Tačno ili ne?

BasJeDobroBitiJa

Zainteresovan član
Poruka
156
Jedan astrolog mi je ne gledajući natalnu kartu niti bilo šta, rekao da mi je ovo godina prekretnica u životu (inače mi je 21. a rodjena sam 21.02.), i na sve to o poslu i ne znam čemu mi je rekao da ću da se zaljubim jako u nekoga ko je mnogo stariji od mene...i to u avgustu ili septembru 2009. to se i desilo...ali nisam sigurna dal je to slučajnost ili ima nečega sa tim datumima???

Inače verujem u astrologiju i visim nad svojom natalnom kartom po ceo dan iako pola ne razumem, ali se trudim...:)
 
Evo natalne karte...
 

Prilozi

  • natalna karte.jpg
    natalna karte.jpg
    28,5 KB · Pregleda: 5
Emotions - 2010 Jupiter Opposition Moon - Expanding your base

... e pa dupla ribo u 2010 ce tvoje samopouzdanje i sarm procvetati, postici ces cilj kome tezis i obnoviti poverenje u svoje sposobnosti... u ovom periodu ce i nemoguce izgledati moguce, osecanja i emocije ce ti biti na vrhuncu, nade i snovi o buducnosti ce te inspirisati na akciju a optimistican stav ce ti obezbediti naklonost onih do kojih ti je stalo
.... generalno i sudbina i sreca bice na tvojoj strani :)
 
Emotions - 2010 Jupiter Opposition Moon - Expanding your base

... e pa dupla ribo u 2010 ce tvoje samopouzdanje i sarm procvetati, postici ces cilj kome tezis i obnoviti poverenje u svoje sposobnosti... u ovom periodu ce i nemoguce izgledati moguce, osecanja i emocije ce ti biti na vrhuncu, nade i snovi o buducnosti ce te inspirisati na akciju a optimistican stav ce ti obezbediti naklonost onih do kojih ti je stalo
.... generalno i sudbina i sreca bice na tvojoj strani :)

HVALA....:)))))))
 

Back
Top