SAN

Karlovcanka

Zainteresovan član
Poruka
118
S obzirom da se jako brzo zivi,da se radi sve duze i duze,a da je na zenama i kuca i ostalo... da li ste cesto neispavane i koliko je to sati sna koliko vam je dovoljno da bi normalno funkcionisale?U koliko sati se obicno budite?
 
Lezem oko 1,pola 2 i budim se (cerka me budi) oko pola 8.Bez obzira sto ja njoj ukljucim tv i dremam dok ona odgleda svoje crtace san je prekinut i vise to nije to :roll:
U sustini dovoljno mi je od 7 do 8 sati spavanja da bih funkcionisala ali iskreno jako volim da spavam.
 
Lezem oko 1,pola 2 i budim se (cerka me budi) oko pola 8.Bez obzira sto ja njoj ukljucim tv i dremam dok ona odgleda svoje crtace san je prekinut i vise to nije to :roll:
U sustini dovoljno mi je od 7 do 8 sati spavanja da bih funkcionisala ali iskreno jako volim da spavam.

Ovako nesto... Volim da spavam, ali preko dana da me ubijes ne mogu da zaspem... Nema sanse... :neutral:
 
Ne funkcionisem dobro ako spavam manje od 8 sati.
Kad radim drugu,ok. Naspavam se. Ali kad ustajem za prvu, kao zombi sam cele nedelje, jer ne mogu da zaspim pre 3,4h.
 
Ne funkcionisem dobro ako spavam manje od 8 sati.
Kad radim drugu,ok. Naspavam se. Ali kad ustajem za prvu, kao zombi sam cele nedelje, jer ne mogu da zaspim pre 3,4h.

Isto,barem 8 sati.

a ja kad radim prvu (od 6h) legnem tek oko 2-3 ujutru,i posle plasim ljude kolko mi oci budu crvene (onako,kao krvave),svi misle da sam plakala:confused:


kad ne spavam dovoljno,ili se ponasam ko da sam pijana,ili sam sve vreme na ivici placa.:neutral:
 
kada se budim prirodno, probudim se posle tačno osam sati sna, u minut :lol:
a u poslednje vreme ustajem oko 6 (moram, nisam ranoranilac, naprotiv) i spavam oko 6 sati - nije dosta!
a postoji i razlika: zaspati u ponoć i ustati u 6, ili zaspati u 4 i ustati u 10 - ovo drugo je mnoooooooooooogo bolje...
 
ja volimda spavm kao beba 10 sati
najbolje se osećam kad legnem sa decom u osam uveče i probudim se u 6
nego ko će propuštati najbolju raspravu na forumu koja se vodi baš u to doba dana...
 
ja bez minimalno 8 sati sna ne mogu da funkcionisem, tako da se trudim da legnem oko 22h da bih ustala u 6h, al zato kad dodje vikend spavam po 12sati...konacno cu se sutra naspavati
 
ja volimda spavm kao beba 10 sati
najbolje se osećam kad legnem sa decom u osam uveče i probudim se u 6
nego ko će propuštati najbolju raspravu na forumu koja se vodi baš u to doba dana...
evo, ja redovno propuštam :lol:
inače, prosek mi je da zaspim oko 10, budim se u 6
mad au poslednje vreme se mnogo budim noću i onda sam budna recimo od 2 do 5, onda me ubi da ustanem u pola sedam :dash: ali nadam se da će te brige proći
 
Kaсно лежем...ноћна птица...а рано устајем...није ми лако :sad2:
Треба ми барем 8 сати да бих била одморна и да бих супер функционисала
али не постизавам :mrgreen: обично је то око 5-6 сати сна.
 
Gledam da odspavam osam sati,iako bi mi bilo taman deset:D
Retko kada ustanem pre osam,ali i to je za mene mnogo rano...
Ne znam za vas,ali meni se cini da kada sam neispavana ne samo sto sam nervozna vec da i izgledam drugacije,kad se pogledam u ogledalo ne mogu da se prepoznam,izgledam katastrofa:confused:
 
Lezem oko 10 ili do 12 najkasnije, a radnim danom ustajem u pola 7. I meni je minimum 8 sati sna, a volim da spavam i duze i postala sam velika spavalica
 
S obzirom da se jako brzo zivi,da se radi sve duze i duze,a da je na zenama i kuca i ostalo... da li ste cesto neispavane i koliko je to sati sna koliko vam je dovoljno da bi normalno funkcionisale?U koliko sati se obicno budite?

Nekada jesam neispavana,ali dosta dobrom organizacijom postignem sve..Dobro de,uglavnom sve...:mrgreen:..Legnem oko ponoci..Ne mogu da zaspim pre,pa to ti je...
 
Ja moram da spavam. Kad sam umorna, niš' od mene :(
Legnem oko pola 11, moram malo da čitam da bi zaspala, a ustajem oko 7 :) ili ranije, po potrebi :(
 
S obzirom da se jako brzo zivi,da se radi sve duze i duze,a da je na zenama i kuca i ostalo... da li ste cesto neispavane i koliko je to sati sna koliko vam je dovoljno da bi normalno funkcionisale?U koliko sati se obicno budite?

Odma' da ti kazem - hronicno sam neispavana. 8 sati bi me podmirilo, ali skoro nikad ne uspem da sastavim toliko. Budim se od ponedeljka do petka u 6.20, i ocu dumrem :sad2:
Stalno mi se spava:(

Ne znam za vas,ali meni se cini da kada sam neispavana ne samo sto sam nervozna vec da i izgledam drugacije,kad se pogledam u ogledalo ne mogu da se prepoznam,izgledam katastrofa

Identicna situacija. Ni do cega mi nije. Ma strasno lose podnosim neispavanost, jezivo :(

@November: blago tebi kad mozes...ja imam veliki problem da zaspim kada znam da sam, na bilo koji nacin, vremenski ogranicena u spavanju. Tipa znam da ustajem ujutru rano, i znam da moram da spavam, i onda me obuzme neka nervoza pa ne mogu nikako da zaspim. A o spavanju tipa "da dremnem pola sata - sat" nema ni govora. Meni pola sata minimum treba da se uspavam, i to kad sam skroz smirena. Bedak totalni.
 
Poslednja izmena:

Back
Top