Svetsko prvenstvo 2010. u Južnoj Africi

Ko će osvojiti Svetsko prvenstvo?


  • Ukupno glasova
    137
  • Anketa je zatvorena .
Kvalifikacije su proshle pa je red da se otvori tema o samom prvenstvu. Preuzimam tu chast iako se nazhalost Venecuela nije plasirala. :D Zbog toga svim srcem navijamo za Srbiju i sve ispod polufinala tjemo smatrati za neuspeh, kad su mogli Hrvati mozhemo i mi.

пред ово првенство ће се надам отворити посебан под форум са посебним групма,репрезентацијама,клађењу итд.... (као и до сада)
А ова тема нек стоји до лета:mrgreen:
 
Kvalifikacije su proshle pa je red da se otvori tema o samom prvenstvu. Preuzimam tu chast iako se nazhalost Venecuela nije plasirala. :D Zbog toga svim srcem navijamo za Srbiju i sve ispod polufinala tjemo smatrati za neuspeh, kad su mogli Hrvati mozhemo i mi.

Ja otvorio temu sa istim naslovom pa mi moderatori izbrisali uz obrazloženje da već postoji...a jedina na kojoj se pisalo o SP je "Kvalifikacije za..."
 
Sjajan predlog Hool-a, bas bi tako trebalo biti! ;)

Kvalifikacije u imenu teme je malo glupo, tako da, neka pocnemo ovde i neka zavrsimo sa onom temom, ili ih spojimo, ali pod OVIM imenom, i neka do neki mesec pred pocetak SP ovo bude JEDINA tema! ;)

Evo, da ja pocnem sa diskusijom.... :D

Citao sam pre neki dan u novinama, a verovatno znate i vi, da je Anta 23. najplaceniji selektor od 32 njih, prosto bizarno, kretenski i jadno je da Kapelo prima bar 15 puta vise od Antica, a nije nimalo bolji trener, niti bolju reprezentaciju, samo vise para! A Rajevac je mesto iznad njega, Anta prima 305.000 a Rajevac skoro 400.000, ali ima nekih naznaka i pricalo se da ce mu se plata povecati, na blizu milion, uopste nije adekvatno nagradjen za onakav uspeh i DIZANJE ORLOVA IZ PEPELA!!!! :dash:
 
Zvaničan potpis u petak



Do kraja radne nedelje trebali bi da budu poznati svi detalji novog ugovora Radomira Antića sa fudbalskim savezom. Kako je presednik istog izjavio da nema nikakvih prepreka ni nesuglasica očekujemo da se nastavi saradnja sa selektorom Antićem.

U petak 18. decembra trebalo bi da Radomir Antić potpiše ugovor, ali i da se obelodane finansijski detalji, kako bi se prekinule špekulacije koje se ovih dana mogu čuti u javnosti.

Ma koliko da je mesečna plata Radomira Antića, on je novac zaslužio i dobro je da je Tomislav Karadžić, koga smo mnogo kritikovali, pošao od iste stvari, pa nema razloga ni da se kriju detalji ugovora.
 
Imam potrebu da malo lupetam, pa da dam i svoju (ozbiljnu) prognozu ishoda po grupama i sve do finala.

Grupa A
J. Afrika tje biti prva(domatjin, nameshtatje joj) a Francuska tje biti druga jer oni po obichaju negde kiksnu, a Urugvaj i Meksiko su prilichno jake repke.

Grupa B
Argentina tje biti prva, Nigerija druga, nemam neki komentar.

Grupa C
Engleska prva, Slovenija ili SAD drugi, pre Slovenija.

Grupa D
Nemachka tje biti prva, Gana druga. Mi tjemo izgubiti od Gane, remizirati sa Nemcima i pobediti Australiju.

Grupa E
Holandija tje biti prva, Kamerun drugi, znatno su jachi od Danaca.

Grupa F
Italija prva, Paragvaj drugi.

Grupa G
Ovde tje biti svashta, prvi tje biti Portugal a drugi Brazil.

Grupa H
Ochekivano prva tje biti Shpanija a drugi Chile.

Osmina finala:

Juzhna Afrika-Nigerija, pobeditje J.Afrika.

Francuska-Argentina, dva dobra tima sa dva losha selektora. Ipak pobeditje Francuska, ja mislim.

Engleska-Gana, ovde tje Gana iznenaditi i izbaciti Englesku.

Nemachka-Slovenija, Nemachka tje protji mada je vrlo mogutje i obrnuto.

Holandija-Paragvaj, prolazi Holandija

Kamerun-Italija, i ovde tje biti iznenadjenje, Kamerun tje izbaciti Italiju.

Portugal-Chile, ovde je sve jasno, Portugal.

Shpanija-Brazil, e ovo tje biti tekma milenijuma, ja dajem prednost Shpaniji.

Chetvrtfinale:

Juzhna Afrika-Gana, mada je jacha Gana protji tje domatjin.

Holandija-Portugal, isto neizvesna utakmica, prolazi Holadnija.

Francuska-Nemachka, Nemachka.

Kamerun-Shpanija, ovde tje se Shpanija izhivljavati.

Polufinale:

Juzhna Afrika-Holandija, ovo je vrhunac domatjinu, tako da Holandija ide u finale.

Shpanija- Nemachka, e ovde nemam pojma! Znam samo jedno, koja god da pobedi, pobeditje i Holandiju u finalu.

Dakle prva tje biti Shpanija ili Nemachka, druga Holandija, tretja porazhena iz Shpanija-Nemachka a chetvrta tje biti J.Afrika.
 
Ево моје ''супероптимистичне'' (готово надреалне z:lol: ) прогнозе:

Група А
1.ЈАР 2.Француска 3.Мексико 4.Уругвај

Група Б
1.Аргентина 2.Нигерија 3.Јужна Кореја 4.Грчка

Група Ц
1.САД 2.Енглеска 3.Словенија 4.Алжир

Група Д
1.Немачка 2.Србија 3.Гана 4.Аустралија

Група Е
1.Холандија 2.Данска 3.Камерун 4.Јапан

Група Ф
1.Италија 2.Словачка 3.Парагвај 4.Нови Зеланд

Група Г
1.Обала Слоноваче 2.Бразил 3.Португал 4.Северна Кореја

Група Х
1.Шпанија 2.Швајцарска 3.Чиле 4.Хондурас

Осмина финала:
ЈАР – Нигерија
САД – Србија
Холандија – Словачка
Обала Слоноваче – Швајцарска
Аргентина – Француска
Немачка – Енглеска
Италија – Данска
Шпанија – Бразил

Четвртфинале:
ЈАР – Србија
Холандија – Обала Слоноваче
Аргентина – Немачка
Италија – Шпанија

Полуфинале:
Србија – Обала Слоноваче
Немачка – Италија

Утакмица за 3.место:
Обала Слоноваче – Немачка

Финале:
Србија – Италија

Дакле:
1.Србија z:D
2.Италија
3.Обала Слоноваче
 
Ево моје ''супероптимистичне'' (готово надреалне z:lol: ) прогнозе:

Група А
1.ЈАР 2.Француска 3.Мексико 4.Уругвај

Група Б
1.Аргентина 2.Нигерија 3.Јужна Кореја 4.Грчка

Група Ц
1.САД 2.Енглеска 3.Словенија 4.Алжир

Група Д
1.Немачка 2.Србија 3.Гана 4.Аустралија

Група Е
1.Холандија 2.Данска 3.Камерун 4.Јапан

Група Ф
1.Италија 2.Словачка 3.Парагвај 4.Нови Зеланд

Група Г
1.Обала Слоноваче 2.Бразил 3.Португал 4.Северна Кореја

Група Х
1.Шпанија 2.Швајцарска 3.Чиле 4.Хондурас

Осмина финала:
ЈАР – Нигерија
САД – Србија
Холандија – Словачка
Обала Слоноваче – Швајцарска
Аргентина – Француска
Немачка – Енглеска
Италија – Данска
Шпанија – Бразил

Четвртфинале:
ЈАР – Србија
Холандија – Обала Слоноваче
Аргентина – Немачка
Италија – Шпанија

Полуфинале:
Србија – Обала Слоноваче
Немачка – Италија

Утакмица за 3.место:
Обала Слоноваче – Немачка

Финале:
Србија – Италија

Дакле:
1.Србија z:D
2.Италија
3.Обала Слоноваче

:hahaha: dobra fora! baš će Amerika da bude ispred Engleske i Južna Afrika ispred Francuske! Ali videćemo...
 
uvreda bi bila da sam ti rekao da si moron...ovako sam samo bio relana...fudbal ti bas i nije toliko blizak kao sto mislis...

Otkud ti znash shta i kako ja mislim. A sve je mogutje u fudbalu i to niko ne mozhe predvideti. Favoriti ponegde uvek kiksnu. A ti ''ekspertu'' navedi jednu utakmicu gde mislish da greshim i obrazlozhi to, mani se fraza.
 
vi sa politike ostavite spamovanje na tom pdf-u

ako bi gledali po kvalitetu igraca na papiru, bilo bi za ocekivati finale Spanija-Brazil, ali posto se ovo prvenstvo igra Bogu iza nogu, moze svasta da bude
ovo je prva prava prilika za neku africku selekciju da udje medju 4
mi ako budemo zdravi bicemo jako ozbiljna ekipa i ako dobro startujemo protiv Gane prolazimo grupu
 

Back
Top