Sex vs. Ljubav

Santa Fe

Iskusan
Poruka
6.161
Da treba da birate između devojke (dečka) sa kojom je sex neverovatan, osoba je lepa, zgodna, pametna, prosto savršena, ili devojke koju volite? Nemate pojma što, jednostavno je volite?

Šta biste izabrali, i što?
 
Da treba da birate između devojke (dečka) sa kojom je sex neverovatan, osoba je lepa, zgodna, pametna, prosto savršena, ili devojke koju volite? Nemate pojma što, jednostavno je volite?

Šta biste izabrali, i što?
zavisi,
to sto ja volim nekog ne znaci nista, ako on ne voli mene i ako se on ne ponasa ok prema meni

u slucaju da je uzvraceno, i da je ok osoba i prema meni i inace, izabrala bih njega
seks je vjestina kojoj se moze poduciti
i to sto je izmedju ljudi koji se vole, ne iskljucuje to da je i dobar
 
Da treba da birate između devojke (dečka) sa kojom je sex neverovatan, osoba je lepa, zgodna, pametna, prosto savršena, ili devojke koju volite? Nemate pojma što, jednostavno je volite?

Šta biste izabrali, i što?

Ja biram ono drugo......... ali mož' i kombinovano.....a mož' i prvo bez kombinovanja....i mož'....e hebi ga sad sam zaboravila šta sam htela da napišem:lol:
 
zavisi,
to sto ja volim nekog ne znaci nista, ako on ne voli mene i ako se on ne ponasa ok prema meni

u slucaju da je uzvraceno, i da je ok osoba i prema meni i inace, izabrala bih njega
seks je vjestina kojoj se moze poduciti
i to sto je izmedju ljudi koji se vole, ne iskljucuje to da je i dobar

OK, recimo da osoba koju voliš je manje idealna u svakom pogledu (sexualnom, socijalnom, itd) od prve. I recimo da obe osobe te vole. neka manje, neka više, ali ti voliš samo jednu.

Ima li tu mesta biranju, uslovno rečeno? Tj kalkulacijama
 
i odakle uopste potice ta glupava podjela na "ljude koje volimo" i "ljude koji su lijepi, zgodni, pametni, savrseni, nevjerovatan seks" :dontunderstand: kao da jedno iskljucuje drugo?

Zato što neke voliš zbog tih kvaliteta, a neke jednostavno voliš. U početku svake veze je opipavanje koliko ti neko odgovara, ne? Ili nasuprot, zavoliš bez obzira na sve
 
Da treba da birate između devojke (dečka) sa kojom je sex neverovatan, osoba je lepa, zgodna, pametna, prosto savršena, ili devojke koju volite? Nemate pojma što, jednostavno je volite?

Šta biste izabrali, i što?

Pod uslovom da i on voli mene onda bih izabrala varijantu dva. Lepo je kad nekoga volis i taj neko voli tebe.Verovatno bismo zajedno docekali starost.
Verovatno bi od tolike ljubavi i sex bio ok.
 

Back
Top