Painkiller #$@%

UrBaNiYaK

Zainteresovan član
Poruka
392
Ljudi bre, sta da radim, malopre sam instalirao Painkiller, igricu koja przi kriske koliko je dobra, ali ne lezi vraze, zamalo mi nije izgorela graficka, inace imam masinicu koja je malo zastarela:
AMD XP2000+
ATI 9100
256ddr
i znam da za ovu igricu treba azdaja, ali kad mi je Farcry kolko tolko radio mislio sam da ce i Painkiller, skinem sve efekte i oborim rezoluciju na 800x600 i igrica ide bez problema ali posle 3 min igranja samo mi se ugasi monitor pa se upali i izadje da imam neki system error i ekran mi postane saren, i posle resetovanja kompa monitor mi se vrati na fabricko podesavanje pa moram da podesavam dimenzije ekrana, sta mi se desilo???? Jel mi se to resetovala graficka???
Kolika je min konfiguracija za ovu igricu???
 
Minimum za igru ti je 1.5Ghz, 384 RAM-a, i graficka (DX 8.1) sa 64 MB. Iako se cini dosta zahtevna ustvari je vrlo dobro optimizovana, evo ja imam Athlon 1700+, 256MB i Radeon 9200SE (128) i igram u 800x600 sa medium detaljima. Trzne nekad ili se uspori kad ekran preplave horde neprijatelja, ali ipak TO JE GRAFIKA COVECE! NEPREVAZIDJENO. Slobodno mogu reci da je to jedan od najboljih engina ikad napravljenih (PAIN 3D i Hawk physical 2.0 engine). Tako sto se konfiguracije tice, igra bi trebala da se vrti sasvim solidno. A taj tvoj problem ces najverovatnije resiti kao sto covek kaze updateovanjem drajvera za graficku jer takvi i slicni problemi se susrecu sa Radeon karticama u DirectX 9.0 modu.
 
Rece da samo sto ti nije sprzila graficku, jer si gledao posle tog crasha, kakve su temperature u sistemu? Mozda ti se pregreva graficka zaista, procesor, memorija, mozda ti je napajanje riknulo pa imas neke nenormalne voltaze. (meni je se to dogadjalo dok nisam promenio staro napajanje)
 

Back
Top