Kad privlacnost prestane...

medvedyc

Početnik
Poruka
13
Imate dugu vezu i jednostavno partner prestane da vas privlaci sexualno(cak i mashtate da vodite ljubav sa drugom osobom..)dali je to znak da je toj vezi doshao kraj ili ima sanse da se ona vrati kakva je bila i kakva treba da bude..Interesuju me vasha iskustva ili samo mishljenje u vezi sa tim... 8)
 
d-mol:
E, to sve bih i ja volela da znam.
Nisam mnogo pomogla, zar ne?

Neki bi to prosto tugom nazvali...

Ja se držim teorije da npr. ako sam se jednom jako zaljubila u jedne prekrasne oči, mozda ce mi nakon nekog vremena, pošto ih gledam svaki dan, postati obične, ali ako prodremo malo dublje i pokušamo ih svaki dan drugačije pogledati, uvijek ćemo naći onu ljepotu u njima...
 
medvedyc:
Imate dugu vezu i jednostavno partner prestane da vas privlaci sexualno(cak i mashtate da vodite ljubav sa drugom osobom..)dali je to znak da je toj vezi doshao kraj ili ima sanse da se ona vrati kakva je bila i kakva treba da bude..Interesuju me vasha iskustva ili samo mishljenje u vezi sa tim... 8)
I to sam cula da kao kod takvih slucajeva treba bit mastovit pa suprotnu stranu stalno iznenadjivati nekim sitnicama koje ce ga uzbudjivati i motivisati...ali bezveze je bre kad ga vise ne vidis kao privlacni objekat...onda me mrzi i da mislim sta bi s njim...jednostavno prekini to je tako dosadna situacija iz dana u dan... :roll:
 
medvedyc:
Imate dugu vezu i jednostavno partner prestane da vas privlaci sexualno(cak i mashtate da vodite ljubav sa drugom osobom..)dali je to znak da je toj vezi doshao kraj ili ima sanse da se ona vrati kakva je bila i kakva treba da bude..Interesuju me vasha iskustva ili samo mishljenje u vezi sa tim... 8)
Ako partner prestane da te privlaci a jos pri tom pocnes i da mastas o drugoj osobi, mislim da je vreme da se veza zavrsi i okrene se novi list. Jednostavno neke stvari ne mogu se vratiti na predjasnje stanje.Nikada ne bi bilo isto.Bilo bi to jedno veliko opterecenje.Neke stvari jednostavno prodju... al to je upravo zivot :cry:
 
medvedyc:
Imate dugu vezu i jednostavno partner prestane da vas privlaci sexualno(cak i mashtate da vodite ljubav sa drugom osobom..)dali je to znak da je toj vezi doshao kraj ili ima sanse da se ona vrati kakva je bila i kakva treba da bude..Interesuju me vasha iskustva ili samo mishljenje u vezi sa tim... 8)

Teoretski, može da se sredi, praktično, za mene je to uvek bio kraj.
Naravno, ne računam period 2 meseca pre i posle porođaja, kada me ni Rasel Krou nije sexualno privlačio... :roll:
 

Back
Top