...da li prstitucija treba da se legalizuje...?

Зоки

Legenda
Poruka
51.425
...evo shta mene zanima ovo juto, da li treba i dali bi ste je legalizovali, daklem prstituciju ili u narodu popularni prstenac...?:rumenko:
...i da li vishe zzenska populacija voli ovaj vid zabave ili mushka, kome je u metanju prstenca lepshe...?:rumenko:
...kao idesh ulicom lezzerno i drmnesh prstenac prolaznici, ona li pripichi shamaresnicu i ti je utuzzish, el je prstenac posto legalan nachin komunikacije...?:rumenko:
...a...?:heart:
 
ја сам против
не разумем гурање прста у дупе

Pitaj pičija da ti pojasni, vidiš da njemu ide od ruke :D


A pa sad, šta znam, i nisam sigurna da bih volela.
Npr. šta ako obučem baš najnoviji, najlepšiji komad donjeg veša, da ne kažem gaćki, i onda neko tako silovito ushtedne da izvrši na meni taj prstni zahvat i pocepa mi isti taj dragoceni komad donjeg veša, da ne kažem gaćkica, i šta onda?!
Da ga tužim (ili nju, u duhu političke korektnosti) zato što su mi obezvredili moj imetak i učinili ga nefunkcionalnim?!

Tako da, eto...
I ja sam protivu.
 
...u jee, pa ti mozzesh i u dupe al pojenta je ( bar kasam ja bijo mali) da se metje u pitjku...:rumenko:

:eek:
па ја сам сад остао забезекнут потенцијалном количином твојих година
мисим, не знам кад се одиграо прелаз спитјке на дупе, ал није последњих 30ак година:neutral:
 
...evo shta mene zanima ovo juto, da li treba i dali bi ste je legalizovali, daklem prstituciju ili u narodu popularni prstenac...?:rumenko:
...i da li vishe zzenska populacija voli ovaj vid zabave ili mushka, kome je u metanju prstenca lepshe...?:rumenko:
...kao idesh ulicom lezzerno i drmnesh prstenac prolaznici, ona li pripichi shamaresnicu i ti je utuzzish, el je prstenac posto legalan nachin komunikacije...?:rumenko:
...a...?:heart:

...pa ja neee znam ,ja sam mislio da je prstenac samo kad si bas blizak sa nekim pak ondak nekako uspes da ga stavis,ovako na ulici nepoznatim licima i sve.....
 

Back
Top