Kako je Mojsije prošao kroz Crveno more?

drbob

Iskusan
Poruka
6.294
Pošto zbog mnogih pametnjakovića jedna slična tema bi zatvorena,morao sam da otvorim ovu i da malo popričamo.
Svoje komentare ,u smislu da vi sve znate,a da drugi ne znaju,zadržite za kafanu,a ovde dajte obrazloženje.

1495.godine pre Hrista se desio čuveni Mojsijev prolaz kroz Crveno more.
Po mojim saznanjima ,a i istraživanjima ,tada je Venera došla u naš sunčev sistem i ona je izazvala pojavu otvaranja Crvenog mora.
Venera je u to vreme,sve do VII veka pre Hrista,svake pedesete godine pravila haos na zemlji,tako da je kod Judejaca ostalo zapisano da je svaka 50 godina bila oprostna godina.
 
Postoji. Pogledaj materijal, " Digitalni andjeo," u jednom delu imas video zapise materijalnih dokaza da je Mojsije prosao. Tipa, tocak od kocije i slicno...

Bas tako!!!I ja sam to isto gledao ne samo u Digitalnom andjelu vec i na televiziji!!Na dnu Crvenog mora su nasli ostatke kocija,slemova i ostalih stvari!!! A sto se Digitalnog andjela tice mislim da tu ima istine a i mnogo gluposti.....tako da nisam bas pristalica tog nazovi dokumentarnog ostvarenja.........:)
 
Da znate sta sve moze u Dunavu da se nadje, pa niko ne prica kako je neko hodao Dunavom... Inace.... Mojsije je hodao kroz vodu uz Boziju pomoc, voda koja se sklanjala pred njim je isla na gore... uspravno... do oblaka... Sreca pa Bog nije unistio vodu sto se popela tako visoko... Vavilonsku kulu je unistio...
A jel mislite da je Bog mozda nizeg rasta, pa je pun kompleksa zbog toga i zato rusi sve sto je tako visoko? Mislim, onako... ko Berluskoni....
 
Ostavite se američkih i drugih kvazinaučnika koji Mojsija smeštaju u XIII veku pre Hrista.
Mojsije je prešao kroz Crveno more 1495.godine pre Hrista.
Pošto nazovi naučnici nemaju objašnjenje,onda su to zataškali,kao da se nije ni desilo.
Rekao sam da je Venera dolaskom u naš sistem sve to napravila.
Venera će i sada da nam napravi rusvaj,a naučnici to ne znaju,zato što je nauka na niskom stepenu razvoja.
 
Pošto zbog mnogih pametnjakovića jedna slična tema bi zatvorena,morao sam da otvorim ovu i da malo popričamo.
Svoje komentare ,u smislu da vi sve znate,a da drugi ne znaju,zadržite za kafanu,a ovde dajte obrazloženje.

1495.godine pre Hrista se desio čuveni Mojsijev prolaz kroz Crveno more.
Po mojim saznanjima ,a i istraživanjima ,tada je Venera došla u naš sunčev sistem i ona je izazvala pojavu otvaranja Crvenog mora.
Venera je u to vreme,sve do VII veka pre Hrista,svake pedesete godine pravila haos na zemlji,tako da je kod Judejaca ostalo zapisano da je svaka 50 godina bila oprostna godina.

A odakle to da Venera moze da izazove tako nesto i da pravi haos?mislim, nije da ne podrzavam teoriju, ali daj neke konkretne dokaze.
 
Postoji. Pogledaj materijal, " Digitalni andjeo," u jednom delu imas video zapise materijalnih dokaza da je Mojsije prosao. Tipa, tocak od kocije i slicno...
jao,od te emisije mi se pegla
Ostavite se američkih i drugih kvazinaučnika koji Mojsija smeštaju u XIII veku pre Hrista.
Mojsije je prešao kroz Crveno more 1495.godine pre Hrista.
Pošto nazovi naučnici nemaju objašnjenje,onda su to zataškali,kao da se nije ni desilo.
Rekao sam da je Venera dolaskom u naš sistem sve to napravila.
Venera će i sada da nam napravi rusvaj,a naučnici to ne znaju,zato što je nauka na niskom stepenu razvoja.

jao,a mojsija je bas usralo da prodje u trenutku kada je venera .ma blah
dajte ljudi
i iz kojeg ti je izvora ta godina?
koji su dokazi za to?
i temu si otvorio radi diskusije,i misljenja su razlicita,tako da ne moras da stavljas tvoj pogled na stvar kao apsolutnu istinu
sta cinite od ovog foruma.cccccccccc.....
 
Ostavite se američkih i drugih kvazinaučnika koji Mojsija smeštaju u XIII veku pre Hrista.
Mojsije je prešao kroz Crveno more 1495.godine pre Hrista.
Pošto nazovi naučnici nemaju objašnjenje,onda su to zataškali,kao da se nije ni desilo.
Rekao sam da je Venera dolaskom u naš sistem sve to napravila.
Venera će i sada da nam napravi rusvaj,a naučnici to ne znaju,zato što je nauka na niskom stepenu razvoja.

Jooooooooj!!!!!!!!!
Ne ulazeći u to kako je Mojsije i da li je Mojsije hodao po morskom dnu a da se okvasio nije, ni kada se to desilo niti išta drugo, samo ću da te pitam - odakle ti ovo?
Naučnici to ne znaju, a ti nama plasiraš ovde na forumu!!!
Pa kako čovek ozbiljno da shvati celu diskusiju?
Ja hoću, ali zaista hoću, verovala - ne verovala, da lepo i u skladu sa temom, diskutujem o svemu. Ti meni pro, ja tebi kontra, sve lepo i demokratski. Ali kako sa ovakvim izjavama????

Evo i ja ću sad da izjavim nešto, npr. ja živim već 250 godina i isto toliko vremena imam 31 godinu. Naučnici nemaju pojma za taj fenomen, a i da znaju ne umeju to da objasne jer nauka nije na tom stupnju razvoja. Ali eto, ja vam kažem!
I ko sada sa mnom ozbiljno da priča o tome?
 

Back
Top