Hajduci traze dom :)
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Hajduci traze dom :)

Obećava ~Moon~ (avatar)
    Učlanjen
    20.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    39

Podrazumevano Hajduci traze dom :)

Pre nedelju dana neko je ostavio dva mala maceta ispred moje zgrade. Tu sam ih hranila, cuvala, napravila im kucicu i pokusavala da ih udomim - sve dok ih prekjuce zamalo nije zadavio pas, a onda je malo falilo da ja zadavim vlasnika, i tako... macici su zavrsili kod mene. Problem je sto vec imam mnogo macaka u stanu, i sto nikakvi pregovori oko privremenog cuvanja nisu uspeli. Tako da ih trenutno krijem, kao hajduke u sobi.

Macici su stari oko 2 meseca, ocisceni su od glista i buva, pregledao ih je veterinar - tako da su zdravi, pravi i cekaju da ih neko udomi

Oni su preslatki - tigrasti po ceo dan juri svoj rep, crna maca pocne da prede cim je neko pogleda, a oboje su toliko privrzeni i mazni da je to neverovatno.
    Jako su dobri i zahvalini, sve jedu: ribu, piletinu, pirinac, sargarepu, granule, kesice sa hranom za macke, zumance obozavaju... uopste nisu izbirljivi.

Nocu spavamo tako sto mi ovaj tigric legne na stomak, a crna na rame pa je zagrlim i tako zaspimo pokriveni, a ostali kud koji...

Evo slika - nadam se da ce jos nekome prirasti za srce (u tome su nenadmasni).
    Crno mace je zenka, a tigrasto muzjak:

Evo da vidite koliko zuba imam

Crna je mnooogo lepsa u prirodi.
    Poklanjaju se za stan, posto je ocigledno da se na ulici ne snalaze najbolje.
    Tel. 063 80 81 752

Obećava ~Moon~ (avatar)
    Učlanjen
    20.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    39

Podrazumevano Re: Hajduci traze dom :)

Udomljena su oba maceta
    Jedno sam vec obisla i ono je super, a drugo se jos nije prilagodilo pa malo brinem...

Slične teme

1. Hajduci-junaci ili lopovi.
    Autor EpOx_ u forumu Istorija
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 28.02.2011., 11:30
  2. Hajduci u Srbiji od XV do XIX veka
    Autor Mjehurko u forumu Istorija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 15.07.2007., 11:51

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor