BEZ MASKE,MOLIM

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kao klinka sam, cini mi se, mislila da sa svakim treba da se ponasam na odredjen nacin, tj. drugacije. Istovremeno, stalno se u meni javljao bunt da pokazeko sam i sta sam. Sada kada sam nesto zrelija mislim da sam najbolja "bez maske" i to potvrdjuje sve veci broj ljudi sa kojima sam u dobrim odnosma. Definitivno, treba biti otvoren. Mozda ne uvek do kraja (neke stvari se ipak precute), ali svakako otvoren!
 
Pre jedno 7-8 godina,moj phonebook je bio prepun koje kakvih telefona,cini mi se da sam sa pola grada bila u kontaktu,druzila se, izlazila...i sa svima super,sve Bog zna kako,cok cok kad se vidimo...a onda sam odjednom shvatila da me ta bulumenta opterecuje i da sa 90% tih ljudi ja nisam ja.Cisto foliranje.
I tu napravim rez.Promenim telefon,prestanem da izigravam dobru drugaricu i pocnem da gledam svoja posla.
I svane mi...
Par godina u nazad imam strogo kontrolisan krug prijatelja i sa njima sam u potpunosti JA,bez truncice foliranja.
Zakljucujem da je sve u svoje vreme normalno,pa cak i ono sto je nenormalno!!!Kao na primer to foliranje i drama oko laznih i povrsnih prijateljstava.
 
Imam mali ali odabran krug prijatelja i sa njima sam ja uvek JA.Nemam potrebu za foliranjem, jer ako treba da se foliram pred nekim osecala bih se glupo. Ovako je svako cist sa mnom pa ako hoce da se druzi hoce ako nece-nikom nista. Mrzim foliranja i kenjkavi glasic koji ide uz sve to...smara 8)
 
Imam jedno pitanje vezano za ljude sa maskom! Ja znam da je ona nekad neophodna, ali mi nije jasno da li se ona po potrebi skida pred nekim ljudima, da li ju je lako skinuti ili se covek zaboravi, pa vise ni ne zna kako i kad da je skine? Kapirate o cemu pricam? :roll:
 
divlja-u-srcu:
Imam jedno pitanje vezano za ljude sa maskom! Ja znam da je ona nekad neophodna, ali mi nije jasno da li se ona po potrebi skida pred nekim ljudima, da li ju je lako skinuti ili se covek zaboravi, pa vise ni ne zna kako i kad da je skine? Kapirate o cemu pricam? :roll:


Naravno!
Zamisli mene, ovakvu kakva sam( :shock: ) na mom vrlo ozbiljnom i odgovornom poslu sa dugogodišnjim klijentima, zaposlenima,finansijama, porezima i sl.
Naravno da imam ne samo masku, nego i kostime i odgovarajuće glasove koji idu uz to. :lol:
Otprilike dvared nedeljno pomislim :"hahahahaha, i dalje me niko ne provaljuje koje sam ja derle u kostimu odrasle žene" :wink:
Na roditeljskom sastanku takođe glumim zainteresovanu mamu koja se pravi da ne može da veruje kad joj učiteljica hvali decu(kao mislila sam da su glupi a ona me iznenadi da nisu).
Kod rodbine mog muža imam masku cool bitch jer je to najbolje protiv smaračine. :roll:
Prijatelji, komšije i najbliža rodbina mogu da vide rasprostrt tepih :D
A i vi....
 
kebda:
hahahah
"lekovita" zar i ti?
pozdrav :wink:


Zamisli scenu gde me arhitekta urbanista pita:"Pa što niste uradili projekat?"
A ja trepćem plavim okama, stiskam svoje papire uz katastra i kažem:"Pa zar mi i to treba?" :shock:
On, više nego blago iznerviran počine da mi nabraja šta mi sve treba, ja pomno pratim svaku njegovu reč i ponešto i zapišem i na kraju mi da svoj broj mobilnog da mi se nađe ako me neko bude zayebavao :wink:
Živele maske, živela legalizacija! :lol: :lol: :lol:
 
:)...e stvarno, ja ne zelim da ulazim u neke rasprave sa bilo kim,ili tako nesto,ali moram da priznam da je ovaj nick name "apotekarka"(odnosno osoba koja je iza tog nicka) stvarno neki ABNORMALNI,nesvakidasnji i na momente MORBIDAN lik...:)

mislim,ja ne dolazim cesto na ovaj forum,ali koju god temu da "otvorim",naletim na "apotekarku" i neku njenu ABNORMALNO-MORBIDNU izjavu......:)....evo,ovde ne samo da priznaje da ima "milion" maski(a to govori dovoljno o licnosti te osobe,kao i o licnostima svih osoba koje nose TOLIKO maski),vec,sto je NAJGLUPLJE sto sam u zadnje vreme cuo,govori o "legalizaciji" DIVLJE gradnje???!!!!.......i kako "muva" policajca zbog nekog prekrsaja....a KAO bavi se ozbiljnim i odgovornim poslom.....haha.....haha....

MA LJUDI shvatite da su te SELJACKE gluposti(npr divlja gradnja) koje poticu iz BABA JULINIH vremena stvar PROSLOSTI....kao i takve osobe koje se time "bave"

trebalo bi doneti neki zakon po kojem NENORMALNE osobe nemogu ni da izlaze iz svojih kuca,ni da ucestvuju na bilo koji nacin u "javnom zivotu"......drugim recima,nenormalne bi trebalo potrpati po ludnicama

pozdrav svima..:).....i izvinjavam se sto sam MALO skrenuo sa teme,ali kada nesto TOLIKOOO STRCI,covek nemoze a da to ne primeti
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top