РТС постао пропагандни сервис дс-а

Teodosije

Domaćin
Banovan
Poruka
4.932
„Упитник” на РТС-1. Гебелсовци сад покушавају да омаловаже изборе на Вождовцу док су нас колико јуче затрпавали којекаквим жутим рекламама. Антић из СПС, жути аналитичар са једне. Младеновић ДСС и Шаровић СРС са друге стране. Одлично им парирају иако водитељка фаворизује власт и прекида ове из опозиције.

Чак су и у Милошевићево време на тадашњем „недемократском” ртс-у били неупоредиво много више заступљени по минутажи и ставовима тадашњи опозициони политичари и странке и у емисијама и у предизборним терминима, него данас када су „тадићеве демократе” направиле од националне телевизије ртс , најобичније пропагандно гласило жуте коалиције и шаперову машину за узимање пара на којој више нема ништа од нормалног програма да се види.

Непостоји ни школски програм, ни квалитетне образовне и научне емисије нити пристојан породичан филмски програм са изузетком пар новијих домаћих серија које нажалост и једино што народ моше и да види осим реклама, дс пропаганде и лоших трећеразредних насилничких смеће америчких филмова.
 
Poslednja izmena:
„Упитник” на РТС-1. Гебелсовци сад покушавају да омаловаже изборе на Вождовцу док су нас колико јуче затрпавали којекаквим жутим рекламама. Антић из СПС, жути аналитичар са једне. Младеновић ДСС и Шаровић СРС са друге стране. Одлично им парирају иако водитељка фаворизује власт и прекида ове из опозиције.

Чак су и у Милошевићево време на тадашњем „недемократском” ртс-у били неупоредиво много више заступљени по минутажи и ставовима тадашњи опозициони политичари и странке и у емисијама и у предизборним терминима, него данас када су „тадићеве демократе” направиле од националне телевизије ртс , најобичније пропагандно гласило жуте коалиције и шаперову машину за узимање пара на којој више нема ништа од нормалног програма да се види.

Непостоји ни школски програм, ни квалитетне образовне и научне емисије нити пристојан породичан филмски програм са изузетком пар новијих домаћих серија које нажалост и једино што народ моше и да види осим реклама, дс пропаганде и лоших трећеразредних насилничких смеће америчких филмова.

Е овако:
под 1. Чињеница је да избори на Вождовцу немају никакав битан значај!
под 2. Чињеница је да су ови из ДС (али и сви остали) дали митски значај овим изборима - што им се због остваренох резултата обило о главу!
под 3. Молим те, преклињем те , кумим те немој да поредиш Милошевићев РТС са овим РТС-ом, још увек има нас који нисмо заборавили "Милошевићеву демократију". Немој да поредиш онај РТС са било чиме - то је једноставно било нешто што је неупоредиво!
под 4. Истини за вољу ако нешто личи на Милошевићев РТС - онда је то У 92, који је потпуно изгубио компас!
под 5. Још само да додам РТС јесте очајан, али то нема везе са политиком!
 
A jesi i tada postavio temu? Jel tada bio dobar program?:mrgreen:

Схватам, твоју поенту, и ако је циљ постављача био оно што ти мислиш (а донекле и ја) онда тема стварно нема смисла! РТС је ђубре, као и његов директор али и поред благе накланости према владајућој гарнитури (што је нормално на свакој јавној ТВ - ово не значи да ја то и подржавам) на РТС-у још увек свака будала може слободно да каки шта хоће!
 
Схватам, твоју поенту, и ако је циљ постављача био оно што ти мислиш (а донекле и ја) онда тема стварно нема смисла! РТС је ђубре, као и његов директор али и поред благе накланости према владајућој гарнитури (што је нормално на свакој јавној ТВ - ово не значи да ја то и подржавам) на РТС-у још увек свака будала може слободно да каки шта хоће!


А зато је тадић постао маскота Јавног сервиса..... !
 
Схватам, твоју поенту, и ако је циљ постављача био оно што ти мислиш (а донекле и ја) онда тема стварно нема смисла! РТС је ђубре, као и његов директор али и поред благе накланости према владајућој гарнитури (што је нормално на свакој јавној ТВ - ово не значи да ја то и подржавам) на РТС-у још увек свака будала може слободно да каки шта хоће!

Slazem se
 
A jesi i tada postavio temu? Jel tada bio dobar program?:mrgreen:

И за време Коштуњавог је био лош, а сад још гори.
Pa sta da gledamo onda?:think:

Написао сам шта може да се гледа.

Odakle tebi pravo da nekog nazivas gebelsovcima?

Немају никакво право гебелсовци из дс-а да од РТСа праве свој пропагандни канал. То треба отерати на доживотну робију.
 
Схватам, твоју поенту, и ако је циљ постављача био оно што ти мислиш (а донекле и ја) онда тема стварно нема смисла! РТС је ђубре, као и његов директор али и поред благе накланости према владајућој гарнитури (што је нормално на свакој јавној ТВ - ово не значи да ја то и подржавам) на РТС-у још увек свака будала може слободно да каки шта хоће!

Патетично фолирање објективности. Као фол неутралан си. Глупо је негирати чињеницу да је РТС пропагандни канал дс-а. Вести, дискусије, јасно да је РТС пропагандни канал дс-а, гори и од Милошевићевог.
 
А зато је тадић постао маскота Јавног сервиса..... !

Нормално је да се Председник државе, као носилац највише јавне функције највише појављује, а и воли човек - греота га одбити. О томе да је будалетина своје врсте - можемо се сложити!

Људи док год на РТС-у нема "Великог брата", "Фарме", "Долине сунца" и осталих Љовисни - рећи ћу за њега да је сјајан! РТС ђубре је мала маца за остала ср.ања која се нуде широким народним масама, хвала богу на Хистори, Дискавери, Националној географији, спортским каналима, и хвала богу што имам два ТВ-а у кући!
 
Ništa nije i nikad neće biti gore od miloševićevog rts-a:cool:

Милошевићев РТС је ништа у односу на дс-ов. Гебелсовачка пропаганда како је Бота светиња и како једини прави пут је радити све што нареди Брисел. Одвајање Војводине, признати независно Косово(еулекс), пљување по српским херојима, улизавање усташама и свим осталим српским непријатељима.
 
Poslednja izmena:
Патетично фолирање објективности. Као фол неутралан си. Глупо је негирати чињеницу да је РТС пропагандни канал дс-а. Вести, дискусије, јасно да је РТС пропагандни канал дс-а, гори и од Милошевићевог.

Колико година имаш ти? И да се не презиваш Милошевић можда, па да ли постоји нешто горе од онога што је Мила Штула радила у минут до дванаест (буквално) пред изборну тишину 91, о осталим беспризорним ЛАЖИМА не бих трошио ни своје ни Ваше време.
Још нешто истине ради, РТС је под народњацима био много обојенији (не кажем да сад није), па као што Дел Бој рече тада ту тему ниси покренуо!
 
Милошевићев РТС је ништа у односу на дс-ов. Гебелсовачка пропаганда како је Бота светиња и како једини прави пут је радити све што нареди Брисел. Одвајање Војводине, признати независно Косово(еулекс), пљување по српским херојима, улизавање усташама и свим осталим српским непријатељима.

Ko zna šta ti gledaš:mrgreen:
 
secam se kad sam ja bio klinac deca su imala crtace , duska dugouska sofronija toma i dzerija, pa ujutro branko kockica, kulturno obrazovni i skolski program - dok danas od toga nema nista.

Тако је било је супер, за оно време, мада ми се згадило да из године у годину у "зимском биоскопу" гледам исте филмове, а за нову годину Брус Лија (у Змајевом гнезду) и Емануелу (ово кад сам малкице порастао)!


a djubre debelo DS-ovsko zna da uzme 500 dinara pretplatu :evil:

Ђубре је ДСС-овско - барем по томе ко га је довео, мада истини за вољу он је само ђубре, да Вас подсетим он је био и Милошевићев министар!
 
Колико година имаш ти? И да се не презиваш Милошевић можда, па да ли постоји нешто горе од онога што је Мила Штула радила у минут до дванаест (буквално) пред изборну тишину 91, о осталим беспризорним ЛАЖИМА не бих трошио ни своје ни Ваше време.
Још нешто истине ради, РТС је под народњацима био много обојенији (не кажем да сад није), па као што Дел Бој рече тада ту тему ниси покренуо!

Патетичан си. То није ништа у односу шта су "демократе" радили и још увек раде Србији.

Која је једина странка спремала велики протест пред издајом Крајине, и врх те странке стрпн у затвор због тога? СРС.

Кога је спс највише нападао 1994 и био у скупштини? СРС.

Ко је подржао милошевићево повлачење војске 1999? "демократе".

Ко је током бомбардовања молио на западу да не потпишу мировни споразум са Милошевићем? Ђинђић.

Шешељ даје одлично објашњење Ђинђићу зашто су "демократи" ужас за Србију:

Са твојим "демократама" Војводина се одваја, Косово признато (еулекс), увалили су Србију у огромне дугове, уништили скоро сву домаћу производњу, уништили пољопривреду, продали скоро све српским непријатељима. Паметном доста о каквим се сотонама ради.
 

Back
Top