Slovenci nastavljaju sa šalama na račun Hrvatske

strawbbery_city

Iskusan
Poruka
6.580
edugo pošto su napravili reklamu "Hrvati gledaju SP na televiziji - neprocenjivo" Slovenci su ponovo zadali bolan udarac komšijama


Ovog puta u reklami za nove kopačke našla se i kućna papuča.

- Mi ćemo na Svetsko prvenstvo u haj-tek kopačkama, a Hrvati u kućnim papučama - može se čuti ovih dana.

http://www.pressonline.rs/sr/jar201...+nastavljaju+sa+šalama+na+račun+Hrvatske.html

:per::per::per::per::per::per::per:
evo za sve forumase koji se nalaze u Hrvatskoj da prekrate vreme

http://mediadb.kicker.de/live/auslosungsticker/tabellenrechner.html
 
edugo pošto su napravili reklamu "Hrvati gledaju SP na televiziji - neprocenjivo" Slovenci su ponovo zadali bolan udarac komšijama


Ovog puta u reklami za nove kopačke našla se i kućna papuča.

- Mi ćemo na Svetsko prvenstvo u haj-tek kopačkama, a Hrvati u kućnim papučama - može se čuti ovih dana.

http://www.pressonline.rs/sr/jar201...+nastavljaju+sa+šalama+na+račun+Hrvatske.html

:per::per::per::per::per::per::per:
evo za sve forumase koji se nalaze u Hrvatskoj da prekrate vreme

http://mediadb.kicker.de/live/auslosungsticker/tabellenrechner.html

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Svaka čast Slovencima! :ok::ok:

Samo još moraju pokrenuti proizvodnju ovakvih kućnih papuča!
Svaka reklama je dobra reklama! :super::super:
 
nedugo pošto su napravili reklamu "Hrvati gledaju SP na televiziji - neprocenjivo" Slovenci su ponovo zadali bolan udarac komšijama

:roll:
tribali bi naši dragi slovenci promislit di će in bit žene, cure, sestre, majke, u vrime svjetskog, dio sigurno na hrvatskom moru!!:cool:

p.s. tribali su stavit japanku a ne papuču!
 
Poslednja izmena:
Ovog puta u reklami za nove kopačke našla se i kućna papuča.

- Mi ćemo na Svetsko prvenstvo u haj-tek kopačkama, a Hrvati u kućnim papučama - može se čuti ovih dana.


e tek onda se neki balawi ""zlobnici"" mogu smejati šta nismo se plasirali na ovo Svetsko prvenstvo...do tada bolje im je da ćute da se nebi obrukali i već u grupama nakon treće tekme napustili Južnu Afriku :idea:

toliko
:bye:[/B][/COLOR]
 
Poslednja izmena:

na svetsko prvenstvo smo išli više puta nego Srbija i Slovenija od "naših" nezavisnosti"

priznam svaki put je uspeh kvalifikovati se...al kad bilo Srbija bilo Slovenija na Svetskom prvenstvu naprave ono što je Hrvatska s Ćirom napravila 1998.:rtfm::rtfm::rtfm:


e tek onda se neki balawi ""zlobnici"" mogu smejati šta nismo se plasirali na ovo Svetsko prvenstvo...do tada bolje im je da ćute da se nebi obrukali i već u grupama nakon treće tekme napustili Južnu Afriku :idea:

toliko
:bye:

Ovo što kažeš je ok.

Ali s obzirom na grupe, mislim da će i Slovenija i Srbija proći u razigravanje. :D
 

na svetsko prvenstvo smo išli više puta nego Srbija i Slovenija od "naših" nezavisnosti"

priznam svaki put je uspeh kvalifikovati se...al kad bilo Srbija bilo Slovenija na Svetskom prvenstvu naprave ono što je Hrvatska s Ćirom napravila 1998.:rtfm::rtfm::rtfm:


e tek onda se neki balawi ""zlobnici"" mogu smejati šta nismo se plasirali na ovo Svetsko prvenstvo...do tada bolje im je da ćute da se nebi obrukali i već u grupama nakon treće tekme napustili Južnu Afriku :idea:

toliko
:bye:

Nista mi nije milije nego kad pobedimo Hrvatsku u bilo kom sportu!
Slovencima se mora priznati smisao za humor(nisam to od njih ocekivala):super:
 
Ovo što kažeš je ok.

Ali s obzirom na grupe, mislim da će i Slovenija i Srbija proći u razigravanje. :D

bez obzira na primitivne i niske reklame i udarce ispod pojasa od nekih naših komšija tipa: "Hrvatska će u papućama gledati Svetsko prvenstvo"... a još Svetsko nije ni počelo...je nisko....al dobro ..nekima je dovoljno i da tim zbilja niskim udarcima nahrane svoju siromašnu dušu i sujettu :roll:

naravno žao mi je kao i većini Hrvata što se nismo plasirali...al mi je drago zbo Srba i Slovenaca što se oni jesu

bio bi najsrećniji da se svi plasiramo i da time pokažemo da smo i kao Juga i pojedinačno jaki u tom sportu što i jesmo :idea:

navijaću za njih bez obzira na primitivne komentare pojedinaca

jer u ozbiljnom nogometu/fudbalu svet pa tako i oni znaju da je i Hrvatska dala velik doprinos tom sportu kroz igrače i kroz uspehe ... al eto nki onda idu džonom umesto mozgom...

a to ko će proći dalje ........videćemo:idea: ja im ISTINSKI želim sreću (prvo Srbima , pa Španjolcima ali i Slovencima) ostale reprezentacije me ne interesuju...toliko:bye:
 

Back
Top