Prevara ako to uistinu i je

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Zasto se u braku ili nekakvoj vezi, blagi "izlet" smatra prevarom?

Da li je to ipak malo preterano i pitanje je koliko je u biti normalno torbati se sa jednom osobom ceo zivot, jel tako, mozda torbanje sa jednom osobom ceo zivot je ustvari samo nedostatak kreativnosti.
Moje misljenje je da prevara nije prevara ako se partner posle torbanja vrati svom stalnom partneru.

Kako vi to vidite?
 
Zasto se u braku ili nekakvoj vezi, blagi "izlet" smatra prevarom?

Da li je to ipak malo preterano i pitanje je koliko je u biti normalno torbati se sa jednom osobom ceo zivot, jel tako, mozda torbanje sa jednom osobom ceo zivot je ustvari samo nedostatak kreativnosti.
Moje misljenje je da prevara nije prevara ako se partner posle torbanja vrati svom stalnom partneru.

Kako vi to vidite?
ako je partnerka ok sa tim da on seta okolo, a pritom i sama seta okolo
onda nije prevara :)
 
A sta ako npr. partner dobro izgleda pa torba okolo, a partnerka ne izgleda dobro pa se ne uspe istorbati okolo, da li se partnerka ima pravo buniti?

Naravno da ima.


Mene licno ebe to sto sam blizanac i to dupli pa me pola vuce na stranu da je ok sto da ne i milku da jedes svaki dan dosadi majku mu.
A druga strana je ono militaristicki nastrojena i verna do smrti nikad pa ni za zivot da treba.
I ta druga ima onu ogavnu osobinu osecaj krivice i jos gore ako ona mene prevari onda sam besan povredjen i sta ja znam.
Zato mislim da cu se vise naklonim drugoj strani NE PREVARAMA.
 
Zasto se u braku ili nekakvoj vezi, blagi "izlet" smatra prevarom?

Da li je to ipak malo preterano i pitanje je koliko je u biti normalno torbati se sa jednom osobom ceo zivot, jel tako, mozda torbanje sa jednom osobom ceo zivot je ustvari samo nedostatak kreativnosti.
Moje misljenje je da prevara nije prevara ako se partner posle torbanja vrati svom stalnom partneru.

Kako vi to vidite?

Ako su oboje upućeni i saglasni sa akcijama svakog od njih onda je ok.
Svi smo različiti i stereotipna pravila u ljubavi ne postoje.
 
Zasto se u braku ili nekakvoj vezi, blagi "izlet" smatra prevarom?

Da li je to ipak malo preterano i pitanje je koliko je u biti normalno torbati se sa jednom osobom ceo zivot, jel tako, mozda torbanje sa jednom osobom ceo zivot je ustvari samo nedostatak kreativnosti.
Moje misljenje je da prevara nije prevara ako se partner posle torbanja vrati svom stalnom partneru.

Kako vi to vidite?
Bolje da si postavio pitanje moralnosti braka ili veze u izletu.
 
ma vi to samo nalazite opravdanja za sebe...nego ajde:whistling:

Pa nema opravdanja nego je zaista tako.
Kad meni jedna normalna prosecna devojka koju znam ceo zivot.
Iz fine porodice student itd kaze iskreno ne bih se udavala iz ljubavi ma koliko da je lep ili zgodan ako nema nista ili treba da cekam da stekne to bogatstvo,
Za mene je on samo jos jedno lepo lice u prolazu.
Onaj sto vozi Cayena je za mene mamac ma kako gadan bio bar cu ziveti komotno.
PS izvinjavam se Lasto ako ti nisi jedna od ovih novih devojaka.
 
Pa nema opravdanja nego je zaista tako.
Kad meni jedna normalna prosecna devojka koju znam ceo zivot.
Iz fine porodice student itd kaze iskreno ne bih se udavala iz ljubavi ma koliko da je lep ili zgodan ako nema nista ili treba da cekam da stekne to bogatstvo,
Za mene je on samo jos jedno lepo lice u prolazu.
Onaj sto vozi Cayena je za mene mamac ma kako gadan bio bar cu ziveti komotno.
PS izvinjavam se Lasto ako ti nisi jedna od ovih novih devojaka.

Pa i ne treba se udavati za tebe, tebi ona sad treba za torbanje.

Ti joj reci, ti se torbaj sa mnom sve dok ne naletis na bogatog.

A kad smo kod udaje, pa ni jedan muskarac ne bi ozenio zenu koja ocekuje njegovo bogatstvo i nece nista raditi.
 

Back
Top