harizma?

random_cloud_form:
Drage dame,
interesuje me sta je za vas harizmatican muskarac? kakve psiho-fizicke osobine ga cine.
pozdrav svima
To se ne stice nikako sa tim treba covek da se rodi...Tu u pitanju nije nikakva lepota ni atraktivnost...jednostavno iz tog coveka izbija neka energija koja privlaci...Na primerznam da ce se zene sloziti sa mnom da je Kevin Kostner upravo to... gledajuci filmove u kojima glumi oseti se ta harizma koja izbija a da mi je u blizini...uh... :D U svom zivotu srela sam nekoliko takvih muskaraca...
 
Inteligentan, zanimljiv, dobar, nezan, i da ima ono nesto po cemu se razlikuje od drugih. Harizmu neki ljudu imaju ali nije tako ocigledna....znaci vazno je i ko gleda ...znas lepota je u ocima onog koji gleda i voli....nema univerzalno harizmaticnoh, lepog i pametnog.
Svi mi imamo nekog svog fatalnog....
 
ariela:
random_cloud_form:
Drage dame,
interesuje me sta je za vas harizmatican muskarac? kakve psiho-fizicke osobine ga cine.
pozdrav svima
To se ne stice nikako sa tim treba covek da se rodi...Tu u pitanju nije nikakva lepota ni atraktivnost...jednostavno iz tog coveka izbija neka energija koja privlaci...Na primerznam da ce se zene sloziti sa mnom da je Kevin Kostner upravo to... gledajuci filmove u kojima glumi oseti se ta harizma koja izbija a da mi je u blizini...uh... :D U svom zivotu srela sam nekoliko takvih muskaraca...
:
mislim da Mickey Rourke ima izvor energije koji je privlacniji,ukusi su razliciti,kozna ko ce nam sutra zapasti za oko
 
Evo sta mi pada na um...

- da se izdvaja od proseka nekim idejama, pogledom na svet, talentom ili sposobnoscu...
- da je malo "lud" tj. temperamentan
- mastovit
- emotivan, nezan, strastven i perverzan u paketu!
- emotivno stabilan i da ima jaku volju
- naravno da me ubija svojim smislom za humor
-sposobnost duboke intimizacije
-najvaznije da BUDE LUD ZA MNOM DO KRAJA ZIVOTA! :lol:

Ako se setim jos necega...e, da volim visoke i krupne! :D
 
divlja-u-srcu:
Evo sta mi pada na um...

- da se izdvaja od proseka nekim idejama, pogledom na svet, talentom ili sposobnoscu...
- da je malo "lud" tj. temperamentan
- mastovit
- emotivan, nezan, strastven i perverzan u paketu!
- emotivno stabilan i da ima jaku volju
- naravno da me ubija svojim smislom za humor
-sposobnost duboke intimizacije
-najvaznije da BUDE LUD ZA MNOM DO KRAJA ZIVOTA! :lol:

Ako se setim jos necega...e, da volim visoke i krupne! :D


E, ne može, već sam ga ja ćapila... :wink:
Mada, ako je za tebe, može, naši smo :lol:
 
divlja-u-srcu:
Evo sta mi pada na um...

- da se izdvaja od proseka nekim idejama, pogledom na svet, talentom ili sposobnoscu...
- da je malo "lud" tj. temperamentan
- mastovit
- emotivan, nezan, strastven i perverzan u paketu!
- emotivno stabilan i da ima jaku volju
- naravno da me ubija svojim smislom za humor
-sposobnost duboke intimizacije
-najvaznije da BUDE LUD ZA MNOM DO KRAJA ZIVOTA! :lol:

Ako se setim jos necega...e, da volim visoke i krupne! :D

:lol: Pazi kad se prepoznajem u vecini tacaka (sto naravno ne znaci nista- cista konstatacija) 8) 8)
 
Harizma??? Ne znam da li se to moze opisati recima.
Harizmatican muskarac..Pokusacu da definisem...Osetimo u njegovom prisustvu da je pun vrlina, ali on se ne trudi da nam po svaku cenu predstavi sebe u najboljem svetlu.

Ja sam inace cesto razmisljala na ovu temu. Sta to cini neku osobu harizmaticnom.?
Mislim da su to najcesce osobe kojima nije ni stalo do toga da ostave dobar utisak.
 

Back
Top