Bostonski advokati (Boston legal)

A zar nije ta serija nastala iz "The Practice"? Jer u poslednjoj sezoni ove poceli su da se pojavljuju likovi (mislim na advokate) koji su sada gl. junaci Boston Legal... Ja The Practice nisam odgeldala do kraja... Prestala sam da gledam kada su definitivno otisli Kelly Williams i onaj Mc Dermont (valjda se tako pise), uglavnom vodeci likovi u seriji... Nesto su se razvlacili sa Jamesom Spiderom i onom plavusom, pa prestali... Ili sam ja nesto pobrkala...
 
Serija je pametna i bezobrazna. Glumci dobro odabrani. Likovi su kreteni, Denija bih zgazio automobilom, a Shora pretukao. Ali bih rado sa njim kasnije igrao sony. Daleko bolje od one sa onim ljigavim iz mense... glumio sa Staloneom i Stoun u jednom... ma znate, glumi i prsata plava iz Voyager-a. Bolje i od one sa devojkom Dzonija Noksvila, bolje od one sa onom crnokosom razvedenom advokaticom i ... hm, brutalnija, ne toliko dizni, zabavna predstava americkog zakonskog sistema.
Da je slicna serija u nas, bio bi samo jedan glumac, koji glumi boga koji glumi sudiju, i serije bi trajale 5 minuta, emitovale se svake tri godine i morao bi da placas njihovu produkciju po rts zakonu.
 

Back
Top