druga sansa?
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: druga sansa?

Obećava
    Učlanjen
    05.08.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano druga sansa?

Iznevjerio/la vas je i sad se kaje,tj trazi drugu sansu..koliki su izgledi da ta osoba dobije tu cuvenu drugu sansu i da li se svetite kad vas neko prevari?

Ističe se
    Učlanjen
    30.06.2004.
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano

osveta ...daaaa.. kreni prvo sa njegovim najboljim drugom, onda sa komsijom , pa sa njegovim bratom ...pa redom

Elita Bad_Wolf (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1269

Podrazumevano

Citat Original postavio avesic
    osveta ...daaaa.. kreni prvo sa njegovim najboljim drugom, onda sa komsijom , pa sa njegovim bratom ...pa redom
    Sta sad da ti kazem?

Aktivan član
    Učlanjen
    17.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano Re: druga sansa?

Citat Original postavio Ljubica P
    Iznevjerio/la vas je i sad se kaje,tj trazi drugu sansu..koliki su izgledi da ta osoba dobije tu cuvenu drugu sansu i da li se svetite kad vas neko prevari?
    Zavisi sta je bilo...mada lazem sebe kad kazem ne bi mu oprostila pa da puzi po podu i moli...kad samo pomislim nekad da bi mi mozda i jedan pogled i jedna rec bila dovoljna...jer kad se prokleto zaljubimo sve se prasta...ali meni nece da se posreci...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Zavisi sve od toga sta je uradio, cime me izneverio, mada uglavnom `dajem` drugu sansu, pa i trecu ako treba, bas iz razloga sto verujem u ceo odnos i ne zelim da propadne sve sto smo u isti ulozili. Medjutim, ukoliko shvatim da on to ne zna da ceni, i da nastavlja po starom, nije mi tesko da okoncam vezu, ma koliko mi znacila.
    Ne svetim se, a ne znam ni zasto bih. Ako me je preverio, to je uradio sa razlogom. A sve i da nije, nista ja ne dobijam osvetom. Jednostavno se okrenem i odem svojim putem.

Aktivan član boring (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

Zavisi....Mada mislim da za prevaru ne bih pruzila drugu sansu.Bila bih isuvise skepticna po pitanju poverenja tako da bi onda veza ubrzo pookla.Prastanje je za malu decu koja jos uvek nisu svesna svojih postupaka...

Obećava
    Učlanjen
    20.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Ma uvek dajem i drugu i trecu i petu i osmu sansu...
    Onda vidim da sam idiot i da se nikad nista ne menja...
    I onda zayebem...
    I onda sve ponovo
    Cudno je kako mi se u zivotu ponavljaju iste situacije, i kako ja kreten uvek isto reagujem na njih

Poznat storm cloud (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    138

Podrazumevano

Ako ga vidite kazite mu da bi mu ja dala drugu sansu, samo kad bi me potrazio.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Citat Original postavio storm cloud
    Hej, pa sta je sa tobom? Nemoj da si . Ako je samo on kriv zbog raskida, sacekaj, mozda mu je potrebno neko vreme da shvati sta je izgubio. Ako je delom krivica i tvoja, ili ako nije napravio neko veliko *, potrazi ti njega...

Primećen član Samuraj (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    59

Nema šanse,ko te jedanput izneveri
    izneveriće te uvek.
    Nema osvete,samo čista realnost.

Poznat storm cloud (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    138

Podrazumevano

Citat Original postavio alexy
    Hej, pa sta je sa tobom? Nemoj da si . Ako je samo on kriv zbog raskida, sacekaj, mozda mu je potrebno neko vreme da shvati sta je izgubio. Ako je delom krivica i tvoja, ili ako nije napravio neko veliko *, potrazi ti njega...
    Oboje smo krivi podjednako, ali niko nije uradio nista strasno. Jednostavno, dodje kriza i ne znas sta ces dalje. Nismo se ni posvadjali. Mozda je bolje da prodje malo vremena, ali nedostaje mi jako.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Citat Original postavio alexy
    Oboje smo krivi podjednako, ali niko nije uradio nista strasno. Jednostavno, dodje kriza i ne znas sta ces dalje. Nismo se ni posvadjali. Mozda je bolje da prodje malo vremena, ali nedostaje mi jako.
    Ne ocajavaj, budi jaka. Jedini predlog koji ti mogu dati je da pricate i pricate i pricate. Definisite proble i resavajte ga... ako to pozelite oboje, naravno.. posle nekog vremena, mozda.
    U svakom slucaju, zelim ti da ne budes vise .

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.05.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Ne podnosim drugu sansu :? Ako neko zezne jednom uradice to ponovo ma koliko da se volite

Slične teme

1. Druga šansa-poslednja šansa-azil Firby
    Autor teqilasunrise u forumu Poklanjam
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 09.06.2009., 19:24
  2. Druga sansa...
    Autor Milan_m u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 15.12.2007., 13:21
  3. Sansa umetnicima!!!
    Autor marijanaaa u forumu Likovna umetnost
    Odgovora: 0