovite za sat-dva"....itd itd...Ima bilion primera, konkretnih, ali najcrnje u citavoj prici je to sto taj verat i dalje radi,promovishe se za ne znam kakvu firmu a ljudi ga i dalje koriste.....Strasno, majke mi, strasno...
 
Ipak nisu oni krivi, kriv je Windows (ja nisam nikako, majke mi). U stvari dao sam drugu malo da surfuje i zakacio je nekakve viruse (i da konacno prvi put u zivotu i ja upotrebih i uporedih antivirus programe).

Inace sto se tice ptt-a on radi k'o zmaj to nema sta.
Ali Verat ipak ima cenu koja jeb*e kevu.
10-12 din/h. 50h 550, din.
Mesecni paket 690 din (0.95 din/h).
Usput tehnicka podrska jeste sr*anje, ali uvek ima budala koji ce ih napljuvati. :lol: :lol:
Onda i brzina (kada sve radi OK) je identicna ptt-ovoj (za ovo je kriv telekom).

I sve to kad se sabere dolzai se do zakljucka da mi zivimo u propaloj zemlji u kojoj smo happy kad nam je brzina preko 50 Kb/s.
 
Ima danas koliko hocete tih provajdera ali i to ce se rascistiti za neko vreme.
Jeste taj Verat najjeftiniji ali koliko para toliko i muzike.
Ne bih sad da hvalim mog provajdera ali jeste li nekad culi da se neko zali na sezampro.Obidjite nihov sajt i pogledajte kakve sve usluge pruzaju korisnicima.

@obbywan

auu covece sto si me iznervirao.Objasni kako je moguce preko dial-up da postignes 112.000?
Tu cifru nikako, ako ides preko ISDN na 2 kanala preko seriskog porta dobijas 115.000 a nikako ni u jednom slucaju ne mozes da nadjes cifru od 112.000 :x
Inace i meni google iskace odmah iako sam na 64Kb/s
Pozdrav 8)
 
DabaMAN:
A i ptt je nekako jadno nesrećan. A što više, dosta je skup. Po meni Neobee je br. 1!

PRONADJITE NA NETU "TT" (taktičko-tehničke) podatke o načim provajderima...
1 mesto - PTT
2 mesto - EUnet
3 mesto - SezamPro
PO BOJNOSTI ČLANSTVA... Kako PRIJAVLJENIH tako i AKTIVNIH... Međutim odnos broja članstva i izlaznih linija nije baš najsrećnije rečen... Taj odnos JE VEOMA BITAN... Tek ja veoma zadovoljan BRONZANOM medaljom
:wink:
 
Dlakava_Strvina:
Agent Orange:
Kao sto rekoh, cim PTT uvede flat rate prvi cu da obnovim nalog........................


A to ce biti na kukovo leto...

Pretpostavljam da ce to "Kukovo leto" biti Leto 2005-te, posto se tada OBNAVLJAJU UGOVORI IZMEDJU TELEKOM-a i OSTALIH PROVAJDERA... Ala ce biti plakanjaaa...
Eeee, to i ja vec duze vreme cekam.
Jos sam 4 meseca.
 
Ljudi ja sam isprobao seve provajdere Od Verata,Euneta,Beotela,Ptt,Sezama,Teleporta ... (Ima i onih kojima ni ime neznam). Verujtemi na rec da su svi OK jedino bih izdvoji Mozda Eunet koji ima odlicnu vezu mada ni Ptt i Verat nisu losi.
 
Ja bih izdvojio provajdera koji je definitivno najgori od svih koje sam probao : Nasa Mreza. Ne znam da li ih ima u BG-u, ali veza im je uzasna, prechesto puca ili blokira, pa ne mogu chak ni da se diskonektujem. Pozivanje provajdera traje od 10 do 50 minuta jer je veza kao stalno zauzeta, pa moram da "redial-ujem" po pedesetak puta. Ovo mi je drugi put da sam kod njih uzeo Flat, i NIKAD VISHE necu tako da se zayebem. :twisted:
 
leceni:
DabaMAN:
A i ptt je nekako jadno nesrećan. A što više, dosta je skup. Po meni Neobee je br. 1!
PTT Srbija NET uopste nije skup. Za hiljadu dindži dobiješ 50 sati interneta. Ej, bre, brojkom i slovima 50 (pedeset)!
Pa gledaj ovako, s obzirom na kvalitet koji pruža, može se reći da i nije skup, ali ipak sa 250din za 10 sati spada u najskuplje. Samo nepostojanje flat rate-a ili ikakvog drugog mesečnog naloga (dnevni, noćni) govori da je Ptt namenjen za ljude koji mesečno potroše najviše 10 sati interneta, a traže brzu i stabilnu vezu. Ja mesečno provedem na internetu oko 30-35 sati, tako da mi nebi bilo pametno da dajem 700 dinara mesečno, kada drugde mogu za te novce uzeti flat rate (recimo Neobee.net - 690din). Takođe uzmi u obzir i mailbox od svega 7MB i biće jasno da je Ptt ipak za samo uži krug ljudi.
Što se tiče onih 1000din za 50 sati, rećiću ovako - Na Neobee-u od 1 septembra do 1 oktobra za te pare možeš kupiti 100 sati interneta, pa ti vidi sad....
 
Joj, bwe. Verat je teshko *
Deshava mi se da ne mogu da se konektujem, ili da mi pukne veza u sred konekvije. Da ne pricham koliko se puta deslilo da je protok 0.0 kbps!

SezamPro sam koristio dugo i verovatno cu da se vratim na isti.

Je l' neko bio na Drenik-u. Zanima me imaju li SMIN broj i kakva je veza.

POz
 
@leceni
I ja sam to mislio dok sam mogao NET da uplatim samo u ptt-u.
No za 1.040 dindzi recimo u Veratu mozes da dobijes 100h.
To je najbolje resenje ako hoces da budes miran neko duze vreme, a ne trosis vise od 20-30h.
No ako trosis od 35-40h mesecno pa navise najbolje resenje je mesecni paket od oko 700 kinti.
@RiSK
He i Drenik je skino cene na 10din/h, SMIN ima vecina provajdera, pa sto ne bi i oni.
 

Back
Top