HITNO POTREBNA POMOĆ!

Teja

Zainteresovan član
Poruka
111
manje više prenosim sopstveni oglas sa drugog foruma...

Izvinjavam se zbog vike i dreke u naslovu, ovo je zapravo samo još jedna ružna i tužna priča na koje smo izgleda većinom oguglali :? :( . Oglas sam postavila popodne, možda ga je neko od vas već pročitao, a priča ide ovako: kuja u teranju uspeva da se otrgne sa lanca i utrčava u najbliže dvorište sa mužjakom. Pare se i ostaje skotna. Juče ujutru na svet donosi sedmoro malih (baš kao u najtužnijoj pesmi o psima), zdravih, lepih, krupnih... i neželjenih. "Sudbina" im je namenila kraj pre nego što progledaju. Ja bih probala barem da ih sačuvam u životu. Ovih dana ću znati koliko vremena imam na raspolaganju za to. Neka moja vizija idealnog rešenja bila bi oglašavanje poklon-štenaca dok su još uz majku. Šta ćemo i kako ćemo posle toga - zaista ne znam! Pomoć nam je potrebna u svemu - idejama, hrani (za sada samo za mamu), privremenom smeštaju i staranju (kada do toga dodje), eventualnoj kućici/skloništu, novcu (za tabletice protiv parazita, prve vakcine, hranu), prevozu (do štandova za udomljavanje), kavezima (za štandove za udomljavanje)... razumevanju i podršci. Hvala unapred,
Teja
Teodora Nestorović-Gligorov
tejamia@wildmail.com
+381640325731
 
Aco izvini, evo sličica za početak ovde a ti mi sibni mail ponovo (obrisah poruke iz tel-a)...
Stenci su jos maleni za poziranje al zato su tu slike mame i tate da se zna na koga ce veeeliki i leeepi da budu kada porastu...
 

Prilozi

  • mamaikuce 005.jpg
    mamaikuce 005.jpg
    30,3 KB · Pregleda: 37
  • Edi 016.jpg
    Edi 016.jpg
    31,7 KB · Pregleda: 31
Uspeli smo da se izborimo - štenci ostaju sa mamom mesec i po dana (do tada moramo da odnesemo i poslednje)! Malo smo im ušuškali kućicu, odneli mami džak kvalitetne hrane, sutra joj nosimo vitamine... Ja se nadam da će nas sutra gospodja mama pustiti da uradimo još neku fotku i konačno razbrojimo koliko imamo dečaka a koliko devojčica :)...
 
I bebe rastu, rastu, i od crnih loptica pretvorile su se u crne krofnice, pa veknice :)... Htedoh reći - mnooogo su slatki!!! Na žalost, još uvek ne znamo odnos dečaka i devojčica - mama ih tako brižno čuva da nemamo srca da ih čačkamo. Polako se i neke odluke kristališu - mami se zakazuje sterilizacija, nabavlja se kavez za štandove, skupljaju se parice za tabletice za čišćenje od unutrašnjih parazita, vakcine... Ja vas molim, ako ste ikako u mogućnosti i želite da nam pomognete da nas kontaktirate

Teja - 064 032 5731
Raša - 065 407 1401

Hvala :)...
 
4:3 za dečake :)! "Kidnapovali" smo ih (sa sve mamom) i preselili u lepšu, topliju, bližu nama kućicu. Mama se opustila, ubucila a malci rastu ko iz vode. Na mamu su rešili da budu fini a na tatu da liče ,)...

Teja

064 0325731
065 4071401
 

Prilozi

  • PC270006.jpg
    PC270006.jpg
    25,5 KB · Pregleda: 18
  • PC270008.jpg
    PC270008.jpg
    22,1 KB · Pregleda: 13
  • PC270009.jpg
    PC270009.jpg
    25 KB · Pregleda: 16
jel ima neki deckic da je ostao????
hitno odg sto pre!!!!
p.s. ako moze malo detalji oko ishrane i cena...ljubavi topline i dvorista ce biti samo mi recite koliko hrane treba i koliko kosta?kad i gde mozemo da se nadjemo? pozdrav!
 
Jedan dečko nije rezervisan, cene nema - štenci su na poklon, klope će trošiti u zavisnosti od veličine (kao odrasli max. 300-400 gr. dehidrata ili manje ako se dehidrat kombinuje sa kuvanom ili svežom hranom), možeš da ih vidiš kada hoćeš (potrebno ti je samo 160 din. za autobusku kartu do nas) i... to je valjda sve?! Da, još jednom - maleni imaju svega tri nedelje, nećemo ih davati dok ne napune barem mesec, mesec i po dana!
 
A mene (bez štenaca), za više odgovara ukoliko si zainteresovan, možeš da nadješ u Pet-shop-u Lorimer (ugao Djušine i Dalmatinske, preko puta Rudarsko-geološkog fakulteta, 3222177) ove nedelje pre podne (9-13h). Hvala,
Teodora
 
Hm, ćaleta? A koliko godina imaš? Ako si mladji od 18 moraće i ćale na gledanje štenaca sa tobom :)! A od Zelenjaka se spustiš na Lastinu stanicu pa klaj, klaj... kada budeš hteo da ih pogledaš zvrcni me pa ćemo te sprovesti :)...
 
pa da...caleta :)
imam preko 18 ali ne mogu ja dovesti kera a da ne pitam njega ili kevu...jer cemo ga svejedno morati u pocetku drzati u kuci...msm ne izvodljivo je da ga ja dovedem a da ga oni ne primete narednih 3 meseca...zar ne? :)
a svejedno dali imam 18 ili 24 jer sve dok ne budem imao posao i dok ne zavrsim fax na njihovoj sam sisi :) pozz
 
obojica OK :). Mislim, ok Popkeee, samo tampi ,), ok Aco, čuvamo jednog mužjačića za tebe :). Sad opet obojica - za Božić će bebani imati tačno mesec dana i biće spremni za pokazivanje, upoznavanje, itd,... Izvolite pozovite se kod nas u goste, tačnije, nazovite nas da se dogovorimo kad, gde kako, i... vidimo se :). Lep pozdrav,

Teja
 
onda cu gledati da dodjem 6-og jer Bozic hocu da budem sa svojima...ne idem nigde taj dan...ako ne budem dosao kolima i ako budem dolazio busem ponecu ga u kutiji za patike :))) vidimo se :))) javljam sutra sta ce biti :p veeeeejiki pozdrav! :)))
 
Meni je nova godina počela u društvu ovih malih djavolaka :). Sada su već poprilično glasni, mlate se medjusobno, gnjave mamu (toliko da jadna pokušava da se sakrije od njih)... Ostale su nam dve devojčice nerezervisane...
 
Poslednja izmena:
divni su ,jedva cekam da jedan mališa dodje kod mene :D

sretna nova godina :D

Hvaaaala (u njihovo i mama-Lajkino ime), i tebi sve najbolje u novoj nam godinici :)...

Hm, preslišavanje ide ovako:
- prvo čišćenje od parazita odradili,
- sutra kupujemo:
1.- novi džak hrane za Lajku,
2.- prvi džak hrane za bebe,
3.- jeftiniji džak hrane za mog psa,
4.- novu turu tabletica/paste za čišćenje od unutrašnjih parazita,
- prvu vakcinaciju - zakazali,
- sterilizaciju za Lajku - zakazali,
- definitivno bankrotirali!

Ukoliko neko želi i može da nam pomogne, broj tr. je:

160-5100101390112-23 Banca Intesa (za Lajkine). Hvala unapred i

Lep pozdrav,

Teja & zverovi
 

Back
Top