LAŽLJIVI MALI BUCIFER...

Da li se slažete ?

  • Da

  • Ne

  • Pola-pola


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

SRBINHO

Početnik
Poruka
18
...simpaziter sam SPS-a, ali ovaj Dačić je TOTALNO NESPOSOBAN! ...a tek što lažeee... 12.decembra 2008. godine, rekao je: "...sa izdavanjem tablica krećemo od 1.1.2009." . 25. januara 2009. - tablice kreću od marta... 02.juna 2009. tablice kreću od septembra... pa nove tablice kad se usvoji novi zakon o BS... i tako dalje i tako dalje... sada čitam da je obećao nove tablice TEK za 6 meseci... EEEJ BREEE... za 6 meseci! Strašno! A da podsetim Srbija je samostalna već skoro 4 godine... a Crnogorci uveli i tablice i dozvole još 1.juna 2007. Pa bre i Bosanci su uveli nove tablive... i to kakve... prave evropske... bez oznake grada, sa nemačkim fontom... ma extra! A Srbenda pusta i dalje fura praistorijske sa ex YU trobojkom! Mada i ove nove su uradjene OČAJNO... vidi se da ih je Velja Ilić dizajnirao još 2007. god... Mada, on je bar to uradio! A ovaj mali debeli bucifer samo priča, priča i priča... i Eskimu bi zamrzivač prodao... ali kad treba nešto da se uradi onda ga nema nigde! Kao da treba da izmisli toplu vodu, bree... Ja znam da je on JUGONOSTALGIČAR i da i dalje pati za starom YU, ali iskreno briga me za njega i šta on voli... HOĆU SRPSKE TABLICE, BREE... pa makar i ove seljačke koje je gosn Velja dizajnirao...
 
...simpaziter sam SPS-a, ali ovaj Dačić je TOTALNO NESPOSOBAN! ...a tek što lažeee...

12.decembra 2008. godine, rekao je:
"...sa izdavanjem tablica krećemo od 1.1.2009." .
25. januara 2009.
- tablice kreću od marta...
02.juna 2009. tablice kreću od septembra...
pa nove tablice kad se usvoji novi zakon o BS...
i tako dalje i tako dalje...
sada čitam da je obećao nove tablice TEK za 6 meseci...


EEEJ BREEE... za 6 meseci! Strašno! A da podsetim Srbija je samostalna već skoro 4 godine... a Crnogorci uveli i tablice i dozvole još 1.juna 2007. Pa bre i Bosanci su uveli nove tablive... i to kakve... prave evropske... bez oznake grada, sa nemačkim fontom... ma extra! A Srbenda pusta i dalje fura praistorijske sa ex YU trobojkom! Mada i ove nove su uradjene OČAJNO... vidi se da ih je Velja Ilić dizajnirao još 2007. god... Mada, on je bar to uradio! A ovaj mali debeli bucifer samo priča, priča i priča... i Eskimu bi zamrzivač prodao... ali kad treba nešto da se uradi onda ga nema nigde! Kao da treba da izmisli toplu vodu, bree... Ja znam da je on JUGONOSTALGIČAR i da i dalje pati za starom YU, ali iskreno briga me za njega i šta on voli... HOĆU SRPSKE TABLICE, BREE... pa makar i ove seljačke koje je gosn Velja dizajnirao...

Па морао да положи приправнички у "социјално одговорној Влади" ...

Какав би он био друг члан Владе
када једини не би крао и лагао ????

Прилагођавања, метаморфозе, мимикрије ...
Ни СПС више није сасвим црвен
све више је умазан Жутим ....
 
dobro tada je Vojislav bio miss EU, sezona 05/06 , kako je samo stancovao postene srpske ratnike u Hag i potpisivao ugovore o pridruzivanju sa EU :mrgreen:

Slazem se, treba ceniti to. :super:

solana%20tadic%20kostunica.jpg
 
tablice su dziberske do bola, to stoji.....:roll:

i u dagestanu imaju modernije dizajnirane i prakticnije.....ali, tacno je da je to zadnji problem kojim prosecno gladan i prosecno inteligentan srba treba opteretiti i svoj tanak novcanik , kao i svoj smoreni , zbunjeni mozak...:think:

dacic je u nekoliko efektnih, grand show policijskih akcija umalo uspeo da me uveri kako je dobar ministar policije, dok se nije pokazalo vrlo brzo da je ostao malo , debelo go*vance........lopov i demagog kao i svako ko u srbiji uzme da se bavi yebenom srpskom politikom......:think:
 
...simpaziter sam SPS-a, ali ovaj Dačić je TOTALNO NESPOSOBAN! ...a tek što lažeee... 12.decembra 2008. godine, rekao je: "...sa izdavanjem tablica krećemo od 1.1.2009." . 25. januara 2009. - tablice kreću od marta... 02.juna 2009. tablice kreću od septembra... pa nove tablice kad se usvoji novi zakon o BS... i tako dalje i tako dalje... sada čitam da je obećao nove tablice TEK za 6 meseci... EEEJ BREEE... za 6 meseci! Strašno! A da podsetim Srbija je samostalna već skoro 4 godine... a Crnogorci uveli i tablice i dozvole još 1.juna 2007. Pa bre i Bosanci su uveli nove tablive... i to kakve... prave evropske... bez oznake grada, sa nemačkim fontom... ma extra! A Srbenda pusta i dalje fura praistorijske sa ex YU trobojkom! Mada i ove nove su uradjene OČAJNO... vidi se da ih je Velja Ilić dizajnirao još 2007. god... Mada, on je bar to uradio! A ovaj mali debeli bucifer samo priča, priča i priča... i Eskimu bi zamrzivač prodao... ali kad treba nešto da se uradi onda ga nema nigde! Kao da treba da izmisli toplu vodu, bree... Ja znam da je on JUGONOSTALGIČAR i da i dalje pati za starom YU, ali iskreno briga me za njega i šta on voli... HOĆU SRPSKE TABLICE, BREE... pa makar i ove seljačke koje je gosn Velja dizajnirao...

da bude jos gore, privatna fabrika znakova u somboru jos prosle godine kupila liniju za proizvodnju tablica, pa i novih

tako da ce osamostaljena vojvodina da nam prodaje jos i tablice. qq, lele.

mada mup se nije izjasnio da ce tablice biti bas iz sombora. valjda ce ici neki tender sa favorizovanjem fabrika iz neautonomaskih i secesionistickih krajova, lojalnih ustavu drzave srbije
 

Back
Top