Ponekad ste smesne!

Tipkaros

Aktivan član
Poruka
1.471
Ovu temu otvaram zato sto sam malo iznerviran, a jos kad vidim da imate stotu temu koja glasi "lice ili telo?" meni se onda sve smuci!!!

Ajde da razbijete tu monotoniju malo i da pricate o necem malo drugacijem!

Evo meni sad pade na pamet nekoliko stvari:

1) Da li biste ikad bile sa likom koji dosta muca? (pitam jer stalno pricate kako je sve u glavi, a to se moze otkriti ako se prica sa tom osobom. E pa ova osoba moze da bude vrlo pametna, ali ima problema to da iskaze!)

2) Da li bi se zgrozile kada bi posle nekoliko dana/nedelja/meseci krenule u "krevet" sa likom i provalile da su mu ledja i ramena prekrivene bubuljicama?

3) Da li biste ikad bile sa likom koji ima tikove?

E, ovo je nesto sto moze da zainteresuje narod, a ne "lice ili telo?" jer znamo svi da to pocinje sa "telo je bitno", preko "ipak je lice bitno" i zavrsava se sa "najbitnije je sta ima u glavi".

Dakle, imate 3 neobicna i realna pitanje... izvol'te...
 
Tipkaros:
alexy:
Vi ste cesto jos smesniji... mozda je ovo dokaz?

Sta je smesno u ovom sto sam pitao? Reci mi da se smejem i ja.
Sve sam lepo ispisao u svom postu, ali ako si ti shvatila da je tvoj odgovor na 1. i 3. pitanje "ne" , a na 2. pitanje "da", za to ti nisam ja kriv...

Ovo je u svakom slucaju smesnije od topica `lice i telo`.
Ono sto sam shvatila ja sam ti napisala. Mislis da je tvoja konstatacija duhovita?
 
alexy:
Tipkaros:
alexy:
Vi ste cesto jos smesniji... mozda je ovo dokaz?

Sta je smesno u ovom sto sam pitao? Reci mi da se smejem i ja.
Sve sam lepo ispisao u svom postu, ali ako si ti shvatila da je tvoj odgovor na 1. i 3. pitanje "ne" , a na 2. pitanje "da", za to ti nisam ja kriv...

Ovo je u svakom slucaju smesnije od topica `lice i telo`.
Ono sto sam shvatila ja sam ti napisala. Mislis da je tvoja konstatacija duhovita?

Ja se ne smejem. Ne znam kako moze da bude ovo smesnije, ovo su realni problemi, a ne nesto imaginarno kao doticna tema!
Znao sam da ova tema nece poziveti upravo zbog toga sto bi vecina (cast izuzecima) odgovorila sa : 1)ne 2)da 3)ne i zato ne zele da postuju... ako ima takve koje bi odgovorile drugacije...pa, izvol'te...
 
Moraš prvo da pojasniš šta znači "puno muca"!!!
Ako mu treba pola sata da izgovori jednu reč, moj odgovor je NE.
Šta znači prekriveno, ako su to ogromni gnojavi krateri( trebalo bi da je na lečenju), na celoj površini leđa, moj odgovor je DA.
Kakvi tikovi, ako ide ulicom i udara ljude ili im se unosi u facu, moj odgovor je NE.

Molim te definiši preciznije, jer kao što jednom rekoh, zlatna sredina se traži, a po ovome ti si mnogo otišao u krajnost.
 
Konacno jedan promisljen odgovor (nista licno divljice :wink: ).
Ovo su bila uopstena pitanja, ali posto su zasnovana na ljudima koje poznajem, malo cu ih precizirati:
1) Muca toliko da tek iz 5-6og puta kaze tu rec koju je hteo.
2) Uglavnom su to sitnije bubuljice i tragovi istih, ali ih mnoooooogo ima.
3) Ne bije ljude vec desava se da pocinje da cima glavom u stranu ili grcenje raznih misica lica. (svi tikovi su lokalizovani u predelu glave.)
 
Tipkaros:
Konacno jedan promisljen odgovor (nista licno divljice :wink: ).
Ovo su bila uopstena pitanja, ali posto su zasnovana na ljudima koje poznajem, malo cu ih precizirati:
1) Muca toliko da tek iz 5-6og puta kaze tu rec koju je hteo.
2) Uglavnom su to sitnije bubuljice i tragovi istih, ali ih mnoooooogo ima.
3) Ne bije ljude vec desava se da pocinje da cima glavom u stranu ili grcenje raznih misica lica. (svi tikovi su lokalizovani u predelu glave.)

Hahahaha, jel to sve jedna osoba ili ne? :wink:
Moj odgovor na sva tri pitanja je: Ne znam. Sve to zavisi od mnogo cega. Moze i ne mora da bude znacajno. U stvari najlakse mi je da ti odgovorim na drugo pitanje, jer je moj bivsi imao slican problem i nije mi smetalo...
 
Tipkaros:
U pitanju su 3 razlicite osobe od kojih jedna dolazi na ovaj forum. Al to nije bitno sada...

Ma nebitno, nasalila sam se.

Vidis, citajuci tvoju temu palo mi je na pamet zanimljivo pitanje koje bi moglo da se postavi kao dodatak na tvoja tri. Ako bi doticne devojke bile spremne da budu sa muskarcem pod 1 i 3, da li bi ih bilo sramota da upoznaju svog novog decka sa svojim prijateljima, porodicom...? Da sede u kaficu sa svojim momkom koji ima tikove (kakve god)...?
 
MUDRICA:
Tipkaros:
U pitanju su 3 razlicite osobe od kojih jedna dolazi na ovaj forum. Al to nije bitno sada...

Ma nebitno, nasalila sam se.

Vidis, citajuci tvoju temu palo mi je na pamet zanimljivo pitanje koje bi moglo da se postavi kao dodatak na tvoja tri. Ako bi doticne devojke bile spremne da budu sa muskarcem pod 1 i 2, da li bi ih bilo sramota da upoznaju svog novog decka sa svojim prijateljima, porodicom...? Da sede u kaficu sa svojim momkom koji ima tikove (kakve god)...?

Slazem se! Ovo se od sada smatra dodatkom na pitanje, ali ipak, da se ne bi potpuno promenio tok razgovora, prvobitna 3 pitanja su glavna! Doduse, sto se tice ovog pod 2. kako ce tvoji prijatelji i porodica da vide njegova ledja pri upoznavanju?
 
Tipkaros:
MUDRICA:
Tipkaros:
U pitanju su 3 razlicite osobe od kojih jedna dolazi na ovaj forum. Al to nije bitno sada...

Ma nebitno, nasalila sam se.

Vidis, citajuci tvoju temu palo mi je na pamet zanimljivo pitanje koje bi moglo da se postavi kao dodatak na tvoja tri. Ako bi doticne devojke bile spremne da budu sa muskarcem pod 1 i 2, da li bi ih bilo sramota da upoznaju svog novog decka sa svojim prijateljima, porodicom...? Da sede u kaficu sa svojim momkom koji ima tikove (kakve god)...?

Slazem se! Ovo se od sada smatra dodatkom na pitanje, ali ipak, da se ne bi potpuno promenio tok razgovora, prvobitna 3 pitanja su glavna! Doduse, sto se tice ovog pod 2. kako ce tvoji prijatelji i porodica da vide njegova ledja pri upoznavanju?[/quote]

Aaaah! Greska u kuckanju... Sada cu ja to ispraviti... :D
 
Tipkaros:
alexy:
Tipkaros:
alexy:
Vi ste cesto jos smesniji... mozda je ovo dokaz?

Sta je smesno u ovom sto sam pitao? Reci mi da se smejem i ja.
Sve sam lepo ispisao u svom postu, ali ako si ti shvatila da je tvoj odgovor na 1. i 3. pitanje "ne" , a na 2. pitanje "da", za to ti nisam ja kriv...

Ovo je u svakom slucaju smesnije od topica `lice i telo`.
Ono sto sam shvatila ja sam ti napisala. Mislis da je tvoja konstatacija duhovita?

Ja se ne smejem. Ne znam kako moze da bude ovo smesnije, ovo su realni problemi, a ne nesto imaginarno kao doticna tema!
Znao sam da ova tema nece poziveti upravo zbog toga sto bi vecina (cast izuzecima) odgovorila sa : 1)ne 2)da 3)ne i zato ne zele da postuju... ako ima takve koje bi odgovorile drugacije...pa, izvol'te...

Ne shvatam cemu onda pravljenje paralele sa topicom `lice ili telo`? Shvatila sam da je ovo parodija na `zenske` topice. Gresim li?
 
Pravljenje paralele je zato da bi pokazalo da postoje mnooooooooooooogo vise stvari na koje treba obratiti paznju i koje mogu imati uticaj na uopste i pocetak jedne veze.
Ova tema i jeste i nije parodija. Jeste parodija zbog postavljenih pitanja, ali nije parodija upravo zbog tih istih pitanja koja obuhvataju stvarne situacije. Dakle, tema je validna.
 
Tipkaros:
Konacno jedan promisljen odgovor (nista licno divljice :wink: ).
Ovo su bila uopstena pitanja, ali posto su zasnovana na ljudima koje poznajem, malo cu ih precizirati:
1) Muca toliko da tek iz 5-6og puta kaze tu rec koju je hteo.
2) Uglavnom su to sitnije bubuljice i tragovi istih, ali ih mnoooooogo ima.
3) Ne bije ljude vec desava se da pocinje da cima glavom u stranu ili grcenje raznih misica lica. (svi tikovi su lokalizovani u predelu glave.)

Tako si sve slikovito opisao da meni dodje da te pitam da nisi ti u pitanju? :lol:
Te bubuljice mi nekako pretrpjela ali mucanje ne-e.
 
Ma, daj, ne može se sve posmatrati tako crno i belo... Meni lično ništa od toga ne bi smetalo. Imala sam momka koji je ima jednu fizičku manu, nije ni jedna od ove tri, ali je primetna. Ali, u sebi je posedovao toliko divnih stvari, da sam ODLEPILA za njim... kao i još 100 drugih devojaka. na kraju je on mene ostavio, plakala sam još godinu dana za njim.
A, ako ne poseduje to što treba, ne vredi mu ni da priča savršeno, a ni da mu je ten kao bebina guza...

S druge strane, imam drugaricu kojoj SVE smeta. Nije čak htela da se zabavlja sa momkom koji nosi cipele broj 50. takve stvari njoj jako smetaju. Ili s momkom koji je imao dugačku kosu...
Znači, različiti su ljudi, situacije...
 
Zabavljala sam se s momkom koji muca... Doduse, ne toliko kao tvoj poznanik, ali muca...
I ne, nije mi ni najmanje smetalo...
Kad ga se sjetim, posljednja stvar koja mi padne na pamet jeste njegovo mucanje...
Zabavljala sam se i s momkom koji ima bubuljice... Takodje mi nije smetalo...
Momka s tikovima nisam imala, ali moja dobra prijateljica je vec godinama udata za takvog muskarca... Nisam primijetila da im to smeta, u bilo kom pogledu...
 
Tipkaros:
Pravljenje paralele je zato da bi pokazalo da postoje mnooooooooooooogo vise stvari na koje treba obratiti paznju i koje mogu imati uticaj na uopste i pocetak jedne veze.
Ova tema i jeste i nije parodija. Jeste parodija zbog postavljenih pitanja, ali nije parodija upravo zbog tih istih pitanja koja obuhvataju stvarne situacije. Dakle, tema je validna.

Zbogo ovoga je moj post bio onakav... Ne vidim zasto su ostali topici vise `smesni` od ovog. Zar i oni ne `obuhvataju` stvarne situacije?
 

Back
Top