Moje je samo moje ili svacije?

Poruka
15.196
Tu smo, gde smo, na pdf-u(ovima) krste. Postoje parovi, kombinacije, ex parovi, flert parovi, pa cak i brakovi .. Bogcetiznati koje sve ne jos kategorije. A onda samo cujete da ovaj/onaj/ova/ona flertuje, kombinuje iza ledja svom partneru forumashu/forumashici?:lol: Sad se ja pitam ko koga tu pravi budalom? Taj/ta koji flertuje u istom okruzenju (citaj: krsta, posao, isto odeljenje u skolici, isto drustvo ) odakle mu je partner tu osobu ili je taj/ta budala sto ne zna ni za kakav red? Ili je to dozvoljeno na LjiS-u makar da budes u nekoj vrsti kombinacije (sexualne, virtuelne, pp) sa svima? :think:
 
Tu smo, gde smo, na pdf-u(ovima) krste. Postoje parovi, kombinacije, ex parovi, flert parovi, pa cak i brakovi .. Bogcetiznati koje sve ne jos kategorije. A onda samo cujete da ovaj/onaj/ova/ona flertuje, kombinuje iza ledja svom partneru forumashu/forumashici?:lol: Sad se ja pitam ko koga tu pravi budalom? Taj/ta koji flertuje u istom okruzenju (citaj: krsta, posao, isto odeljenje u skolici, isto drustvo ) odakle mu je partner tu osobu ili je taj/ta budala sto ne zna ni za kakav red? Ili je to dozvoljeno na LjiS-u makar da budes u nekoj vrsti kombinacije (sexualne, virtuelne, pp) sa svima? :think:
na krsti je sve dozvoljeno!
ziveo flert!!
uaa puritanci!!!
 
al' je vrlo bitna stvar u celoj ovoj prici da 'cujete'... uz sve kafu, cigaretu i 'slatka, da ti kazem, ne znam da li si cula'... i onda teorije, rasprave, razmene ideja zasto je to tako i kad je on/a pogresila/o i kad je sve to pocelo i zasto... dokoni ljudi, al' stvarno... za SZ - stvarni zivot, jos i mogu nekako da ukapiram... znas ljude... delis nesto sa njima stvarno... ali, forum... i sva ona naklapanja o tome sta je ko kome rek'o i kako ga je docekao da ovaj nije umeo da odgovori i kako je ovaj ovakav zato sto je imao nesrecno detinjstvo i kako je ona zaljubljena u ovoga i kako je neko svima interesantan i slicno.... missssim, brate mili... a sve, kao, ozbiljni ljudi....
 
Oko flerta se bas dize buka, trend koji je nastao i tvrdi kako svi mi volimo da flertujemo ide u paketu sa Sex and the city nacinom zivota. Ne kapiram, mislim hajde da flertujem sa nekim ko mi se dopada ali zasto bih flertovala na ravne casti sa svima? Danas ispada da ne mozes uspostaviti odnos sa muskarcem ili muskarac sa devojkom ako nema nekih varnica, flerta kako god...mene bi opterecivalo da neprestano flertujem, ne dolazi mi prirodno, cak mislim i da nije prirodno da je flert ukorenjeno prirodan...Volim da upoznajem ljude (muskarce i zene), da razgovaram, razmenjujem misljenja, uporedjujem stavove, pijem kafu pa ako se sa nekim momkom nesto desi extra ako se ne desi opet super imam prijatelja...mislim kako je flert prirodna stvar? Fizicki je nemoguce da mi se svakodnevno dopadne neko sto znaci da bih morala da flertujem sa nekim ko mi se ne dopada...ne razumem ja to...
 
Oko flerta se bas dize buka, trend koji je nastao i tvrdi kako svi mi volimo da flertujemo ide u paketu sa Sex and the city nacinom zivota. Ne kapiram, mislim hajde da flertujem sa nekim ko mi se dopada ali zasto bih flertovala na ravne casti sa svima? Danas ispada da ne mozes uspostaviti odnos sa muskarcem ili muskarac sa devojkom ako nema nekih varnica, flerta kako god...mene bi opterecivalo da neprestano flertujem, ne dolazi mi prirodno, cak mislim i da nije prirodno da je flert ukorenjeno prirodan...Volim da upoznajem ljude (muskarce i zene), da razgovaram, razmenjujem misljenja, uporedjujem stavove, pijem kafu pa ako se sa nekim momkom nesto desi extra ako se ne desi opet super imam prijatelja...mislim kako je flert prirodna stvar? Fizicki je nemoguce da mi se svakodnevno dopadne neko sto znaci da bih morala da flertujem sa nekim ko mi se ne dopada...ne razumem ja to...

mogu ti samo iz svog ugla: prvo, ne flertuje se sa svima, imas ljudi sa kojim uopste ne mozes da ustanovis takvu relaciju.....mozes i da imas prijatelja sa kojim flertujes i da prijatelji i ostanete.....stvar je samo u nacnu komunikacije i da oboma to bude blisko i prijatno.....
 
Oko flerta se bas dize buka, trend koji je nastao i tvrdi kako svi mi volimo da flertujemo ide u paketu sa Sex and the city nacinom zivota. Ne kapiram, mislim hajde da flertujem sa nekim ko mi se dopada ali zasto bih flertovala na ravne casti sa svima? Danas ispada da ne mozes uspostaviti odnos sa muskarcem ili muskarac sa devojkom ako nema nekih varnica, flerta kako god...mene bi opterecivalo da neprestano flertujem, ne dolazi mi prirodno, cak mislim i da nije prirodno da je flert ukorenjeno prirodan...Volim da upoznajem ljude (muskarce i zene), da razgovaram, razmenjujem misljenja, uporedjujem stavove, pijem kafu pa ako se sa nekim momkom nesto desi extra ako se ne desi opet super imam prijatelja...mislim kako je flert prirodna stvar? Fizicki je nemoguce da mi se svakodnevno dopadne neko sto znaci da bih morala da flertujem sa nekim ko mi se ne dopada...ne razumem ja to...
pa, evo, meni je prirodna
flertujem i samim nacinom kako kazem "dobro jutro"
felrtujem i sa zenam koje mi se dopadaju kao osobe, tonalitetom glasa, stvarima koje kazem, nacinom na koji se unosim u temu
flertujem sa muskarcima nacinom na koji ih gledam, cak i kad pricamo na poslu..
naravno da to ne radim sa svima, naravno da im ne masem gacicama koje vire iz tasne, ali meni sve to spada pod flert...nekome nije....
 
Uopšte ne razumem u čemu je poenta sa flertovanjem?! :neutral:

Mada, iskreno, nisam sigurna ni da znam kako se to radi i zašto...
Ako mi se neko sviđa, ponašam se kao bodlja od nekog kaktusa i sva sam spetljana i užasna.
A ako mi se neko ne sviđa, zašto bih traćila vreme i energiju na ispraznosti, kad umesto toga mogu propisno da se opustim i zabavim na neki potpuno drugačiji, opušteniji, neposredniji način... :)
 
Tu smo, gde smo, na pdf-u(ovima) krste. Postoje parovi, kombinacije, ex parovi, flert parovi, pa cak i brakovi .. Bogcetiznati koje sve ne jos kategorije. A onda samo cujete da ovaj/onaj/ova/ona flertuje, kombinuje iza ledja svom partneru forumashu/forumashici?:lol: Sad se ja pitam ko koga tu pravi budalom? Taj/ta koji flertuje u istom okruzenju (citaj: krsta, posao, isto odeljenje u skolici, isto drustvo ) odakle mu je partner tu osobu ili je taj/ta budala sto ne zna ni za kakav red? Ili je to dozvoljeno na LjiS-u makar da budes u nekoj vrsti kombinacije (sexualne, virtuelne, pp) sa svima? :think:

a pa ne moze tako...
kazi ti konkretno ko sa kim, gde, kad...
ko koga vara, flertuje sa svima...
imena?
:)
 

Back
Top