USKORO 2 MILIONA PORUKA NA POLITICI !!!

Da li ste se navukli na Politiku ?

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

KOLEGA IVAN

Poznat
Poruka
8.216
Dakle, poruke na podforumu Politika se štancuju kao na traci, broj poruka se povećava progresivnom brzinom i verovali ili ne, uskoro ćemo doći do cifre od 2 MILIONA PORUKA. Kao, što znate Politika je najaktivniji podforum na forumu Krstarice i mnogi članovi koji su aktivni na Politici uopšte i ne pišu na drugim podforumima jer prosto nemaju vremena za to. Ovo je dokaz da, što reče Bundeva, PDF Politika ima veliku heroinsku zavisnost i da smo se, manje-više svi navukli na Politiku. Moje pitanje vama glasi: Koliko ste se navukli na Politiku i da li zbog Politike (mislim na ovaj podforum, naravno) gubite mnogo vremena, zanemarujete neke druge stvari, obaveze i poslove u RL ?

A drugo pitanje je, koliko ste zadovoljni podforumom Politika i sadašnjim stanjem i atmosferom na Politici ? Šta svi mi možemo da uradimo da bi ovaj PDF bio još bolji i zanimljiviji
i da bi Ivan i Krstarica na'vatali još više para na osnovu reklamnih linkova i banera na forumu :rotf:
?

Što se mene tiče, naravno da sam se navukao i pokušavam da se "odvučem" :mrgreen: tj. da se skinem sa Politike ali mi to teško ide. Moraću da se konsultujem sa lepim Čedicom oko navlačenja, "odvlačenja" i skidanja sa nečega. Ipak on čovek ima iskustva sa tim stvarima. :mrgreen:

Dobro, nisam baš nešto hiperaktivan na forumu, ne provodim dan i noć na forumu kao neki tamo (:per:) ali i ovo mi je mnogo. Što se tiče rada podforuma, uglavnom sam zadovoljan i smatram da je atmosfera i moderisanje na forumu mnogo bolje nego kad su Veliki Štrumfovi bili Jomini ili Iron Lord, na primer a mali Štrumf Limunka. :mrgreen: Dakle atmosfera je sada mnogo bolja i promene koje je uveo Tab su ipak dale rezultata a pogotovo ovo sa Obaveštenjima. Ne kažem sad da je nešto sjajno i idealno i naravno, uvek može bolje ali mi je drago što više nama onih psovki, vulgarnosti, primitivizma i pre svega VREĐANJA između članova foruma i što se to kažnjava CitroJenima i vitaminima C.

Ajde da damo neke globalne predloge administraciji za poboljšanje rada Politike. Evo ja imam 2 predloga: Prvi se odnosi na vređanje političara. U redu je da se strogo zabrani i sankcioniše vređanje između članova foruma ali što bi se kažnjavalo vređanje političara, osim naravno, nekog preterivanja ili banovanih reči ? Zašto se članovi foruma kažnjavaju kada kažu za nekog političara da je lopuža, kriminalac, lažovčina, kreten, bitanga ili jajara ? Mislim da bi to trebalo da se dozvoli.

Drugi predlog je krajnje jednostavan: Da se zamene ovi smajliji, to jest, da se u prvi plan stave ovi 'ladni, zimski smajlići a ispod njih ovi obični. :D :bye:
 
Колико ме сећање служи прошле године негде за лето је био милионити пост.
Свака част свима, жао ми је што неки форумаши су слабије активни или нису више ту типа Дада, Крстан, Ђука, Швабов.
 
Ajde da damo neke globalne predloge administraciji za poboljšanje rada Politike. Evo ja imam 2 predloga: Prvi se odnosi na vređanje političara. U redu je da se strogo zabrani i sankcioniše vređanje između članova foruma ali što bi se kažnjavalo vređanje političara, osim naravno, nekog preterivanja ili banovanih reči ? Zašto se članovi foruma kažnjavaju kada kažu za nekog političara da je lopuža, kriminalac, lažovčina, kreten, bitanga ili jajara ? Mislim da bi to trebalo da se dozvoli.

Ово подржавам и додајем још једну ставку, наиме дубоко је неправедно када се неком провокатору који жестоко
увреди неког форумаша-ицу, па му на то буде одговорено (много блаже), и једном и другом додели идентична
казна. Провокатор би требало да добије барем дупло већу казну, па би други пут добро размислио да ли ће да
крене са вређањем, а уколико је провокатор клон за једнократну употребу, овог форумаша кога је провоцирао, не
треба уопште ни казнити.

Иначе, добра ти је тема. :ok:
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
Navučen, odavno i dobrovoljno. Ovde sam mnogo naučio i o materiji i o ljudima. Obe stvari su mi dragocene.

Onaj ko kaže da se na ovom forumu nema pročitati šta pametno greši. Samo treba postaviti pravo pitanje i ponuditi predlog odgovora.

Što se predloga tiče, postoje neka ograničenja koja onemogućavaju vrlo bitne diskusije. Primeri su Kosovo ili homoseksualizam. Zbog toga što ove teme izazivaju burne reakcije nekih korisnika, koji ne mogu da shvate da ljudi imaju drugačije poglede na neke stvari, one se zatvaraju u početku pod smešnim izgovorima u koje ne veruju ni moderatori. To je velika mana.
 
Dakle, poruke na podforumu Politika se štancuju kao na traci, broj poruka se povećava progresivnom brzinom i verovali ili ne, uskoro ćemo doći do cifre od 2 MILIONA PORUKA. Kao, što znate Politika je najaktivniji podforum na forumu Krstarice i mnogi članovi koji su aktivni na Politici uopšte i ne pišu na drugim podforumima jer prosto nemaju vremena za to. Ovo je dokaz da, što reče Bundeva, PDF Politika ima veliku heroinsku zavisnost i da smo se, manje-više svi navukli na Politiku. Moje pitanje vama glasi: Koliko ste se navukli na Politiku i da li zbog Politike (mislim na ovaj podforum, naravno) gubite mnogo vremena, zanemarujete neke druge stvari, obaveze i poslove u RL ?

A drugo pitanje je, koliko ste zadovoljni podforumom Politika i sadašnjim stanjem i atmosferom na Politici ? Šta svi mi možemo da uradimo da bi ovaj PDF bio još bolji i zanimljiviji
i da bi Ivan i Krstarica na'vatali još više para na osnovu reklamnih linkova i banera na forumu :rotf:
?

Što se mene tiče, naravno da sam se navukao i pokušavam da se "odvučem" :mrgreen: tj. da se skinem sa Politike ali mi to teško ide. Moraću da se konsultujem sa lepim Čedicom oko navlačenja, "odvlačenja" i skidanja sa nečega. Ipak on čovek ima iskustva sa tim stvarima. :mrgreen:

Dobro, nisam baš nešto hiperaktivan na forumu, ne provodim dan i noć na forumu kao neki tamo (:per:) ali i ovo mi je mnogo. Što se tiče rada podforuma, uglavnom sam zadovoljan i smatram da je atmosfera i moderisanje na forumu mnogo bolje nego kad su Veliki Štrumfovi bili Jomini ili Iron Lord, na primer a mali Štrumf Limunka. :mrgreen: Dakle atmosfera je sada mnogo bolja i promene koje je uveo Tab su ipak dale rezultata a pogotovo ovo sa Obaveštenjima. Ne kažem sad da je nešto sjajno i idealno i naravno, uvek može bolje ali mi je drago što više nama onih psovki, vulgarnosti, primitivizma i pre svega VREĐANJA između članova foruma i što se to kažnjava CitroJenima i vitaminima C.

Ajde da damo neke globalne predloge administraciji za poboljšanje rada Politike. Evo ja imam 2 predloga: Prvi se odnosi na vređanje političara. U redu je da se strogo zabrani i sankcioniše vređanje između članova foruma ali što bi se kažnjavalo vređanje političara, osim naravno, nekog preterivanja ili banovanih reči ? Zašto se članovi foruma kažnjavaju kada kažu za nekog političara da je lopuža, kriminalac, lažovčina, kreten, bitanga ili jajara ? Mislim da bi to trebalo da se dozvoli.

Drugi predlog je krajnje jednostavan: Da se zamene ovi smajliji, to jest, da se u prvi plan stave ovi 'ladni, zimski smajlići a ispod njih ovi obični. :D :bye:

Mislim da se nijesam navukao. Volim da dođem ođe i da prodiskutujem, ali da kažem da sam se navukao... :D
Izgubim vremena na Politici, kako kad, ali nikad ne zanemarim svoje obaveze i poslove, mada opet, smatram da vrijeme koje provedem ođe i nije izgubljeno. :lol:
Zadovoljan sam stanjem na forumu, zadovoljan sam trenutnom moderacijom, samo mi je žao što su Jomini i Reg "sklonjeni". N'o dobro, zamjenici su im, u ovom trenutku, dosta dobri :D (bolji nego ranije :mrgreen: ).
Takođe, mislim da je Tab napravio dobar posao sa Obavještenjima i još nekim potezima radi poboljšanja komunikacije među korisnicima, mada opet, zbog toga imamo korisnike koji su više od pola vremena od učlanjenja banovani :per::mrgreen:.
 
HA HA HA
dobar stos.
skoro da si zasluzio bonu...potrudi se jos malo, mozda je zasluzis:hahaha::hahaha::hahaha:

ademe dzaba bona, kada su u pitanju kolege iz juzne pokrajine ja se drzim stare narodne..:whistling:
a znas da si neki dan prvi put od kada sam ja ovde javno napisao "za vas" i "za nas" a prije toga si i na provokacije znao ocutati. zato, rekoh, sigurno je adem nervozan a ja ti ko forumski prijatelj kazem da se ne brines: imao si dokumenta RS, imaces ih opet i bog te veselio:)
 
Много ми значи овај подфорум, познајем га у душу. :heart:
Ту сам већ, у континуитету, 5 година и до даљњег остајем овде. Некада је заморан, па онда пар дана ништа
не пишем, само читам шта су други написали и ретко кад се изненадим нечијим постом, барем кад су у питању
стари форумаши, тачно знам како ће ко да реагује на појединој теми.
 

Back
Top