HOMICIDE

Ja sam je gledala pre par godina na HRT-u, sjaaaaajna serija, svaki lik druga prica, tako su zivotni, realni. A rezija je isto tako posebna, nema sanse da ne prepoznas kad slucajno negde vidis. U svakoj epizodi uzmu jednu scenu i prikazu je iz raznih uglova nekoliko puta zaredom, zanimljivo. Naj lik mozda Bejlis, bas je "evoluirao" s godinama.
Je li neko gledao film? Svi, bas svi likovi se okupljaju da rese jedan tuzan slucaj :(........
 
serija ja najbolja:
senario, montaza kamera gluma rezija samo reci sve je odlicno. prve epizode su bile najbolje, kad ljudi napreave epizodu u kojoj rade nocnu smenu i samo pricaju, i nama je to uzasno znaimljivo onda su uspeli (jedna od prvih epizoda), izuzetno realna, ma najbolja!!!!!!!
 
I ja sam do jaja gotivio Pembltona, ali Kelermana bash neshto ne, brava je ona sirovina! Za razliku od njega strava mi je Falzoun valjda ce vishe on i Balardova da se... A pitam li se oce li Bejlis stvarno da se propederishe?
Dobri su dobri su!
homi1.gif
 
ljudi, jel neko otpratio seriju do kraja na RTS-u ? One zadnje dve epizode su neki isechak ili neshto sl? Ujednoj epizodi Munch se zeni, Al Giardello odbija unapredjenje, a u sledecoj Munch radi u New York-u a Al se kandiduje za gradonachelnika....
Jesam li ja to propustio neku sezonu ili je RTS zeznuo stvar?

P.S. Cuo sam da su zadnje dve epizode u stvari Homicide: The Movie, a da TV serija ima 122 epizode (7 sezona).


poz & plz answer, u velikoj sam nedoumici.....
 
Ali niko iz mog drustva ne zna za seriju,pa ja ispadnem debil sto im prepricavam epizode.E sad cu sve da kazem..... :D Mnogo dobrih glumaca,i likova koje tumace,pre svega onaj koji glumi Pembltona,skidam mu kapu,fantasticno glumi,zatim,kao lik svidja mi se Al Djiardelo,zenski likovi su smaranje.....I mene zanima sta je sa Bejlisom,nisam gledala poslednje epizode,i u prvom,i u drugom bloku repriziranja sam ih propustila.Zato ako bilo ko ovo procita neka mi odgovori...
 
@Camisa negra
Sta se desilo sa Bejlisom nije bas najjasnije.... Bejlis je ubio Luke Rylanda (koji je prenosio ubistva zena preko interneta) jer se izvukao na propust suda. To je priznao Pembletonu i trazio da ga privede, ili ce da se ubije (a pomenuo je i da ce ga verovatno ubiti u zatvoru). Na kraju Djiardelo umire, i sledi scena u kojoj "tamo negde" igra karte sa pokojnim Krosetijem i Boom Feltonom. A pored stoji stolica za cetvrtog igraca, i na tome se zavrshava. Da li je Bejlis mrtav ili ne, moze samo da se nagadja.
Mada, u seriji Red i zakon u kojoj Manch igra Njujorshkog det. koji se premestio iz Baltimora, on kaze : "You know one of my old partners back in Baltimore used hung up on cases. You know what happened? He ate his gun." Da li je mislio na Bejlisa? Verovatno.....

Kako to zenske su bezveze? Bezveze izgledaju ili bezv. glume?
 
I jedno i drugo. No, izgleda da sam propustila neke epizode. Jel to Al Djiardello umire ili njegov sin? Kada Bejlis priznaje Pembletonu ono ubistvo? Koliko ja znam Pembletona nema u poslednjim epizodama- on odlazi nakon ranjavanja Bejlisa. Umesto njega dolazi Rene...
 
ancika:
I jedno i drugo. No, izgleda da sam propustila neke epizode. Jel to Al Djiardello umire ili njegov sin? Kada Bejlis priznaje Pembletonu ono ubistvo? Koliko ja znam Pembletona nema u poslednjim epizodama- on odlazi nakon ranjavanja Bejlisa. Umesto njega dolazi Rene...


Izgleda da si propustila mnogo, jer se Rene pojavljuje prilichno pre kraja... Uostalom, onaj YU Homicide sajt daje sve potrebne informacije, i to na srpskom :) Svaka cast na pronalasku
 

Back
Top