Reakcije

Da li isto reagujete na iste stvari u ljubavi svaki put? Temperamentno, smireno? Ili zavisi od odnosa do odnosa? Precutite li ikad nesto da vidite dokle ce da 'ide'? Na neke stvari recimo ja reagujem uvek isto i to vikanjem :lol:

Mnogo zavisi od muskarca sa kojim sam, neko u meni probudi najgore, pa sam nekako dramaticna i eksplozivna, ili me neko drugi "otvori", pa pokazujem i ono sto inace nije karakteristicno za mene, a neko me smiri, pa sam sva kao neki leptiric. Precutim uvek neki prvi "nalet" necega, bas zbog toga sto kazes "da vidim dokle ce da ide", a nrocito ako skapiram da laze, tu bas, bas pustam, a onda mi se obicno zgadi, i odem bez vikanja i drame.
 
Da li isto reagujete na iste stvari u ljubavi svaki put? Temperamentno, smireno? Ili zavisi od odnosa do odnosa? Precutite li ikad nesto da vidite dokle ce da 'ide'? Na neke stvari recimo ja reagujem uvek isto i to vikanjem :lol:
Ти знаш да сам ја сва смирена и тако...
Али обећавам да ћу пробати једном и овај твој систем.
Досадило ми више овако. :lol:
Људи су склони да мисле да сам подложна манипулацији због таквог мог понашања. Виде у томе моју слабост.
Многи су се заХебали. :neutral:
 
Da li isto reagujete na iste stvari u ljubavi svaki put? Temperamentno, smireno? Ili zavisi od odnosa do odnosa? Precutite li ikad nesto da vidite dokle ce da 'ide'? Na neke stvari recimo ja reagujem uvek isto i to vikanjem :lol:

Kad mi nije stalo,uopste ne reagujem. Kad mi je stalo,e onda nije dobro.........Uzasno sam ljubomoran.......Jer imaju prolazne veze i one u koje vjerujemo da mogu da traju..... :)
Kako god.............
 
Da li isto reagujete na iste stvari u ljubavi svaki put? Temperamentno, smireno? Ili zavisi od odnosa do odnosa? Precutite li ikad nesto da vidite dokle ce da 'ide'? Na neke stvari recimo ja reagujem uvek isto i to vikanjem :lol:

Uglavnom smireno ili uopste ne i to bas zato da vidim dokle je spreman da ide , da ne zazalim ako okrenem novi list ....ali kad mi pukne film reagujem temperamentno uz jos u zavisnosti od situacije propratne postupke
 
Poslednja izmena:

Back
Top