USKORO 2 MILIONA PORUKA NA POLITICI !!!

Pogledaj rezultate ankete: Da li ste se navukli na Politiku ?

Glasova
74. Ne možete glasati na ovu anketu
  • DA

44 59,46%
  • NE

30 40,54%
Strana 1 od 8 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 181

Tema: USKORO 2 MILIONA PORUKA NA POLITICI !!!

KOLEGA IVAN nije na forumu
    ПОМАЖЕ СВЕЦКУ ЕКОНОМИЈУ НА ГЛОБАЛНОМ НИВОУ
    Poznat KOLEGA IVAN (avatar)
    Učlanjen
    27.05.2008.
    Pol
    muški
    КОНТРАОБАВЕШТАЈНИ СЕКТОР БИА-Е, АНТИСУБВЕРЗИВНА УПРАВ
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    216

Exclamation USKORO 2 MILIONA PORUKA NA POLITICI !!!

Dakle, poruke na podforumu Politika se štancuju kao na traci, broj poruka se povećava progresivnom brzinom i verovali ili ne, uskoro ćemo doći do cifre od 2 MILIONA PORUKA. Kao, što znate Politika je najaktivniji podforum na forumu Krstarice i mnogi članovi koji su aktivni na Politici uopšte i ne pišu na drugim podforumima jer prosto nemaju vremena za to. Ovo je dokaz da, što reče Bundeva, PDF Politika ima veliku heroinsku zavisnost i da smo se, manje-više svi navukli na Politiku. Moje pitanje vama glasi: Koliko ste se navukli na Politiku i da li zbog Politike (mislim na ovaj podforum, naravno) gubite mnogo vremena, zanemarujete neke druge stvari, obaveze i poslove u RL ?

A drugo pitanje je, koliko ste zadovoljni podforumom Politika i sadašnjim stanjem i atmosferom na Politici ? Šta svi mi možemo da uradimo da bi ovaj PDF bio još bolji i zanimljiviji
    i da bi Ivan i Krstarica na'vatali još više para na osnovu reklamnih linkova i banera na forumu
    ?

Što se mene tiče, naravno da sam se navukao i pokušavam da se "odvučem" tj. da se skinem sa Politike ali mi to teško ide. Moraću da se konsultujem sa lepim Čedicom oko navlačenja, "odvlačenja" i skidanja sa nečega. Ipak on čovek ima iskustva sa tim stvarima.

Dobro, nisam baš nešto hiperaktivan na forumu, ne provodim dan i noć na forumu kao neki tamo () ali i ovo mi je mnogo. Što se tiče rada podforuma, uglavnom sam zadovoljan i smatram da je atmosfera i moderisanje na forumu mnogo bolje nego kad su Veliki Štrumfovi bili Jomini ili Iron Lord, na primer a mali Štrumf Limunka. Dakle atmosfera je sada mnogo bolja i promene koje je uveo Tab su ipak dale rezultata a pogotovo ovo sa Obaveštenjima. Ne kažem sad da je nešto sjajno i idealno i naravno, uvek može bolje ali mi je drago što više nama onih psovki, vulgarnosti, primitivizma i pre svega VREĐANJA između članova foruma i što se to kažnjava CitroJenima i vitaminima C.

Ajde da damo neke globalne predloge administraciji za poboljšanje rada Politike. Evo ja imam 2 predloga: Prvi se odnosi na vređanje političara. U redu je da se strogo zabrani i sankcioniše vređanje između članova foruma ali što bi se kažnjavalo vređanje političara, osim naravno, nekog preterivanja ili banovanih reči ? Zašto se članovi foruma kažnjavaju kada kažu za nekog političara da je lopuža, kriminalac, lažovčina, kreten, bitanga ili jajara ? Mislim da bi to trebalo da se dozvoli.

Drugi predlog je krajnje jednostavan: Da se zamene ovi smajliji, to jest, da se u prvi plan stave ovi 'ladni, zimski smajlići a ispod njih ovi obični.

Legenda
    Učlanjen
    03.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: USKORO 2 MILIONA PORUKA NA POLITICI !!!

Pa nece biti da je uskoro. Jos kad Adem o tome prica pa evo prodjose meseci!

Veoma poznat Вуја (avatar)
    Učlanjen
    07.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    168

Колико ме сећање служи прошле године негде за лето је био милионити пост.
    Свака част свима, жао ми је што неки форумаши су слабије активни или нису више ту типа Дада, Крстан, Ђука, Швабов.
    Radi ono u cemu si dobar, a ne ono za mislis da si dobar

Učlanjen
    27.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    216

Citat Original postavio picololeone Pogledaj poruku
    Ma pusti Adema. Gledaš broj poruka i progresiju rasta broja poruka.

Legenda
    Učlanjen
    03.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio KOLEGA IVAN Pogledaj poruku
    Ma pusti Adema. Gledaš broj poruka i progresiju rasta broja poruka.
    Slusaj, ako cemo iskreno, bitan je i kvalitet, a ne samo kvantitet.

Ranije je bilo manje poruka ali bile su kvalitetnije.

Ova je sad drzava u haosu i beznadju, pa se to prenosi i na pdf. politika kroz spam i besmislenu propagandu.

Elita Gruban (avatar)
    Učlanjen
    05.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    333

PDF Politika ima veliku heroinsku zavisnost i da smo se, manje-više svi navukli na Politiku.
    Misliš stvara nešto slično her.oviosnosti.Ima tu istine.
    Najlakši način odvikavanja je instalacija softwera koji blokira pristup stranicama od kojih želiš da se "odvikneš".
    Čistimo dvorišta, podrume, šupe i odnosimo nepotrebne stvari
    Skupljamo staro gvoždje, stare motore, veš mašine, akumulatore i ostale sekundarne sirovine

Učlanjen
    27.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    216

Citat Original postavio Gruban Pogledaj poruku
    Misliš stvara nešto slično her.oviosnosti.Ima tu istine.
    Najlakši način odvikavanja je instalacija softwera koji blokira pristup stranicama od kojih želiš da se "odvikneš".
    Izvini, nisam se baš najbolje "odrazio". Hteo sam da kažem da ima heroinsku prirodu tj. da izaziva heroinsku zavisnost a mi smo svi heroinski zavisnici od Politike.

nesha t. nije na forumu
    vam kaže da budete dobri prema ljudima koji vas okružuju, na netu, a i u životu
    Veoma poznat nesha t. (avatar)
    Učlanjen
    07.06.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Nekad sam imao priličnu želju da ovde pišem, ali s godinama sve manje.

Buduća legenda adem_ks (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio picololeone Pogledaj poruku
    adem je pre par emseci o tome govorio. i kao datum je naveo 22.01.2010.
    a rukovodio se statistickim podatcima.2.500 poruka dnevno, pomnozeno sa...jednako 2.000.000

Iskusan Miroslav Milovanovic (avatar)
    Učlanjen
    14.03.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    194

Da li je moguc neki oblik saradnje sa inostranim forumima?
    Postojanje Foruma je inace nesto odlicno!

Domaćin PecinaBabaStojanka (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    77

Citat Original postavio Miroslav Milovanovic Pogledaj poruku
    Da li je moguc neki oblik saradnje sa inostranim forumima?
    !
    kakva bre saradnja covece?da organizujete zajednicke radne akcije?sta?
    ako ti se saradjuje,odes i registrujes se...

Poznat Truman (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    200

Jedno vreme jesam bio navučen, ali sam shvatio da ovde nema šta vredno da se pročita tako da sad ređe pišem.
    "Ne postoji stvaranje ni razaranje Ni sudbina ni slobodna volja; Ni staza ni postignuće; Ovo je konačna istina."
    Šri Ramana Maharši

Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Truman Pogledaj poruku
    Jedno vreme jesam bio navučen, ali sam shvatio da ovde nema šta vredno da se pročita tako da sad ređe pišem.
    zadnjih nedelju dve imam postova koliko za dan ili dva ranije. bem li ga, ali ne znam zasto

Buduća legenda
    Učlanjen
    10.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1649

Citat Original postavio nesha t. Pogledaj poruku
    Nekad sam imao priličnu želju da ovde pišem, ali s godinama sve manje.
    U zadnje vreme vise pratim nego sto ucestvujem.

Poznat
    Učlanjen
    29.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ajde da damo neke globalne predloge administraciji za poboljšanje rada Politike. Evo ja imam 2 predloga: Prvi se odnosi na vređanje političara. U redu je da se strogo zabrani i sankcioniše vređanje između članova foruma ali što bi se kažnjavalo vređanje političara, osim naravno, nekog preterivanja ili banovanih reči ? Zašto se članovi foruma kažnjavaju kada kažu za nekog političara da je lopuža, kriminalac, lažovčina, kreten, bitanga ili jajara ? Mislim da bi to trebalo da se dozvoli.
    Ово подржавам и додајем још једну ставку, наиме дубоко је неправедно када се неком провокатору који жестоко
    увреди неког форумаша-ицу, па му на то буде одговорено (много блаже), и једном и другом додели идентична
    казна. Провокатор би требало да добије барем дупло већу казну, па би други пут добро размислио да ли ће да
    крене са вређањем, а уколико је провокатор клон за једнократну употребу, овог форумаша кога је провоцирао, не
    треба уопште ни казнити.

Иначе, добра ти је тема.

Elita
    Učlanjen
    28.07.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio adem_ks Pogledaj poruku
    zadnjih nedelju dve imam postova koliko za dan ili dva ranije. bem li ga, ali ne znam zasto
    mozda si nervozan zbog suda? nemoj se sekirati

Veoma poznat Mitternachtsträumer (avatar)
    Učlanjen
    28.02.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    171

Navučen, odavno i dobrovoljno. Ovde sam mnogo naučio i o materiji i o ljudima. Obe stvari su mi dragocene.

Onaj ko kaže da se na ovom forumu nema pročitati šta pametno greši. Samo treba postaviti pravo pitanje i ponuditi predlog odgovora.

Što se predloga tiče, postoje neka ograničenja koja onemogućavaju vrlo bitne diskusije. Primeri su Kosovo ili homoseksualizam. Zbog toga što ove teme izazivaju burne reakcije nekih korisnika, koji ne mogu da shvate da ljudi imaju drugačije poglede na neke stvari, one se zatvaraju u početku pod smešnim izgovorima u koje ne veruju ni moderatori. To je velika mana.
    gialla come er sole
    rossa come er core mio

Elita
    Učlanjen
    28.07.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Mitternachtsträumer Pogledaj poruku
    Navučen, odavno i dobrovoljno. Ovde sam mnogo naučio i o materiji i o ljudima. Obe stvari su mi dragocene.

Onaj ko kaže da se na ovom forumu nema pročitati šta pametno greši. Samo treba postaviti pravo pitanje i ponuditi predlog odgovora.

.
    apsolutno kolega, apsolutno

Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio eshumator Pogledaj poruku
    mozda si nervozan zbog suda? nemoj se sekirati
    HA HA HA
    dobar stos.
    skoro da si zasluzio bonu...potrudi se jos malo, mozda je zasluzis

Elita zike (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    252

Dakle, poruke na podforumu Politika se štancuju kao na traci, broj poruka se povećava progresivnom brzinom i verovali ili ne, uskoro ćemo doći do cifre od 2 MILIONA PORUKA. Kao, što znate Politika je najaktivniji podforum na forumu Krstarice i mnogi članovi koji su aktivni na Politici uopšte i ne pišu na drugim podforumima jer prosto nemaju vremena za to. Ovo je dokaz da, što reče Bundeva, PDF Politika ima veliku heroinsku zavisnost i da smo se, manje-više svi navukli na Politiku. Moje pitanje vama glasi: Koliko ste se navukli na Politiku i da li zbog Politike (mislim na ovaj podforum, naravno) gubite mnogo vremena, zanemarujete neke druge stvari, obaveze i poslove u RL ?

A drugo pitanje je, koliko ste zadovoljni podforumom Politika i sadašnjim stanjem i atmosferom na Politici ? Šta svi mi možemo da uradimo da bi ovaj PDF bio još bolji i zanimljiviji
    i da bi Ivan i Krstarica na'vatali još više para na osnovu reklamnih linkova i banera na forumu
    ?

Što se mene tiče, naravno da sam se navukao i pokušavam da se "odvučem" tj. da se skinem sa Politike ali mi to teško ide. Moraću da se konsultujem sa lepim Čedicom oko navlačenja, "odvlačenja" i skidanja sa nečega. Ipak on čovek ima iskustva sa tim stvarima.

Dobro, nisam baš nešto hiperaktivan na forumu, ne provodim dan i noć na forumu kao neki tamo () ali i ovo mi je mnogo. Što se tiče rada podforuma, uglavnom sam zadovoljan i smatram da je atmosfera i moderisanje na forumu mnogo bolje nego kad su Veliki Štrumfovi bili Jomini ili Iron Lord, na primer a mali Štrumf Limunka. Dakle atmosfera je sada mnogo bolja i promene koje je uveo Tab su ipak dale rezultata a pogotovo ovo sa Obaveštenjima. Ne kažem sad da je nešto sjajno i idealno i naravno, uvek može bolje ali mi je drago što više nama onih psovki, vulgarnosti, primitivizma i pre svega VREĐANJA između članova foruma i što se to kažnjava CitroJenima i vitaminima C.

Drugi predlog je krajnje jednostavan: Da se zamene ovi smajliji, to jest, da se u prvi plan stave ovi 'ladni, zimski smajlići a ispod njih ovi obični.
    Mislim da se nijesam navukao. Volim da dođem ođe i da prodiskutujem, ali da kažem da sam se navukao...
    Izgubim vremena na Politici, kako kad, ali nikad ne zanemarim svoje obaveze i poslove, mada opet, smatram da vrijeme koje provedem ođe i nije izgubljeno.
    Zadovoljan sam stanjem na forumu, zadovoljan sam trenutnom moderacijom, samo mi je žao što su Jomini i Reg "sklonjeni". N'o dobro, zamjenici su im, u ovom trenutku, dosta dobri (bolji nego ranije ).
    Takođe, mislim da je Tab napravio dobar posao sa Obavještenjima i još nekim potezima radi poboljšanja komunikacije među korisnicima, mada opet, zbog toga imamo korisnike koji su više od pola vremena od učlanjenja banovani .
    http://www.youtube.com/watch?v=demXE9AFkLg

Elita zike (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    252

Citat Original postavio Вуја Pogledaj poruku
    Колико ме сећање служи прошле године негде за лето је био милионити пост.
    Свака част свима, жао ми је што неки форумаши су слабије активни или нису више ту типа Дада, Крстан, Ђука, Швабов.
    Tu je Dada, koliko ja znam
    http://www.youtube.com/watch?v=demXE9AFkLg

Veoma poznat Mitternachtsträumer (avatar)
    Učlanjen
    28.02.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    171

Citat Original postavio zike Pogledaj poruku
    Tu je Dada, koliko ja znam
    Tu je. Vreba
    gialla come er sole
    rossa come er core mio

Elita
    Učlanjen
    28.07.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio adem_ks Pogledaj poruku
    HA HA HA
    dobar stos.
    skoro da si zasluzio bonu...potrudi se jos malo, mozda je zasluzis
    ademe dzaba bona, kada su u pitanju kolege iz juzne pokrajine ja se drzim stare narodne..
    a znas da si neki dan prvi put od kada sam ja ovde javno napisao "za vas" i "za nas" a prije toga si i na provokacije znao ocutati. zato, rekoh, sigurno je adem nervozan a ja ti ko forumski prijatelj kazem da se ne brines: imao si dokumenta RS, imaces ih opet i bog te veselio

Poznat
    Učlanjen
    29.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Много ми значи овај подфорум, познајем га у душу.
    Ту сам већ, у континуитету, 5 година и до даљњег остајем овде. Некада је заморан, па онда пар дана ништа
    не пишем, само читам шта су други написали и ретко кад се изненадим нечијим постом, барем кад су у питању
    стари форумаши, тачно знам како ће ко да реагује на појединој теми.

Veoma poznat filatelista, pa šta? (avatar)
    Učlanjen
    08.05.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    373

neprocenjiva vrednost srpske političke misli
    šta se ovde napiše...to ne pišu ni po zidovima stacionara
    jedna sekunda do kraja...c... nemojte nam to raditi.

Strana 1 od 8 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Vojinu Lazarevicu 11 miliona a Cumetu 3 miliona evra
    Autor Тихи u forumu Politika
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 09.10.2009., 18:32
  2. ŠTA ĆE ŽENE U POLITICI?
    Autor L.1 u forumu Politika
    Odgovora: 99
    Poslednja poruka: 18.01.2007., 13:03
  3. Zaposlenje u politici