Opisite Vasu voljenu osobu....

gost 176637

Iskusan
Poruka
6.515
Fizicki i psihicki opisite Vasu voljenu osobu, bila ona sa Vama u vezi ili ne, vazno je da je volite :heart: i vas trenutni status sa njom/njim :D

E ovako.... :zper:
Moj je romantican, tih, povucen.... Voli glumu.... Kulturan, i nije mnogo pricljiv....
Skroman...

Pre neki dan smo bili u svadji, sada je sve ok (nadam se....) :kiss:

Snazan je, ali ne bije se cesto, lep gradjen.... zajedno idemo u teretanu :D

I mnogo me voli :zag: :cmok2: :kiss:


Da vidim vas! :zper:
(i diskutovanje je dozvoljeno!) :D
 
Poslednja izmena:
Hm....on je...

Ficki: viiisok, krupan, sve u misicima,sitne evil looking oci,pune usne,...medjved :zper:
Mozete ga prepoznati po vecito podignutoj bradi i nekako nadrkanom izazu lica, u srednjim ili zadnjim { poznavajuci ga } redovima sa slusalicama u ushima......



diivan...
arogantan { ali sa pravom }
uvek voli da se kachi { ali pobedi }
i ljudi ga mozda ogovaraju,i kazu svasta za njega..ali to je zato shto ga je tako teshko ne-primetiti,jer jednostavno,uocljiv je,gde god se pojavi,on tako....sija :) iako on mozda ne misli tako ili nece,ali teshko je ne obratiti paznju na njega,kad udje u prostoriju,nacin na koji govori,tako ne znam,odlucan,jak i onda je tako...uocljiv u moru malih ljudi
hrabar
jak
otvoren { kad oce,inace je hladnokrvni cooler :cool: }
zastitnik
nikad se ne povlaci,cak i kad je na njegovu shtetu,i bojim se ponekad da mu se neshto jednom ne desi zbog toga,ali bash zbog toga je on,on...i zato ga poshtujem
maximalista
ljuubomoran,posesivan
ali zato pazljiv,brizan
straastven
Casanova:evil:
svima j.ebe kevu ali tebe drzi kao malo vode na dlanu
treba vremena da ga upoznas,jer nije laka osoba..ali nishta shto je vredno ne dolazi na lak nacin,moras se truditi
smooth,i sav zna tacno shta da kaze i kada da te orblati:cool:
inteligentan jako
dobar u dushi,doobar je on,iako ima mnogo bad boy slojeva,ali treba gledati nachin na koji se ophodi prema najblizima,to odaje njegov pravi karakter,ne sva ta sranja koja ljudi pokushavaju da naprave od/oko njega
ima integritet
posten
uvek iskren
uvek onaj koji gura napred { ali nekad i pobednici trebaju nekog na kog da se oslone,ne? }


i tako,ima on svojih mana ali i njih volim..i njegovu hladnocu,koju sam uspela da probijem al kao da je opet osecam :( , njegovu tvrdoglavost,i to shto,ponekad,ne ume da primeti neke stvari koje radis za njega :( , njegovu svojeeglavost koaj ga uvaljuje u sranja,a bez iste ne bi ta vatra bila to,kad ga gledas kako se svadja sa nekim pa se uzjoguni i uzme onaj neki dureci '' sacu ja tebi da kazem kako je '' ton shto mi je slatko, to shto,moze on da prica za sebe shta hoce,ali kada dodje do toga,on ce sve uraditi za one koje voli,i vredi ga voleti,vredi se boriti za njega,vredi zeleti da budes u svetu dok decka koji vecito ima slusalice u usima ili igra basket..
I stvarno me zabole ko shta misli o njemu,pa i shta on misli o sebi samom, MENI je on najbolji,i da se niko nije usudio ni rech da kaze protiv njega.

I sa manama koje ima ja ga poshtujem ga,volim,cenim kao osobu,divim mu se,...on mi je uzor na neki nachin...jednostavno,osoba kod koje poshtujem svaki detalj,svaku njegovu osobinu...i sa manama i vrlinama ,pravi muskarac u mojim ocima.


I mnogo sam ponosna na njega.


i tako...

my Hero :)
 
Poslednja izmena:
Haha haaaaa

Medeni brundo a ponekad Sibirski -
Jedinstven i poseban -bariton za topljenje a i da se kosa digne na glavi
zavisi u kom je raspolozenju .
Pun humora ,tako te nasmeje da mozes i da se rasplaces cak -Voli slatko i slatko voli .
Ume tako lepo da ti spusti da padnes na teme ,svoje neda ,tudje gleda ...
Prava odbrana i zastita , ima zlatnu dusu koju volim najvise na svetu .
Pazljiv ,predusretljiv ,deli lose i dobro sa onim koga voli ,privrzen familiji
Patriota ,ogromnog toplog srca ,Cyrano de Bergerac,karakter malo komplikovan
za mnoge obicne smrtnike ali izuzetno posten .
Inteligencija - Genije
Pogled- za smrzavanje (ko ga nezna ).
Jao onom ko kaze nesto sto njemu ne pase, rado resava ukrstenice .
Nepredvidljiv kao grom iz vedra neba ,tvrdoglav
Koktel otrova i meda
Vatren ,zestok u svim pravcima- na izgled miran kao janje


Jednom recju -my number uan - :heart:

Inace sezonski berac jabuka i gadja s njima naokolo ponekad :lol:



.
 
eh...on. :)

izgleda prilichno opasno. :)
opasan pogled,ozbiljan izraz lica, crna kosa, brkovi, brada...
srednje visine, desetak cm vishi od mene...taman. :)

inteligentan, obrazovan, njezan, romantichan... smrtno zaljubljen u mene...
nekad se otkrije kad hocje da mi priredi neko iznenadjenje,nekad me samo tako iznenadi,stalno mi kupuje neke sitnice...
ima prelijepe,chvrste ruke,kojima me obozava maziti... prelijepe usne i osmijeh koji mi poprave dan...
ima finu,chvrstu guzu koju ja volim maziti...
sav je divan... :)
obozavam ga gledati dok spava, kao beba je... obozavam ga ljubiti bunovnog, kao djechachicj neki je. :)
stidljiv je, to nisam znala o njemu dok ga nisam dobro upoznala.. ne druzi se bash sa svima,ima odredjen krug prijatelja. :)
znam da me nikad ne bi uchinio nesretnom i na tome sam beskrajno zahvalna...
chini da se osjecjam tako sigurnom i voljenom... :heart:

volim ga,voliiim <3
 
Vrlo rado...
Visina-Visok,bas dosta,ne znam tacno,ali oko185cm.
Oci-najlepse koje sam dosad videla,duboke,zelene(mada on tvrdi da su plave,al nisu)obozavam ih...:heart:
Osmeh-on ga nikada ne skida:heart:
Kosa- smedja,volim kad je razbarusim....:heart:
Telo-lepo,skladno...volim da ga milujem...:heart:
Dusa-ogromna,kao prostranstvo svemira, to je ono sto ga razlikuje od svih ostalih muskaraca:heart:
Srce-najvece na svetu:heart:
Najsavrsenije,najbolje,najromanticnije bice koje sam ja ikada u zivotu upoznala i zato cu mu ja sa ponosom dodeliti i epitet najvoljenijeg bica...:heart:
Nadprosecno je inteligentan i pametan....mada se ponekad pravi...ali mene ne moze zavarati...:heart:
Cudan je...to on kaze za sebe....ja bih to definisala kao preterano dobar...jer cineci previse drugim ljudima,koji to ne umeju da cene...ume da zapostavi one koji su to najmanje zasluzili...:heart:
Ma on je moje najsladje,najdraze,najvoljenije...sve naj...naj..:heart:
Volim te ljubavi...hvala ti sto si moj....:heart:
 
Poslednja izmena:
Šta god kada bih napisala ne bi bilo istina,....a ne volim lagati.
Jer....nije onakav kakvim ga ja vidim...ja ga idealizujem.....a,.on potpuno je drugačiji.
Nije idealan.Nije ni savršen.Rekla bih i da je pomalo namćorast ;).
Ne uklapa se lako u nijedan od šablona koji su navedeni,migolji uvek iz svakog
kalupa kojim bi se mogao opisati.Nije uobičajen i ne može se porediti.
Nervira me vrlo često i poželim da ga *zadavim* - od siline emocija koje u
meni budi.Ni po čemu se ne bi moglo reći da ga treba toliko voleti.
Ali ima nešto u toj duši........neki bol koji jako boli i koji treba blažiti......
Ima nešto u toj duši.....koja se krije i teško ju je taknuti....
Ima nešto u toj duši .....što me magnetski privlači.......
Zato mu samo mogu ,poljubac duše dati.......veliki !!!!:heart:
 
Vremena se menjaju, kao i ljubavi... z:(
Da predjem na temu;)
On je visok malo vise od 180cm, ima dugu plavu kosu, ravnu... plave oci... zgodan... lepo gradjen.

Nije neki romantik, voli centar paznje, svadje, iz kojih uvek izadje kao winner... Nije pricalica, ne odgovara mu tip kulturnog momka.
I on je jak... ali ne kao prosli :(

Vise volim proslog... ali ipak ga ostavih :besna:
 
"Pola veka se srećemo na istoj Zvezdi, ne često, taman koliko je potrebno da se ne zaboravimo.
Taman koliko treba da, kada jednoga dana se sretnemo oči u oči, znamo da su to te oči, one koje me prate od rođenja.
Pola veka znam da postojiš.Isti, a drugačiji.Običan, a poseban.
Moguće da smo se sreli u prolazu, okrznuli u gomili, ali nam se pogledi nikad nisu sreli utapajući se u jednu tačku, tačku beskonačnosti.
Ko zna, čudni su putevi života, još čudniji snovi u kojima živiš, traješ i postaješ stvarnost.
Ponekad proživimo iluziju ubeđeni da živimo sopstveni san.
Prođe u toj iluziji čitav jedan vek, no, nemari, neka bude i samo jedan dan stvaran,
neka se susreti sa one Zvezde pretvore u jedan jedini susret na tlu, biće dovoljno.
Dovoljno da poverujem da se ne živi zalud i da proživljeni vek iluzije ne uzme najlepše od nas,
da ne prekriva maglama puteve koji vode do onog jednog jedinog pogleda u kojem nema ni iluzije ni zablude.
Da, poznajem te pola veka, tu si negde, tu u beskrajnoj gomili prolaznika.
Možda samo još nisi počeo da me tražiš.Možda i ti, kao do juče i ja, još živiš svoju iluziju.Možda.
Možda je najružnija reč.Potseća na nikad, čak i nikad lepše zvuči i deluje stvarnije.
Svejedno.Moje šetnje univerzumom ionako neće stati ni prestati.Ako nigde, ako nikad, na onoj Zvezdi ipak ću te sretati uvek i zauvek.
Jednom, iza beskraja, kad više ne budeš deo gomile, kada nestanu magle, kada ne bude više mana što ne umem da se guram, laktam i namećem, srešćemo se.
Tamo, iza beskraja, lako ćeš i ti mene prepoznati.Zovem se - tvoja."
 
Zgodna je i za žensko prilično visoka, mada ne toliko koliko bi želela i koliko misli da jeste, ima dugu plavu kosu, mada je brineta, a razlog zašto se farba vam neću odati, a nije ni važno lepo joj stoji. Ima oštre i tanke obrve i verovatno bi kada ih ne bi skraćivala izgledala kao pećinski čovek, divne krupne kestenjaste oči i kratke,jedva vidne trepuške nad njima. Tanku gornju usnu sa koje se karmin koliko god da ga bude skine sa lakoćom, ali zato donja nadoknadjuje sve i poljubac čini najlepšim na svetu ... mogao bih ja ovako do detalja i nadalje, ali čemu, ni njoj nije bilo dovoljno što znam sve njene mane i volim ih do ludila ....
 

Back
Top