tuča...

mackica ns

Poznat
Poruka
7.784
Evo, još jedna devojka nešto da pita vas savremene...
Da ne dužimo mnogo... Imate vezu-lepu, ispunjenu, strasnu... Jednom vam se ''omakne'', zapijete se s drugarima, ona vas čeka već nekoliko sati, vi dolazite po nju, izuzetno besnu... Pomalo pripiti, nemate živaca da raspravljate šta je u redu, šta nije, i zašto nije... U sred njene rečenice, vi prevrnete očima i pogledate na sat, u fazonu : ''hoćeš li završiti...'', a ona : BANG! ŠAMARČINU...
Šta biste uradili... Vratili, otišli, ostavili, iskulirali...
 
doziveo ali bez samara!
delikatno,mastovito ipak realno pitanje.
elem :
samar je kapitulacija tj. kad ponestane reci pricaju dlanovi i obrazi.
to po meni to nije resenje, pa zivi smo ljudi i JUTRO JE PAMETNIJE OD VECERI.
treba dosta i odricanja i pozrtvovanja sa obe strane da veza uspe a mali prekrsaji njeni i njegovi moraju da se oprasataju ili makar tolerisu do odredjenih granica.
ma i ta "tuca" cini vezu i pokazuje koliko vam je stalo oboma da veza uspe.
p.s. sto je dobar "sex izvinjenja"! posle svadje...
rado ga se secam...
 
mackica ns:
Evo, još jedna devojka nešto da pita vas savremene...
Da ne dužimo mnogo... Imate vezu-lepu, ispunjenu, strasnu... Jednom vam se ''omakne'', zapijete se s drugarima, ona vas čeka već nekoliko sati, vi dolazite po nju, izuzetno besnu... Pomalo pripiti, nemate živaca da raspravljate šta je u redu, šta nije, i zašto nije... U sred njene rečenice, vi prevrnete očima i pogledate na sat, u fazonu : ''hoćeš li završiti...'', a ona : BANG! ŠAMARČINU...
Šta biste uradili... Vratili, otišli, ostavili, iskulirali...

NAPUSHTAJ BUDALU - SADISTA i SAMOLJUBIVA OSOBA

Kad bi se radili psiho-testovi vecina nikad ne bi dobila dozvolu za brak tj decu... (josh je ovo samo hipotetichka zelja)
 
mackica ns:
Evo, još jedna devojka nešto da pita vas savremene...
Da ne dužimo mnogo... Imate vezu-lepu, ispunjenu, strasnu... Jednom vam se ''omakne'', zapijete se s drugarima, ona vas čeka već nekoliko sati, vi dolazite po nju, izuzetno besnu... Pomalo pripiti, nemate živaca da raspravljate šta je u redu, šta nije, i zašto nije... U sred njene rečenice, vi prevrnete očima i pogledate na sat, u fazonu : ''hoćeš li završiti...'', a ona : BANG! ŠAMARČINU...
Šta biste uradili... Vratili, otišli, ostavili, iskulirali...
Odmah bi je zaprosio :lol:
 
Samarcina nije resenje. Kod nekih tipova bi joj to bila i poslednja SAMARCINA sto bi lupila.
A u ostalom, ako joj pustis da ti da samarcinu i ona onda uvidi da to ima neke pozitivne reakcije,da je sa tom SAMARCINOM uspela pridobiti paznju muskarca onda bi se ona mogla naviknuti na to,sto nije nikako dobro. Pa zamisli da ti zena za svaku malu svadju lupa po jednu dobru samarcinu. Smesno,hehe :twisted:
 
Ma, nisam ja ni sadista, ni samoljubiva... Niti su mi samari normalan nacin komunikacije...
Ovde je neko pogodio :
ta "tuca" cini vezu i pokazuje koliko vam je stalo oboma da veza uspe.
Ili onaj sto bi je prosio...
ma, kako da vam kažem... Da je neko drugi, ne bih nikada...
Ali, brže prođe fizička bol, nego da sam izgovorila šta mi je bilo na pameti...
Ma, nisam ni ja htela... Bilo mi, valjda lakše tako...
I da sam dobila posle toga batina, ne bih se žalila... Ali nisam...puno... Ma, sve je u redu sada. Meni žao što sam to uradila...
Pa, jel' vam se desilo nekada da ne možete da se iskontrolišete...ili ona... A volite se...
 
da je mene devojka tako osamarila, ne bih digao ruku na nju, ritnuo bih je. naravno, to samo moze rasplamsati snagu veze kao u ratu rouzovih, predivan film, mislim da prvo sto partenerima u braku treba je da kupe dosta tanjira za gadjanje, bice kul, jedva cekam
 
Meni se desilo nesto slicno, mada prilicno davno. Naljutila sam se na njega, izletela iz kuce, on izasao zamnom, nije uspeo da me ubedi da se vratim i razgovaram sa njim, podigao me i ondeo nazad u kucu i zakljucao vrata. Udarila sam ga ? a on me je uhvatio i cvrsto drzao dok se nisam smirila, sto je potrajalo. :? :? :shock:
 
Sačekao bi do sutra dok se otreznim, da ne pričaju posle po komšiluku kako pijan tučem ženu. :D

Naravno, ako sam kriv, jer sam došao pijan sa par sati zakašnjenja, šta ima da se svađam....
 
mackica ns:
Evo, još jedna devojka nešto da pita vas savremene...
Da ne dužimo mnogo... Imate vezu-lepu, ispunjenu, strasnu... Jednom vam se ''omakne'', zapijete se s drugarima, ona vas čeka već nekoliko sati, vi dolazite po nju, izuzetno besnu... Pomalo pripiti, nemate živaca da raspravljate šta je u redu, šta nije, i zašto nije... U sred njene rečenice, vi prevrnete očima i pogledate na sat, u fazonu : ''hoćeš li završiti...'', a ona : BANG! ŠAMARČINU...
Šta biste uradili... Vratili, otišli, ostavili, iskulirali...
ne smatram da je ta histerija u redu bas nikako...al djavola velika vecina nasih dragih muskaraca ostaje u takvoj vezi...izgleda da im se te histercne svidjaju :wink:
 

Back
Top