Zdravstvo u Tadicevoj Srbiji - totalni raspad sistema

Tihi2

Primećen član
Banovan
Poruka
650
Malopre se cujem sa burazerom , i isprica mi svoje iskustvo sa zdravstvenim sistemom Srbije.

Kaze nesto ga bolela glava i on ode kod lekara opste prakse i lekar opste prakse mu da uput kod neurologa . On ode kod neurologa i tamo mu kazu da se javi 31 decembra ove godine , pa ce mu zakazati pregled ako dodje 31 decembra za 29-30 januar 2010 godine.

Al istovremeno mu kaze ta sestra, ako necete da cekate, imate tu i tu kod privatnika odmah 1500 dinara pregled.

I mislim se nesto za kojeg djavola onda mi placamo zdravstveno kad ocigledno da vecina ljudi koji nemaju da plate privatni pregled mogu ladno da umru pre nego uopste dodju na red?

Gore cini mi se , nikad nije bilo...
 
Kaze se Slobinog bre...da i ti nisi sa istoka, a lekove nabavlja ko ?:eek: :rotf:



Ne, no na lakse i teze droge , pa sad sta je zdravije :neutral:

Stvar izbora, ali sistematski od strane ministarstva preporučiti masovnu upotrebu diazepama, to je samo kod Slobe moglo. I decu su kljukali time u cilju zatupljivanja kompletne nacije. S druge strane, ko je postavio temelje narko-dilerima u Srbiji. Sloba i njegov DB. prema tome, drugarice...
 
Stvar izbora, ali sistematski od strane ministarstva preporučiti masovnu upotrebu diazepama, to je samo kod Slobe moglo. I decu su kljukali time u cilju zatupljivanja kompletne nacije. S druge strane, ko je postavio temelje narko-dilerima u Srbiji. Sloba i njegov DB. prema tome, drugarice...


...ovo se slazem o masovnoj upotrebi tih psihoaktivnih supstanci ali taj trend se i nastavio i u ovom vaktu:roll::dash:

I samoj mi se desilo nedavno, da mi predloze lexilium il nesto slicno kada sam se pozalila na bol u zeludcu:dash:, pa sam joj , lekarki, lepo odgovorila da ga prepise svojoj deci , a meni da da uput za pretrage kako i dolikuje:evil:

A ovo drugo...za ove bivse se sumnjalo da rasturaju ali koga su navatali sa 600kg sumnjivo unistene droge, aaa?:zper::lol:

Legiju and co. , te kazi ti meni koji su manje krivi...ako neki i jesu?;)
 
...ovo se slazem o masovnoj upotrebi tih psihoaktivnih supstanci ali taj trend se i nastavio i u ovom vaktu:roll::dash:

I samoj mi se desilo nedavno, da mi predloze lexilium il nesto slicno kada sam se pozalila na bol u zeludcu:dash:, pa sam joj , lekarki, lepo odgovorila da ga prepise svojoj deci , a meni da da uput za pretrage kako i dolikuje:evil:

A ovo drugo...za ove bivse se sumnjalo da rasturaju ali koga su navatali sa 600kg sumnjivo unistene droge, aaa?:zper::lol:

Legiju and co. , te kazi ti meni koji su manje krivi...ako neki i jesu?;)

Joooj, bre, pa to su smešne priče. Čiji je fabrikat Legija & co.? Ja ti kažem da je temelje dilovanja i navlačenje nacije na drogu postavio Sloba. Samo to. Ostalo je sledilo prorodno. Nije Sloba to radio zbog nacionalnih interesa, već je uništio naciju, da bi se, između ostalog i tako bogatili njegovi puleni, koji se i dan danas time bave.

Inače, to za lexilijum si trebala da prijaviš.
 
Joooj, bre, pa to su smešne priče. Čiji je fabrikat Legija & co.? Ja ti kažem da je temelje dilovanja i navlačenje nacije na drogu postavio Sloba. Samo to. Ostalo je sledilo prorodno. Nije Sloba to radio zbog nacionalnih interesa, već je uništio naciju, da bi se, između ostalog i tako bogatili njegovi puleni, koji se i dan danas time bave.

Inače, to za lexilijum si trebala da prijaviš.


Vrana vrani oci ne kopa...ne odgovaraju ovi ni za teze stvari, a ne za univerzalnu pilulicu :roll:

Pa nekada se spominjalo da je i bivsa Juga bila centar gde su se ukrstali putevi svetske narkomanske elite te je i drug Tito bio omiljen i zbog toga:lol:

Ne secam se najbolje kako to ide ali znam da je Yugoslavia spominjana kao slobodna zona ...tako nesto:lol:
 
Vrana vrani oci ne kopa...ne odgovaraju ovi ni za teze stvari, a ne za univerzalnu pilulicu :roll:

Pa nekada se spominjalo da je i bivsa Juga bila centar gde su se ukrstali putevi svetske narkomanske elite te je i drug Tito bio omiljen i zbog toga:lol:

Ne secam se najbolje kako to ide ali znam da je Yugoslavia spominjana kao slobodna zona ...tako nesto:lol:

Nije tačno. Za vreme SFRJ, po gradovima si imala nazovi "elitu". Neke bogatune i nesvrstane studente. Kod njih je bilo droge, ali ni 5% od ovog danas. To je bilo skupo, skriveno i važilo je za interni "delikates" među bogatunima iz gradova. Sloba je sve to pustio na ulicu, omasovio, i koristio za zaradu.
 
Nije tačno. Za vreme SFRJ, po gradovima si imala nazovi "elitu". Neke bogatune i nesvrstane studente. Kod njih je bilo droge, ali ni 5% od ovog danas. To je bilo skupo, skriveno i važilo je za interni "delikates" među bogatunima iz gradova. Sloba je sve to pustio na ulicu, omasovio, i koristio za zaradu.


Ma dobro to...to je ok i u pravu si, nego ima nesto u svetskim razmerama, kao da je Tito dozvolio da preko nase tadasnje teritorije slobodno cirkulise droga od , lupam sada , Turske i tih tamo zemalja pa do zapada, a da se ne zadrzava ovde...na to sam mislila...tako se nekako secam...raspitacu se kod starijih i pametnijih , pa cu tacno napisati , sad napamet pricam ali znam da je tako nekako bilo .:lol:
 
Nije tačno. Za vreme SFRJ, po gradovima si imala nazovi "elitu". Neke bogatune i nesvrstane studente. Kod njih je bilo droge, ali ni 5% od ovog danas. To je bilo skupo, skriveno i važilo je za interni "delikates" među bogatunima iz gradova. Sloba je sve to pustio na ulicu, omasovio, i koristio za zaradu.

kakva si ti lazovcina

nije drogu pustio Milosevic na ulice vec Djindjic

za vreme Milosevica u mom gradu nije bilo 3 narkomana tek se droga omasovila kad je dosao DOS na vlast

Treca stvar danas se placa preko 80% lekova , samo 20% lekova je na pozitivnoj listi

Totalni raspad sistema - al sudice vam Srbija zbog svega ovoga sto ste uradili od drzave videces.

A verovatno ste se i zato udruzili sa SPS-om . Zbog toga sto je su Sloba i SPS "unistvali naciju". Licemeri .
 
Poslednja izmena:
kakva si ti lazovcina

nije drogu pustio Milosevic na ulice vec Djindjic

za vreme Milosevica u mom gradu nije bilo 3 narkomana tek se droga omasovila kad je dosao DOS na vlast

Treca stvar danas se placa preko 80% lekova , samo 20% lekova je na pozitivnoj listi

Totalni raspad sistema - al sudice vam Srbija zbog svega ovoga sto ste uradili od drzave videces.

Odlepršaj klikerčiću i idi laži druge da je dobro što si se rodilo ;)
 
kakva si ti lazovcina

nije drogu pustio Milosevic na ulice vec Djindjic

za vreme Milosevica u mom gradu nije bilo 3 narkomana tek se droga omasovila kad je dosao DOS na vlast

Treca stvar danas se placa preko 80% lekova , samo 20% lekova je na pozitivnoj listi

Totalni raspad sistema - al sudice vam Srbija zbog svega ovoga sto ste uradili od drzave videces.

Ma kad ti kazes videces......to mora biti tako.

Ali ocigledno je kako pada procenat radikalskih glasova tako se i tebi stanje sve vise pogorsava.

Koliko je sada 3*14 ??? Verovatno 72.....
 
za vreme Milosevica u mom gradu nije bilo 3 narkomana tek se droga omasovila kad je dosao DOS na vlast
Pa kad ste bili selendra bez struje, telefona, vode i kanalizacije! :rtfm: A vodu ste vadili iz bunara i nosili do kuća! A za droge niste mogli čuti jer niste imali TV (struju uopšte), a informacije iz spoljnog sveta nisu mogle stići jer nije bilo asfalta do vas!!!
Treca stvar danas se placa preko 80% lekova , samo 20% lekova je na pozitivnoj listi
Sve se plaćalo uvek, nebitno da li plaća onaj ko koristi ili svi plaćamo za npr. tvoje oboljenje...
SVe je neko platio, sve što je bilo besplatno. Ali ti to naravno znaš, zar ne?
 
Sve se plaćalo uvek, nebitno da li plaća onaj ko koristi ili svi plaćamo za npr. tvoje oboljenje...
SVe je neko platio, sve što je bilo besplatno. Ali ti to naravno znaš, zar ne?

Čobanski računato, 80% se plaća, a 20% ne. Dakle 80*20=1600, po čobanski 7200. Dakle, 7200*100% jednako je 720.000, koliko u dinarima iznose troškovi lečenja čobana u tadićevskoj Srbiji.

Sad ni meni nije jasna ova računica, ali morao sam da pomenem tadićevsku Srbiju ;)

:rotf::rotf::rotf:
 

Back
Top