Šta vas najviše nervira kod žena?

e kad cujem taj izraz "lazne suze" dobijem zelju da vas katapultiram nazad na mars
65-1.gif


izvinjavam se sto upadam ovako ki mace s tavana al prosto mi je bolo okice :cistinaocare:
 
Evo moje liste... :hahaha:
-Lazne suze (samo da bi dobila ono sto hoce) :sad2:
-Shoping :manikir: ..Ukoliko se suprodstavim onda nastaje :histericna: :tiganj:
-Kasnjenje-Uvek joj treba 2 sata da se spremi..
-Mobing preko sms poruka :klap:

Kolege da vas cujem... :whistling:

Ovo su stereotipi, al' ajde da prokomentarisemo...

1. Da li su lazne ili ne, o tome nema svrhe govoriti, jer ljudi, pogotovo muskarci veruju samo u ono u sta hoce da veruju

2. Brate, shoping je najveci smor koji sam dozivela u zivotu, boli me glava 3 dana posle toga..... :eek: pa ja nisam zena :sad2:

3. Sa mojim bivšim je ovek bilo ovako :histericna: :tiganj: zato sto je uvek kasnio i trebalo mu je po po 2-3 sata da krene (tesko je skinuti se sa neta) :zper:

4. Mrzim da kucam poruke..........Boze pa ja zaista nisam zensko :lol: :eek: :lol:

Sta reci........... :aha:

P.S. Kol'ko ti je godinica kad imas ovakav stav?
 
Poslednja izmena:
Ovo su stereotipi, al' ajde da prokomentarisemo...

1. Da li su lazne ili ne, o tome nema svrhe govoriti, jer ljudi, pogotovo muskarci veruju samo u ono u sta hoce da veruju

2. Brate, shoping je najveci smor koji sam dozivela u zivotu, boli me glava 3 dana posle toga :eek: pa ja nisam zena :sad2:

3. Sa mojim bivšim je ovek bilo ovako :histericna: :tiganj: zato sto je uvek kasnio i trebalo mu je po po 2-3 sata da krene (tesko je skinuti se sa neta) :zper:

4. Mrzim da kucam poruke..........Boze pa ja zaista nisam zensko :lol: :eek: :lol:

Sta reci........... :aha:

P.S. Kol'ko ti je godinica kad imas ovakav stav?

Tek mi je 16 leta... :hahaha:
 
Evo moje liste... :hahaha:
-Lazne suze (samo da bi dobila ono sto hoce) :sad2:
-Shoping :manikir: ..Ukoliko se suprodstavim onda nastaje :histericna: :tiganj:
-Kasnjenje-Uvek joj treba 2 sata da se spremi..
-Mobing preko sms poruka :klap:

Kolege da vas cujem... :whistling:

-Kako razlikuješ lažne od pravih suza? Muškarci mrze bilo kakve suze, to je fakat, jer ne znaju šta bi sa rasplakanom ženom.."Jao, ona plače! Šta ću sad?!"...
-Ni ja ne volim šoping duži od sat vremena. Posebno ne u tržnim centrima, zaboi me glava od vrtenja u krug, sa jednog sprata na drugi, pa oni sladunjavi mirisi osveživača, gomila ljudi.... noćna mora u tri čina..(izgleda da ni ja nisam žensko..)
-Kašnjenje je mana i muškaraca i žena. Kao što se one šminkaju po dva sata, tako i on u poslednjem trenutku (na 2 minuta pred polazak) kreće da se brije ili želi da odigra još jedan nivo u Kanteru ili uzme da čisti cipele, ne zna gde su mu čiste čarape i slično..
-Ne pišem sms-ove....tako da eto ni ja nisam žensko....
 
-Kako razlikuješ lažne od pravih suza? Muškarci mrze bilo kakve suze, to je fakat, jer ne znaju šta bi sa rasplakanom ženom.."Jao, ona plače! Šta ću sad?!"...
Zato sto je dobro poznajem i znam da ce ona tesko pustiti onu pravu suzu...A kada joj udovoljim onda se :zcepanje: ...

Ni ja ne volim šoping duži od sat vremena. Posebno ne u tržnim centrima, zaboi me glava od vrtenja u krug, sa jednog sprata na drugi, pa oni sladunjavi mirisi osveživača, gomila ljudi.... noćna mora u tri čina..(izgleda da ni ja nisam žensko..).
:hahaha: :hahaha: A sta ja kazem?? :hahaha:


Kašnjenje je mana i muškaraca i žena. Kao što se one šminkaju po dva sata, tako i on u poslednjem trenutku (na 2 minuta pred polazak) kreće da se brije ili želi da odigra još jedan nivo u Kanteru ili uzme da čisti cipele, ne zna gde su mu čiste čarape i slično...

U mom slucaju nije...


Ne pišem sms-ove....tako da eto ni ja nisam žensko....

Ne bi bilo lose da pocnes.. :per: :per:
 

Back
Top