udajem se...

viannen_115.gif



sta mislite o udaji u 17-oj, tak' nest?!
jedna drugarica, 17god, se udala pre par meseci...:sad2::sad2:

za nevericu...:dash:

jednostavno:dontunderstand:
diiivno! ja sam propustila voz, napunila 18 odavno z:( ali jos nije kasno, nadam se, jos imam vremena da sj ebem sebi zivot, riight? :cool:
 
Postoje bolji načini da sjebeš sebi život :lol:

Radije bih se ubio neg' oženio

dobro, možda oženio tamo negde oko dvaes' pete, pa kad i to njesra iskusim onda bih se ubio

deca, ne dolazi u obzir
a ona su glavni razlog zašto se ljudi venčaju. Za prethodne 4 svadbe koje sam posetio znam da su zbog incoming bebe.
 
hm, kad već tema ustade iz mrtvog mora, moram napišem da je dotična gđa zbog koje sam i pokrenula temu ubola jebeni džek pot
oke oke, ne družimo se više toliko, moj fax, njena sitna deca, tra la la
ali kontam da je prošla samo tako - bleji sa dečurlijom, drže neki feeenšn kafić, a izgleda i oseća se bolje nego većina riba naše godište, iako je izrodila dvoje dece, pu mamu joj :mrgreen:
i tako

e da, da me neko sad pita da biram između metodologije politikoloških istraživanja sa statistikom i braka, odma' bi zapucala kod matičara, bez razmišljanja
eto

jao kako volim ovaj forum u 4h ujutru jao
 
hm, kad već tema ustade iz mrtvog mora, moram napišem da je dotična gđa zbog koje sam i pokrenula temu ubola jebeni džek pot
oke oke, ne družimo se više toliko, moj fax, njena sitna deca, tra la la
ali kontam da je prošla samo tako - bleji sa dečurlijom, drže neki feeenšn kafić, a izgleda i oseća se bolje nego većina riba naše godište, iako je izrodila dvoje dece, pu mamu joj :mrgreen:
i tako

e da, da me neko sad pita da biram između metodologije politikoloških istraživanja sa statistikom i braka, odma' bi zapucala kod matičara, bez razmišljanja
eto

jao kako volim ovaj forum u 4h ujutru jao

Sto volim kad saznam sta se desilo ljudima zbog kojih je otvorena tema...pa neka im je sa srecom, a i tebi honey. :)
 

Back
Top