Marginalci, marginalci, držimo vas u šaci...
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Marginalci, marginalci, držimo vas u šaci...

Iskusan Neznanko (avatar)
    Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    69
    Reputaciona moć
    83

Podrazumevano Marginalci, marginalci, držimo vas u šaci...

Pričam pre neki dan sa jednim uticajnim novinarom štampanih medija, pričamo o svemu, pa tako i o ovoj temi o kojoj kanim da nešto kažem:

Znaš kaže mi on, moj glavni urednik ne voli da pišemo o marginalcima, o gubitnicima, o ljudima koji su totalni autsajderi u životu i drušvu.

Jok, on takve tekstove baca, zabranjuje, cenzuriše.
    Dobro kažem mu ja, šta voli čovek, o čemu da se piše u tim novinama ?
    Hm, pa znaš kako, on voli da se piše samo o uspešnima, o jakima, bogatima i moćnima.
    Aha, kažem mu ja: pa pravo da ti kažem tvoj glavni urednik nije uopšte glup, naivan, zna on gde su pare, moć, kapital, uticaj, i u tom kontekstu se i ponaša.
    Tvoj šef očito zna da sirotinja raja ne kupuje njegove novine, i od njih nema nikakve koristi, benefita što bi se moderno reklo.

E tako vam je u gro medija u Srbiji, u njima pričaju, divane, raspredaju i češljaju svoje kose i perike ini političari, uticajne javne ličnosti, pevači, sportisti i bisnis-moguli.
    Ostali nemaju pravo glasa, sem kad se raspišu izbori.
    Poslednji put ažurirao/la Neznanko : 09.12.2009. u 23:06

Iskusan strawbbery_city (avatar)
    Učlanjen
    28.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

Podrazumevano Re: Marginalci, marginalci, držimo vas u šaci...

Citat Original postavio Neznanko Pogledaj poruku
    Pričam pre neki dan sa jednim uticajnim novinarom štampanih medija, pričamo o svemu, pa tako i o ovoj temi o kojoj kanim da nešto kažem:

Znaš kaže mi on, moj glavni urednik ne voli da pišemo o marginalcima, o gubitnicima, o ljudima koji su totalni autsajderi u životu i drušvu.

Jok, on takve tekstove baca, zabranjuje, cenzuriše.
    Dobro kažem mu ja, šta voli čovek, o čemu da se piše u tim novinama ?
    Hm, pa znaš kako, on voli da se piše samo o uspešnima, o jakima, bogatima i moćnima.
    Aha, kažem mu ja: pa pravo da ti kažem tvoj glavni urednik nije uopšte glup, naivan, zna on gde su pare, moć, kapital, uticaj, i u tom kontekstu se i ponaša.
    Tvoj šef očito zna da sirotinja raja ne kupuje njegove novine, i od njih nema nikakve koristi, benefita što bi se moderno reklo.

E tako vam je u gro medija u Srbiji, u njima pričaju, divane, raspredaju i češljaju svoje kose i perike ini političari, uticajne javne ličnosti, pevači, sportisti i bisnis-moguli.
    Ostali nemaju pravo glasa, sem kad se raspišu izbori.

*** ti samo pricas i prenosis ovde,sta je tvoja baba Mileva iskomentarisala za politicku situaciju u Zimbabveu,aj molim te otvori temu o tome

Iskusan Neznanko (avatar)
    Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    69
    Reputaciona moć
    83

Podrazumevano Re: Marginalci, marginalci, držimo vas u šaci...

Citat Original postavio strawbbery_city Pogledaj poruku
    *** ti samo pricas i prenosis ovde,sta je tvoja baba Mileva iskomentarisala za politicku situaciju u Zimbabveu,aj molim te otvori temu o tome
    šta mlatiš, jedino ja otvaram orginalne i autorske teme, vas 99% ovde prenosite tudje tekstove i razmišljanja. Ali ko to tebi da objsani pored tolike katarakte.

Slične teme

1. gradske face...(marginalci vol.2)
    Autor underwater u forumu Srbija
    Odgovora: 529
    Poslednja poruka: 19.12.2008., 22:45
  2. novosadski marginalci
    Autor underwater u forumu Srbija
    Odgovora: 140
    Poslednja poruka: 14.07.2005., 08:41

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor