Portret : Andjelko Trpkovic
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Portret : Andjelko Trpkovic

Iskusan Neznanko (avatar)
    Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    69
    Reputaciona moć
    83

Podrazumevano Portret : Andjelko Trpkovic

Danas je ostavku na mesto generalnog direktora BG-sajma podneo njegov najbolji direktor u poslednjih 3 decenije.

Decenijama posećujem taj hram trgovine, izložbe, sajma svega i svačega.
    Taj objekat koji se proteže na desetunu hektara je nekad imao svoje zvezdane trenutke, kada su u njemu održavani mnogi značajni dogadjaji iz sveta muzike, sajma automobila, gradjevine, knjiga, i čuveni novogodišnji vašar, koji je umro sredinom 90-te godiine.

Sajam je imao i svoje crne dane, godine, a to je perid od 1990-2003 godine, kada je isti izgledao kao prava cigan-Mahala.
    Milion tezgi van hala, kiosaka, montažnih ružnih sklepajućih objekata sa pljeskavicama, dimom i ostalim djakonijama, da su ljudi više dolazili zbog toga, no zbog sajma knjiga ili nameštaja recimo.

Kada jer sajam preuzeo gospodin ANdjelko Trpković, on je za vreme svog četvorogodišnjeg mandata od te firme napravio čudo...ko je bio u poslednje dve-tri godine zna o čemu pričam, isti danas izgleda kao i svi sajmovi u Nemačkoj, Holandiji, Švedskoj.

Uredno su popločani svi putevi, staze koji vode od hale do hale, to danas izgleda kulturno, svetski i ukusno.
    E takovog čoveka ovi TUTUmraci iz SePeOa nateraše da podnese ostavku, jer bože moj nije baš dovoljno stranački obojen. Nije moguće biti pametan, uspešan, imati personaliti kakav ima gospodin Trpković, i biti stranačka krpa i poslušnik, to ne ide jedno sa drugim, ali Srbija je to rodjaci moji.

Elita Stroncijum (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1020

Podrazumevano Re: Portret : Andjelko Trpkovic

Jao, molim te ne budi patetican i ne tuguj za njim. Siguran sam da nece ostati bez leba i da je ostavku podneo jer je vec sredio transfer u neku drugu stranku.
    Vrlo kompetentno tvrdim da firmom koja ima takve zastrasujuce prihode kao Beogradski Sajam, moze da upravlja svaki dovoljno inteligentan i vredan covek. Ne sporim da je Trpkovic bio takav, ali nemojmo jednog stranackog aparatchika dizati u zvezde sto je uspeo da vodi firmu koja se davi u novcu

Domaćin Homoljac (avatar)
    Učlanjen
    02.01.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    73

Ode SPO-ovac ..........
    Nikola Pasic: Izgubili smo sve ali smo sacuvali obraz

KianyRiws nije na forumu
    Jedina stvar koja je potrebna za trijumf zla jeste da dobri ljudi ne urade ništa. Edmund Burke
    Ističe se KianyRiws (avatar)
    Učlanjen
    17.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    93

Gledao sa na vestima malopre.Redak potez,nema sta.Covek je rekao da ne misli da se bavi stranackim radom,pokazao je svoj kvalitet i otisao.Svaka cast!
    Ostaje još da se dokaže da li inteligencija ima ikakvu vrednost za opstanak.
    "Cena je mera vrednosti, a novac je mera cene".Ludwig von Mises

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Daleko mu lepa kuća!Čim je to aparatčik SPO-a,ne sumnjam da je ne Sajmu sebi obezbedio avione i kamione.Sreća je što pokradeno ne može da se nosi u grob.

Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    69
    Reputaciona moć
    83

Citat Original postavio Stroncijum Pogledaj poruku
    Jao, molim te ne budi patetican i ne tuguj za njim. Siguran sam da nece ostati bez leba i da je ostavku podneo jer je vec sredio transfer u neku drugu stranku.
    Vrlo kompetentno tvrdim da firmom koja ima takve zastrasujuce prihode kao Beogradski Sajam, moze da upravlja svaki dovoljno inteligentan i vredan covek. Ne sporim da je Trpkovic bio takav, ali nemojmo jednog stranackog aparatchika dizati u zvezde sto je uspeo da vodi firmu koja se davi u novcu
    Ako nisi primetio, akcenat sam dao na to, što su ga naterali da da ostavku, jer nije dovoljno stranački posvećen i obojen.
    Inače, što pre njega tako uspešno nisu vodili sajam neki drugi stranački kadrovi.
    On je pokazao da Srbija ima dobrih kadrova, no ima loših stranaka koje teraju svoje ljude da rade za njih, a ne za državu i narod. Prosto to je rak rana srpske politike i propasti, koju svi gledam, ćutimo i mirimo se sa istom.

Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1020

Citat Original postavio KianyRiws Pogledaj poruku
    Gledao sa na vestima malopre.Redak potez,nema sta.Covek je rekao da ne misli da se bavi stranackim radom,pokazao je svoj kvalitet i otisao.Svaka cast!
    Samo gledaj dal ce da vaskrsne kao funkcioner neke druge stranke ili kao uspesan biznismen ili kao direktor neke strane firme koja ce kroz neku godinu kupiti sajam a siguran sam da ce biti nesto od ta tri.

Znaci, jeste bio dobar direktor, ali realno, onakvom firmom koja nicim izazvana pravi ogroman prihod sve i da upravu cine simpanze, nije neka mudrost upravljati

Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1020

Citat Original postavio Neznanko Pogledaj poruku
    Ako nisi primetio, akcenat sam dao na to, što su ga naterali da da ostavku, jer nije dovoljno stranački posvećen i obojen.
    Inače, što pre njega tako uspešno nisu vodili sajam neki drugi stranački kadrovi.
    On je pokazao da Srbija ima dobrih kadrova, no ima loših stranaka koje teraju svoje ljude da rade za njih, a ne za državu i narod. Prosto to je rak rana srpske politike i propasti, koju svi gledam, ćutimo i mirimo se sa istom.
    Opet ti kazem, ne idealizuj Andzelka, zato jer kao obicni ljudi znamo samo ono sto nam je predstavljeno kao istina.

Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    69
    Reputaciona moć
    83

Jednom u 10 godina pohvalim nekog čoveka u Srbiji, za ono šta radi i kako radi, eto Andjelko me naterao da to uradim.Inače lično sam kralj i car kritike i to argumentovane.

KianyRiws nije na forumu
    Jedina stvar koja je potrebna za trijumf zla jeste da dobri ljudi ne urade ništa. Edmund Burke
    Ističe se KianyRiws (avatar)
    Učlanjen
    17.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    93

Citat Original postavio Stroncijum Pogledaj poruku
    Samo gledaj dal ce da vaskrsne kao funkcioner neke druge stranke ili kao uspesan biznismen ili kao direktor neke strane firme koja ce kroz neku godinu kupiti sajam a siguran sam da ce biti nesto od ta tri.

Znaci, jeste bio dobar direktor, ali realno, onakvom firmom koja nicim izazvana pravi ogroman prihod sve i da upravu cine simpanze, nije neka mudrost upravljati
    Slazem se sa tobom da je opsti nemoral zavladao i da je danas mnogo skepticizma u pogledu svega kod nas.Medjutim,nedavno sam se uverio i da ima i postenih ljudi na javnim funkcijama.Trpkovic mi ne izgleda kao neka lopina.Mozda i gresim a mozda i ne.
    Ostaje još da se dokaže da li inteligencija ima ikakvu vrednost za opstanak.
    "Cena je mera vrednosti, a novac je mera cene".Ludwig von Mises

Elita SANDRINAbg (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2006.
    Pol
    ženski
    Dedinje,Лика дала седам Генерала и Јованку за Тита Маршала
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Homoljac Pogledaj poruku
    Ode SPO-ovac ..........

Citat Original postavio misoni Pogledaj poruku
    Daleko mu lepa kuća!Čim je to aparatčik SPO-a,ne sumnjam da je ne Sajmu sebi obezbedio avione i kamione.Sreća je što pokradeno ne može da se nosi u grob.

Slazem se sa tobom da je opsti nemoral zavladao i da je danas mnogo skepticizma u pogledu svega kod nas.Medjutim,nedavno sam se uverio i da ima i postenih ljudi na javnim funkcijama.Trpkovic mi ne izgleda kao neka lopina.Mozda i gresim a mozda i ne.
    Gresis, a cuce se vec.

Slične teme

1. Portret mog života
    Autor Sokolica_M u forumu Filozofija
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 17.01.2012., 14:14
  2. portret i karakterne osobine nikoletine bursaca
    Autor nikolici u forumu Razno
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 08.12.2009., 17:42

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu