Mitologija u Srba ?!
Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Mitologija u Srba ?!

Ističe se chat-nik (avatar)
    Učlanjen
    12.11.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    57

Angry Mitologija u Srba ?!

Evo, čuo sam jutros da je srednja vrednost sadržaja koverte u "mitološko, korupcijske" svrhe 164 € .

Moj "poznanik" (ćale ) je prošle nedelje dao 200 (na traženih 170, za materijal.....a ćale dade i 30 na "poštene " ruke), za operaciju bruha.

kakva su vaša iskustva i gde se najviše daje (da se ne žali)?
    "Jos sekunda do kraja, pa mi tu ne možemo ništa.....to mogu samo Srbi.!!!!!!! :)

Elita Сталкер (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3339

Podrazumevano Re: Mitologija u Srba ?!

Ћале ти је прошао екстра јефтино
    Срећу за све,бесплатно,и нека нико одавде не оде незадовољан !

Učlanjen
    12.11.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    57

cenkao se......ovaj mu rekao od 60 do 600...
    "Jos sekunda do kraja, pa mi tu ne možemo ništa.....to mogu samo Srbi.!!!!!!! :)

Moderator LBarbara (avatar)
    Učlanjen
    13.11.2007.
    Pol
    ženski
    37.205
    Tekstova u blogu
    31
    Reputaciona moć
    4032

Šta misliš..šta bi bilo da nije dao pare?..
    Ja ću da ti kažem..bilo bi sve ok, operisali bi ga i otišo bi kući i sačuvao 200 evrića..

Čoveku su u strahu velike oči, pa plašeći se za svoju sigurnost plaća ne bi li bio još sigurniji
    u pozitivan ishod...

Taj problem je više do naroda, nego li do vodeće strukture....hmmm...ima izuzetaka, naravno..
    ..ko i svugde...
    Da nije oblaka sta bi bilo sa mnom

Veoma poznat
    Učlanjen
    14.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio chat-nik Pogledaj poruku
    Evo, čuo sam jutros da je srednja vrednost sadržaja koverte u "mitološko, korupcijske" svrhe 164 € .

Moj "poznanik" (ćale ) je prošle nedelje dao 200 (na traženih 170, za materijal.....a ćale dade i 30 na "poštene " ruke), za operaciju bruha.

kakva su vaša iskustva i gde se najviše daje (da se ne žali)?
    Мој матори дао 5 глава за стент... Тако да, ето, ценим да је у здравству највећа корупција. Хм, да, мада после полиције и судства. Мурија ипак на првом месту, лекари после...

Učlanjen
    12.11.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    57

Citat Original postavio LBarbara Pogledaj poruku
    Ja ću da ti kažem..bilo bi sve ok, operisali bi ga i otišo bi kući i sačuvao 200 evrića..

Čoveku su u strahu velike oči, pa plašeći se za svoju sigurnost plaća ne bi li bio još sigurniji
    u pozitivan ishod...

Taj problem je više do naroda, nego li do vodeće strukture....hmmm...ima izuzetaka, naravno..
    ..ko i svugde...
    ne , ne.......rečeno mu je da mora da čeka 3-4 meseca dok ne stigne neka mrežica, a i ima lista čekanja....pa se onda sve to našlo sutradan posle određenih "mitoloških" poteza.......

kad dođeš ti u te godine (66)...hoćeš li dozvoliti sebi luksuz da čekaš par meseci....

ajde ...nije valjda ovo jedini primer......a sudije, panduri, posao.....itd........

Učlanjen
    12.11.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    57

Citat Original postavio Ne_Vazim_Se Pogledaj poruku
    Мој матори дао 5 глава за стент... Тако да, ето, ценим да је у здравству највећа корупција. Хм, да, мада после полиције и судства. Мурија ипак на првом месту, лекари после...
    ...a tek državne firme....

Veoma poznat
    Učlanjen
    14.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

...a tek državne firme....
    О томе тек да не причамо... Мада о5 добро то су више преваре, нека истаљивања и остали мутни послови људи на челу фирми него неки класичан мито, мада има га и у изворној форми охохо... рецимо тамо где се издају дозволе... типа за градњу итд... мислим да се урбанистички завод зове... па по свим министарствима... адвокатура, полиција и судство - комплетно корумпирано, здравство - корумпирано, већина државних институција, служби или органа - корумпирано... Све у свему, као што рече Кристијан , не може једна правна држава тако да функционише.

Elita Сталкер (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3339

Citat Original postavio LBarbara Pogledaj poruku

u pozitivan ishod...

..ko i svugde...
    Веруј ми ништа без кеш лове (наравно не увек)
    Мој добар пријатељ је најобичнију операцију девијације носа морао да "подмаже" са 200 € јер се на листи чекања увек нађе неки случај који је приоритетнији.Тако да док сачекаш да дођеш на ред за операцију има много воде да протече.
    А да не говорим о разним скенерима и резонанцама на које се чека и до годину дана, па када после годину дана дођеш на ред скенер се ко за баксуз покварио а доктор ти саветује да снимање обавиш у некој приватној ординацији.

Zainteresovan član Fint Mehanika (avatar)
    Učlanjen
    09.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    32

Moja drugarica je "morala" dati 300 KM da je primena psihologiju iako je imala prosjek 4,6.Ne mozes vjerovati.Ajd dobro to kad ljudi sami daju mito znaci da nije do nadleznih, ali kada ti otvoreno trazi pare e to korupcija i bezobrazluk. Inace sam iz Banja Luke.

Poznat GhettoBeograd (avatar)
    Učlanjen
    17.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    109

Citat Original postavio Ne_Vazim_Se Pogledaj poruku
    О томе тек да не причамо... Мада о5 добро то су више преваре, нека истаљивања и остали мутни послови људи на челу фирми него неки класичан мито, мада има га и у изворној форми охохо... рецимо тамо где се издају дозволе... типа за градњу итд... мислим да се урбанистички завод зове... па по свим министарствима... адвокатура, полиција и судство - комплетно корумпирано, здравство - корумпирано, већина државних институција, служби или органа - корумпирано... Све у свему, као што рече Кристијан , не може једна правна држава тако да функционише.
    sve sama istina...

"Vec su ti rekli oko para sve se vrti pa su pojedinci gospodari zivota i smrti"
    "Na faxu korupcija,u zdravstvu korupcija,na taksu korupcija a gde je ta murija? Nema je nigde brate,nema je nigde..."
    Ne znam ko te je slagao da kidas

Učlanjen
    12.11.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    57

Citat Original postavio Fint Mehanika Pogledaj poruku
    Moja drugarica je "morala" dati 300 KM da je primena psihologiju iako je imala prosjek 4,6.Ne mozes vjerovati.Ajd dobro to kad ljudi sami daju mito znaci da nije do nadleznih, ali kada ti otvoreno trazi pare e to korupcija i bezobrazluk. Inace sam iz Banja Luke.
    krivi su valjda i jedni i drugi...........

Elita Сталкер (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3339

Citat Original postavio Fint Mehanika Pogledaj poruku
    Корупција је и када тај коме нудиш новац тај новац узме.

Učlanjen
    12.11.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    57

Iskusan
    Učlanjen
    24.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ne , ne.......rečeno mu je da mora da čeka 3-4 meseca dok ne stigne neka mrežica, a i ima lista čekanja....pa se onda sve to našlo sutradan posle određenih "mitoloških" poteza.......

kad dođeš ti u te godine (66)...hoćeš li dozvoliti sebi luksuz da čekaš par meseci....

ajde ...nije valjda ovo jedini primer......a sudije, panduri, posao.....itd........
    3-4 meseca? Ovdese operacije zakazuju za drugu polovinu 2010. ili čak za 2011. Dakle on je jeftinio prošao, ai da nije čekao bi relativno kratko.

Slične teme

1. Словенска митологија
    Autor The_411 u forumu Istorija
    Odgovora: 203
    Poslednja poruka: 06.02.2017., 12:59
  2. srpska mitologija
    Autor ZG_city u forumu Politika
    Odgovora: 187
    Poslednja poruka: 17.07.2007., 09:09
  3. Grcka mitologija
    Autor dnk90 u forumu Istorija
    Odgovora: 163