Lepa rec....

sunasceJeca

Poznat
Poruka
9.932
Poznato je da reci mogu da nam ulepsaju dan,da se osetimo bolje lepse i vedrije...A to je tako jednostavno i delotvorno,reci nekome lepu rec ili mu dati komliment...
Pa dragi Forumasi,koji je to najlepsi kompliment koji ste dobili od zena iz svog okruzenja(devojka,zena,majka,drugarica i sl.) i drage zene ovoga Foruma,koji je to bio kompliment upucen Vam od strane muskoga roda,(momak,muz,prijatelj,komsija)koji Vas je ostavio "bez daha i oborio sa nogu"?
Pa,pisite....:)
 
Najlepsi komliment je kada mi je devojka prvi put rekla onako iskreno da sam ja njen zivot.. :heart: :heart: :heart: ..A drugi kompliment je kada mi je drug rekao da sam najbolja osoba na svetu i da ne zna sta bih radio da nema mene u njegovom napacenom zivotu :hahaha: .....Bilo je jos komplimenata ali da sada ne nabrajam... :mrgreen:
 
lepa tema :)

Hm..kompliment.....

pa,od zenske osobe najlepsi mi je bio kad su mi rekli da imam facu ko zlobnica iz spanskih serija:heart:

a od muskih,pa..tako,da izgledam kao arapkinja,da imam jako cudno lice...ne mogu se sad bash setiti nekog...ali ubedljivo najvisge mi znaci kompliment koji dobijem od decka:heart:
 
Poznato je da reci mogu da nam ulepsaju dan,da se osetimo bolje lepse i vedrije...A to je tako jednostavno i delotvorno,reci nekome lepu rec ili mu dati komliment...
Pa dragi Forumasi,koji je to najlepsi kompliment koji ste dobili od zena iz svog okruzenja(devojka,zena,majka,drugarica i sl.) i drage zene ovoga Foruma,koji je to bio kompliment upucen Vam od strane muskoga roda,(momak,muz,prijatelj,komsija)koji Vas je ostavio "bez daha i oborio sa nogu"?
Pa,pisite....:)

nemam neki posebni koji me je bas oborio. a mozda i zato jer ih cesto dobijam, kako od zena tako i od muskaraca. ali uvek mi je najdraze ono" kako si lepa", receno onako jednostavno i iskreno:) ili ja bar hocu da verujem da je iskreno hihihi:rumenko:
 
E da,ima jedan,doduse,ne znam bash da li je komliment:lol:
kada mi je najbolji drug rekao da izgledam ko skupa Japanska sponzorusha { posle promenio u Moulin Rouge:lol: }

objasnjenje : ciklama korset haljinica i crna bundica sa necim srebrnim sljastecim,i ogrlica koja lici vishe na psecu jer je tik uz vrat,i ide u nizovima,i ispeglana kosa :lol:
 
E da,ima jedan,doduse,ne znam bash da li je komliment:lol:
kada mi je najbolji drug rekao da izgledam ko skupa Japanska sponzorusha { posle promenio u Moulin Rouge:lol: }

objasnjenje : ciklama korset haljinica i crna bundica sa necim srebrnim sljastecim,i ogrlica koja lici vishe na psecu jer je tik uz vrat,i ide u nizovima,i ispeglana kosa :lol:

meni je naveci kompliment koji sam primio od moje bivse devojke:
Takvi kao ti se vise ne proizvode!E sada to se moze shvatiti dvosmisleno...:=/
 
Poznato je da reci mogu da nam ulepsaju dan,da se osetimo bolje lepse i vedrije...A to je tako jednostavno i delotvorno,reci nekome lepu rec ili mu dati komliment...
Pa dragi Forumasi,koji je to najlepsi kompliment koji ste dobili od zena iz svog okruzenja(devojka,zena,majka,drugarica i sl.) i drage zene ovoga Foruma,koji je to bio kompliment upucen Vam od strane muskoga roda,(momak,muz,prijatelj,komsija)koji Vas je ostavio "bez daha i oborio sa nogu"?
Pa,pisite....:)

princezo,kraljice ,carice,lepotice,belisima,grofice
 
Poznato je da reci mogu da nam ulepsaju dan,da se osetimo bolje lepse i vedrije...A to je tako jednostavno i delotvorno,reci nekome lepu rec ili mu dati komliment...
Pa dragi Forumasi,koji je to najlepsi kompliment koji ste dobili od zena iz svog okruzenja(devojka,zena,majka,drugarica i sl.) i drage zene ovoga Foruma,koji je to bio kompliment upucen Vam od strane muskoga roda,(momak,muz,prijatelj,komsija)koji Vas je ostavio "bez daha i oborio sa nogu"?
Pa,pisite....:)

Auh... da se setim...
...hm,sad mi zhao shto nisam zapisivala.... secam se rechenice od pre pet godina "Medo moj lepi" koja je bila prva nezhna i nekako od srca reakcija moje ljubavi,da me je tog trenutka kupio sto posto....
...sad skoro izjava "Ti mene godinama kupujesh...sobom.... "...ostavio me bez rechi....

...hm...divna tema..kad se setim josh,dopisacu....
 
Poznato je da reci mogu da nam ulepsaju dan,da se osetimo bolje lepse i vedrije...A to je tako jednostavno i delotvorno,reci nekome lepu rec ili mu dati komliment...
Pa dragi Forumasi,koji je to najlepsi kompliment koji ste dobili od zena iz svog okruzenja(devojka,zena,majka,drugarica i sl.) i drage zene ovoga Foruma,koji je to bio kompliment upucen Vam od strane muskoga roda,(momak,muz,prijatelj,komsija)koji Vas je ostavio "bez daha i oborio sa nogu"?
Pa,pisite....:)
eee posto sam malo nov , ne znam kako da ti posaljem privatnu poruku....odem na tvoj profil al ne mogu da se snadjem :( :)
 
napr:
"pile moje žuto" i "moja žena ima savršeno ______________" pa kreće od kose preko dupeta do stopala
i milion milion drugih skoro nestvarnih reči od njega kojih ne mogu da se prisećam jer bole

a drugi ljudi najviše za oči, kosu i sve ono što govorim a oni ne mogu da razumeju.
 
Poznato je da reci mogu da nam ulepsaju dan,da se osetimo bolje lepse i vedrije...A to je tako jednostavno i delotvorno,reci nekome lepu rec ili mu dati komliment...
Pa dragi Forumasi,koji je to najlepsi kompliment koji ste dobili od zena iz svog okruzenja(devojka,zena,majka,drugarica i sl.) i drage zene ovoga Foruma,koji je to bio kompliment upucen Vam od strane muskoga roda,(momak,muz,prijatelj,komsija)koji Vas je ostavio "bez daha i oborio sa nogu"?
Pa,pisite....:)

Recimo da sam sladak..da imam dobro dupe..da se na mene ne moze covek naljutiti..da sam dobra osoba..jako mi je krivo sto ljudi lako reaguju na ruznu rec u afektru koja razdvoji na duze staze a na lepu nikako ili s nevericom
 
ne obraćam previše pažnju na reči, tj. komplimente niti volim da komenatrisem mnogo u tom smislu, al naravno prija katkad kad dobiješ neku potvrdu ili prosto reč u tom smislu - a kompliment konkretno, rel. skoro mi jedna osoba reče u fazonu da se divi mom umu, zvuči smešno, al bilo je dobro; osim toga ono standardno da sam pametan, elokventan, originalan, genijalan, lud, opasan, meden, dimam dobre noge, u dobrom izdanju isl. zapravo, ono što me diže je da proizvedem pozitivnu emociju kod nekog, ne da čujem hvalu... kažem nekad mi diže ta neka mentalna potvrda, fizički to su fraze imam ogledalo znam kad izgledam extra kad se uklošarim itd.
 
Meni je najlepsi kompliment bio na poslu, kad su se neki roditelji djaka raspitivali za mene i upitali moju koleginicu da li je ona ja(na osnovu opisa mog izgleda, a imamo slicnu boju kose i stil oblacenja), ona je sa sirokim osmehom odgovorila "nisam, ali volela bih da jesam". Ja sam je slucajno cula, a bila sam podalje iza nje. Nije me videla i postidela se kad sam joj zahvalila na toj izjavi. Imam utisak da to moze izjaviti samo sasvim draga osoba operisana od sujete...priznajem da sama ne bih uspela da prevalim preko usana tako nesto.:rumenko: Utoliko je ona bolja od mene.

Znaci mi i kad mi neko kaze "e bas sam tebe citirala"

Nekako ne umem da shvatim komplimente o izgledu jer izgled ne smatram ikakvom vrlinom i sustinski mi je izgled jedna sasvim bezvredna osobina.
 

Back
Top